Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Spartacüs ve bu civarı dizileri izlemiştim can sıkıntısına dolaşırken gördüm bu diziyi ve ilk 7 bölümü bitti. Yalnız şu dikkatimi çekti Spartacüs vb. dizilerde sevişme sahnelerini özenle koyuyorlardı bunda atlıyorlar bence bu güzel olmuş böylece izlemek için farklı bir odaya gitmeme gerek kalmadı. Sonra bir diğer dikkatimi çeken noktada efeklerde fazlaya kaçılmamış bence güzel olmuş bu. (Spartacüs baz alıyorum onda çok gereksiz yerlerde gerçekçiğili bozuyordu) Dizinin yayınlanma günü olarak Cumartesi alışmışım Pazartesiye dönmek zor olacak.

Benim gibi yap mesela, tüm bölümleri pazara sakla yada bi güne topla.Üst üste güzel oluyor. Nü sahneler konusuna katılıyorum.Diziye daha bi ciddiyet katıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Spartacüs ve bu civarı dizileri izlemiştim can sıkıntısına dolaşırken gördüm bu diziyi ve ilk 7 bölümü bitti. Yalnız şu dikkatimi çekti Spartacüs vb. dizilerde sevişme sahnelerini özenle koyuyorlardı bunda atlıyorlar bence bu güzel olmuş böylece izlemek için farklı bir odaya gitmeme gerek kalmadı. Sonra bir diğer dikkatimi çeken noktada efeklerde fazlaya kaçılmamış bence güzel olmuş bu. (Spartacüs baz alıyorum onda çok gereksiz yerlerde gerçekçiğili bozuyordu) Dizinin yayınlanma günü olarak Cumartesi alışmışım Pazartesiye dönmek zor olacak.

Benim gibi yap mesela, tüm bölümleri pazara sakla yada bi güne topla.Üst üste güzel oluyor. Nü sahneler konusuna katılıyorum.Diziye daha bi ciddiyet katıyor.

Hepsini aynı güne sığdırırım sığdırmasına da o zamanda heyecan kalmıyor.

• Dizi yeni açılmaya başladı güzel dahada güzel olacak
  • İlk 3 bölümü izledim.Diziyi çok sevdim.Savaş sahneleri daha uzun olabilirdi ama bunu bütçenin az olmasına bağlıyorum.Ragnar'ı oynayan adamı iyi seçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casnecc

Bence, VİKİNGS > SPARTACUS

Deme öyle yıkarlar burayı

Eve dönünce başlayacağım izlemeye bakalım
  • Vizelerden sonra ilaç gibi geldi dizi. 3 günde günceli yakaladım. Şu anda en sevdiğim karakter Floki reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

Vizelerden sonra ilaç gibi geldi dizi. 3 günde günceli yakaladım. Şu anda en sevdiğim karakter Floki reyiz

aynen çakma johnny deep :)
  • İlk bölümü şimdi izledim bayağı sağlamdı umarım bu şekilde devam ediyodur diğer bölümlerde bozmamıştır. Bi 2 bölüm daha izlerim yatmadan ona göre editlerim mesajı şimdilik güzel ama
  • İlk 3 bölümü peş peşe izledim full hd izliyorum tv de gerçekten görsel olarak efektsiz bir etkileyiciliği var bayağı hoşuma gitti en azından bu sezonu rahat izletir diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

İlk 3 bölümü peş peşe izledim full hd izliyorum tv de gerçekten görsel olarak efektsiz bir etkileyiciliği var bayağı hoşuma gitti en azından bu sezonu rahat izletir diyorum ben.

Asıl olaylar ve heyecan 4 te başlıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı akşama gelir heralde?
  • Yıkılmış zaten burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexstz -- 22 Nisan 2013; 12:03:32 >
  • Bugün izlemek istiyordum ama altyazı gecikecek sanırım. Yarına kaldı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

Bugün izlemek istiyordum ama altyazı gecikecek sanırım. Yarına kaldı artık.

18-19 gibi gelir
  • Altyazı çıksada izlesek
  • Durgun ama bir o kadar güzeldi. Haftaya sezon finali mi yapacak dizi bu arada?
  • Bekleyemedim İngilizce alt yazı ile izledim.

Bu bölüm tamamen din ile alakalıydı. Sebebi de kanalın History Channel olması tabi ki. Geçen bölümden sonra bu bölüm biraz sıktı diyebilirim. Son sahne çok hüzünlüydü. Gitti dağ gibi adam. Şarkı da güzeldi. Bir dahaki bölümde (sezon finali sanırım) sefere gidiyor galiba reyiz. Bilmiyorum fragmanı çıktı mı ama öyle tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victarion -- 22 Nisan 2013; 17:49:25 >
  • ellerine sağlık hocam
  • Belgesel niteliği de taşıyan bir dizi sonuçta. Viking'lerin din olgusunu işlemişler bu bölümde. Yalnız sonu hiç hoş olmadı benim açımdan, hüzünlüydü.

Leif favori karakterlerimdendi, az ama özdü dizide. Delikanlılığın hiç lüzumu yoktu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Belgesel niteliği de taşıyan bir dizi sonuçta. Viking'lerin din olgusunu işlemişler bu bölümde. Yalnız sonu hiç hoş olmadı benim açımdan, hüzünlüydü.

Leif favori karakterlerimdendi, az ama özdü dizide. Delikanlılığın hiç lüzumu yoktu be

aynen en sevdiğim karakterlerden biri gitti

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.