Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu altyazı niye bu kadar geç çıkıyor bazen 1 gün olmadan hazır oluyor bazen 3 gün yok
  • garibim Magnus uda hatun korumasına denetimine verdiler ya daha da bir şey demiyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben bu diziyi bırakalı çok oldu ragnar ve kardeşi savaşmıştı bir ara karşı karşıya sezon 2 falandı galiba tam hatırlamıyorum. En son ragnar yabancı bir yere gitmişti orada bir kadınla birlikte falan olmuştu bunlar kaçıncı sezondaydı? Ve o günden bu yana nasıl devam ediyor dizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Beyler ben bu diziyi bırakalı çok oldu ragnar ve kardeşi savaşmıştı bir ara karşı karşıya sezon 2 falandı galiba tam hatırlamıyorum. En son ragnar yabancı bir yere gitmişti orada bir kadınla birlikte falan olmuştu bunlar kaçıncı sezondaydı? Ve o günden bu yana nasıl devam ediyor dizi?
    Sen ikinci sezonda kalmışsın dostum, Baya iyi gitti uzun süre sadece bu son sezon öncekilere göre daha kötü geçse'de izleniyor yinede devam etmeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Sen ikinci sezonda kalmışsın dostum, Baya iyi gitti uzun süre sadece bu son sezon öncekilere göre daha kötü geçse'de izleniyor yinede devam etmeni öneririm.

Alıntıları Göster
    Tamamdır teşekkür ederim.
  • Hala altyazı yok
  • Çok güzel bir bölümdü gerçekten uzun zamandır böyle güzel bir bölüm izlememiştik sezon finali'de iyi olacak gibi duruyor bakalım umarım son sezon'da 20 bölüm olur ve güzel bir şekilde biter dizi.
  • Floki son sahneyi anlayan var mı? Haç, kutsal kase ne alaka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 28 Ocak 2019; 1:48:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt
    galiba
    daha önce hristiyanlar yaşamış orda floki de kutsal mekan olmadığını her şeyi boşu boşuna yaptığı anladı

biliydik öyle olacağını da neyse
  • Yalnız dövüş sahnesi çok iyi değilmiydi bence ilk sezondaki ragnar ve reis dövüşü kadar iyiydi.
  • Ortalama bir sezon finaliydi.Bu sezon da genel olarak vasatti.Final sezonda umarim daha hizli ve akici bir sezon izleriz.
  • Biraz geriden geliyorum yoprumlara bakmıyım diyorum ama tutamıyorum merakla yeni bölümleri izleyeceğim
  • quote:

Hala altyazı yok
    dmaxten izleyebilirsin gayet iyiydi. ben ordna izledim 19.bölümü
  • Kan gövdeyi götürüyor Harold hala karı peşinde, tek derdi yirmi gram. Sülalesi rahat herifin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Ortalama bir sezon finaliydi.Bu sezon da genel olarak vasatti.Final sezonda umarim daha hizli ve akici bir sezon izleriz.
    Sezon finali olmadı daha bir bölüm daha var.
  • quote:

Sezon finali olmadı daha bir bölüm daha var.

Alıntıları Göster
    Hadi ya...Cok sevindim bu habere nedense aklimda sezon finali diye kalmis.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yarın akşam hazır olur bu bölümde hafta sonu izlenir keyifle

• İvar'ın karısı sakat doğum olacağını nereden biliyordu? Daha çocuk doğmadan İvar'a anormal doğan çocukların tanrıların bir işareti olduğunu,o yüzden İvar'ın da bunlardan biri olduğunu söylemişti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    onu kendi çocuğu için değil ivar için dedi

çocuk doğduktan sonra öğrendiler sakatlığı
  • Sezon finali genel olarak güzeldi. Keşke bu dizi finali olsaydı. Gelecek sezon dizi bitiyormuş artık.

Karakterlerin motivasyonlarını hiç anlayamıyorum. Son savaşın Kral Harald'a hiçbir yararı olmadı, Kattegat'ı bir kardeşten aldı diğerine verdi, ordusu insan gücü kaybetti, sevdiği kadın Bjorn'ü seçti. Sıfıra sıfır. Halbuki Ivar'la anlaşmaları vardı. Ben Norveç Kralı olmak istediğini sanıyordum. Birden istememeye başladı.

Ubbe'nin sezonun ilk yarısından beri ve Hvitserk'in sonradan, annelerini öldüren kadınla dostça ve yan yana takılmasını da anlayamadım hiç. Lagertha ayrıca Harald'ın karısını da öldürmüştü, gerçi Harald kimin öldürdüğünü bilmiyor olabilir. Lagertha ölmeden dizi biterse hayal kırıklığı olur. Kahin, Ragnar'ın oğullarından biri tarafından öldürüleceksin demişti, bu yüzden bir beklenti yarattı. Ne zaman ölecek diye bekleyip duruyorum iki sezondur.

Gelecek sezon Ivar, Rusya tarafına gidiyor, tekrar Bjorn'le savaşıyorlar. İlk başta zevkliydi kardeşler arasındaki iç savaş olayı, üçüncüsü fazla bence sürekli savaşıyorlar kimse de birbirini öldüremiyor.

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.