Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Vikings (2013 - 2020)

Şöyle tipimiz yok ki anasını satayım. Bu resim de tam onu anlatıyor zaten. Sol da Ragnar, Sağ da Rollo, ortadaki de "Hangi don ya?" kafasındaki biz.

Yalnız resim sağlammış orjinal versiyonunu bulamaz mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian

quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Ragnarın oğlu sağlam dövüşüyor ama üzücü bir bölüm oldu.

Niye üzücü bir bölüm oldu hocam? Üzücü hiçbir şey olmadı ki dizide.

Bu arada Horik şerefsizinin Floki'ye teklifini çok merak ettim. Ragnar'ı öldürmesini mi isteyecek, Ragnar'a kumpas mı kuracak nedir.

Bence Bjorn u öldürmesini isticek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 1 Mayıs'ta finali yapıyor Vikings. 3. sezon 2015 de yayınlanacak bildiğime göre.

Altyazı çıkmadığı için bakamıyorum. Bakan arkadaslar da sanırım internetten izlemişler yabancidiziizle1 den falan. Öyle tahmin ediyorum. Ben torrent kullandıgım için bekleyecegim mecburen. Baktım güzel bölümmüs sanırım spoiler vermediginiz için hepinize de tek tek teşekkürler. Bakalım neler olacak
  • 2x1

Şu Bjorn ne salak bebe!! Tam dayaklık, anası babası dövmüyor ondan sonra da baş edemiyorlar bununla.

Başlangıç çok kanlıydı. Rollo niye rahatını bozdu ki? Akılsız dostum olacağına akıllı düşmanım olsun derler ya Rollo'nunki de o hesap. Bu gerçekten akılsız biri.

Aslaug Lagertha'dan daha güzel.
  • Keçiler çok tatlı nereden bulmuşlar böyle renkli renkli
  • Orta ayar bir bölümdü.

Horik Ragnar'ı indirmek için Floki'ye bir teklif sunacak muhtemelen. Bahsettiği şey bu. Kral Ecbert'le anlaşmaları mantıklıydı zaten.

• Adam gibi bi savaş sahnesi izledik sonunda, paraya kıymışlar bu sefer Sezonun en iyi bölümlerindendi bence, finali merak ediyorum bakalım Horik ne yapacak
  • noldu odin yemedi mi bu sefer
    horik ve flokide gram beyin yok gerçekten
  • Dizideki favori karakteri King Ecbert olan bir ben mi varım ?
  • Bu sezon kaç bölüm sürüyor arkadaşlar ben bu bölümü sezon finali niyetine izledim
  • 2x9

Horik ve Floki'nin yakınlaşması devam etti. Ben hala Floki'ye konduramıyorum nedense bi ihanet durumunu Ragnar, Floki'den Horik'in güvenini kazanmasını istemiş olabilir diye falan düşünüyorum. Horik tam anlamıyla Floki'ye güvendiğinde son bir darbeyle Horik'i devirmek istemiş olabilir Ragnar. Ama Floki'nin karısıyla konuşmaları bu ihtimali azaltıyor, görücez bakalım. İhanete en yaklaştığı anda Ragnar'ın tarafına dönebilir Floki.

King Ecbert karakterini bir türlü yakıştıramadım bu diziye arkadaş. Olmuyor yani. King Aelle'den Lagertha'nın ölen kocasına kadar, hatta Einar'a kadar her karakter bir şekilde dizinin içinde. Ama bu Ecbert benim çok gözüme batıyor. Başarısız bir karakter bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Vikings (2013 - 2020)

Şöyle tipimiz yok ki anasını satayım. Bu resim de tam onu anlatıyor zaten. Sol da Ragnar, Sağ da Rollo, ortadaki de "Hangi don ya?" kafasındaki biz.

Kendimden utandım

• Ulan bu Athelstan da hep 4 ayak üzerine düşüyor. Geçen bölüm Eckbert he dese azgın kraliçeye de vuracaktı. Ayrıca garibim din değiştirmekten yalama oldu :)

• Athelstan geri döndü,ilginç.

• Floki'ye ben de konduramıyorum ihaneti ya.. Keşke Ragnar ile yaptıkları bir oyun olsa.

Ayrıca Horik her bölüm kendinden daha da nefret ettiriyor. O toprakları ilk bulan adam Ragnar sen gidip kral benim diye artislik yapıyorsun.......

Ragnar Horik'i öldürse,kral olsa ne güzel olur . Bi de karısı ölüp Lagertha geri dönerse
  • Tarih sayfası böyle bir prenses görmedi

• bence ilerde athelstan için kapışır bunlar dizinin en önemli adamı su an o sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

bence ilerde athelstan için kapışır bunlar dizinin en önemli adamı su an o sanki

Aynen banada dizideki en önemli adamı athelsan gibi geliyor ve ragnar öldürüldükten sonra dizinin sonu athelsanla ilgili bitecek gibi bir his var.
  • 9.bolum icin

Rollo

Floki

Potur

Viking krali

King ecbert

Athelstan

Ragnar

Azgin prenses

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.