Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

En son hangi bölüm yayınlandı?

4
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

Azgın prensesi öldürmeleri lazım bana fazla tehlikeli gözüktü

Adı üstünde azgın tabiki tehlikeli olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O hain eleman Lagertha'ya bir şey yapmasa bari
  • 2 günde 0 dan 3. sezon 4. bölüm ( son bölüm) hepsini izleyerek bu alanda film izleme rekorumu kırdım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamitoys

2 günde 0 dan 3. sezon 4. bölüm ( son bölüm) hepsini izleyerek bu alanda film izleme rekorumu kırdım :D
    Azminizi tebrik ettim hocam
    Bu sezon daha iyiye gidiyor lagartha reiz arkandayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 20 Mart 2015; 10:13:02 >

• bilgenin bahsettiği olayda rollo nun biriyle evleneceğini söylüyordu kim olduğunu bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 20 Mart 2015; 13:39:31 >

• Çok çok güzel bir bölümdü ya. Sonda Ecbert tam istediğim kıvama geldi. Haftaya ki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Yanlış adama bulaştın Ecbert

• Aslaug hamile olabilir o yüzden Ragnar'a yanaştı belki, Helga da iyi ispiyonladı hemen he. Ecbcert çok yanlış hareket yaptın Paris'ten önce sen gidicisin. Şu hareket güzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bölümdü . Ah bu dizi HBO yada starz da yayınlanacaktı varya
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Aslaug hamile olabilir o yüzden Ragnar'a yanaştı belki, Helga da iyi ispiyonladı hemen he. Ecbcert çok yanlış hareket yaptın Paris'ten önce sen gidicisin. Şu hareket güzeldi
    />

sorma kahkaha attım bu harekete ya :)

• quote:

Aslaug hamile olabilir o yüzden Ragnar'a yanaştı belki, Helga da iyi ispiyonladı hemen he. Ecbcert çok yanlış hareket yaptın Paris'ten önce sen gidicisin. Şu hareket güzeldi
    />

• Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Arada olur öyle . Ayrıca Aslaug çirkin onun nesine bayılayım .
  • Beyler benim gibi siz de Vikingsin soundtrackina bayiliyor musunuz?

• 2. sezonu bitirdim sonunda. Genel olarak iyi bir sezondu.

Floki'yi ilk sezon çok severdim ancak artık uyuz oluyorum. Ölse keşke. Porunn dışında dizide ki kadınlar çok güzel be abi. CW'de dizi izliyormuşum gibi hissediyorum bu konuda. İsmini unuttum ama Ecbert'in yanında ki prenseste ne azgınmış ha. Ragnar'ı ilk gördüğünde ki ifadesi harikaydı.

• Yanlış yapıyorsun ecbert ragnar emecek kulak memelerini.Floki reyize acıyorum, az dinle adamin fikirlerini ragnar, full ego biriktirmisin. Nerede o eski çiftçi.

• quote:

/>

Acaip cool indi ya.

• quote:

/>

zamanında çizgi filmini izleyebilen var mı aranızda bilmiyorum ama ben o dönemde büyüme şansı yakalayan biriyim :)

Vikingler çizgi filminde "Viki" vardı. Meraklı zeki falan. bunun atlayışı gibi şeyler de yapıyodu . ey gidi

• bırak yaşımızı çıkarma ortaya
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.