Şimdi Ara

ViewSonic VX2758-2KP-MHD | 27' 2K IPS 144Hz 1ms (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
9
Favori
24.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim ekran kartında eski o yüzden 2 nolu hdmi portuda kurtarmıyor.
  • bugün whatsapp'dan böyle cevap aldım, genelde kayıdınız var vs diyip geçiştiriyorlardı. tarihe güvenmiyorum yine ama ptt ile gönderilecek bu mesaja göre..

"Öncelikle yaşanan gecikme için özür dileriz. ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürünü tahmini en geç 13.12.2019 tarihine kadar PTT Kargo firmasına veriliyor olacaktır. Siparişinizi üyeliğiniz üzerinden '' Hesabım – Siparişlerim – Sipariş Detayı '' kısmından takip edebilirsiniz."
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bugün whatsapp'dan böyle cevap aldım, genelde kayıdınız var vs diyip geçiştiriyorlardı. tarihe güvenmiyorum yine ama ptt ile gönderilecek bu mesaja göre..

"Öncelikle yaşanan gecikme için özür dileriz. ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürünü tahmini en geç 13.12.2019 tarihine kadar PTT Kargo firmasına veriliyor olacaktır. Siparişinizi üyeliğiniz üzerinden '' Hesabım – Siparişlerim – Sipariş Detayı '' kısmından takip edebilirsiniz."
    Merhaba, hangi numaradan whatsapp üzerinden görüşüyorsunuz?
  • hellguard H kullanıcısına yanıt
    +90 850 252 4000
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellguard

Merhaba, hangi numaradan whatsapp üzerinden görüşüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Ayın 20 sinden aşağı sürede gelmez ben ayın 22 sinde verdiğim siparişine 20 aralığa tarih verdiler..
  • Bugün aradılar 20 Aralık'a kadar teslim edilecek dediler ama pek umudum yok, bu kadar beceriksiz başka bir firma yok sanırım 22 Kasımda verdiğim siparişi 1 ay sonra 20 aralıkta teslim edecekler. Monitör geldikten sonra hepsiburada hesabımı silip bir daha alış veriş yapmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtremee -- 9 Aralık 2019; 23:47:46 >
  • 11'inde teslim edileceğini söylüyorlardı bakalım bekliyoruz yarın

Hayır garip olan adamlar web sitesinde canlı desteği kapatmış telefondan arayınca da asla çağrı merkezinden birine bağlanamıyorsunuz

Whatsapp hattı da aynı cevapsız. Kesinlikle hepsiburada kullanmayacağım artık

Anca görüşebildim. 13 Aralık diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 10 Aralık 2019; 17:42:8 >
  • 22 Kasım 09.20 sipariş verilmiş, 10 Aralık oldu hala kargoya verilmedi.

Tam anlamıyla Hepsiorada.
  • Müşteri hizmetleri yeniden ulaşılabilir olmuş, bana verdiği bilgiye göre tüm bilgisayar ekipmanları 13.12 Cuma gününe kadar kargolanmış olacakmış.
  • sitede ki açık kaydımı kapatıp böyle yazmışlar, sözde kargoya verilmiş ama sipariş sayfasında gözükmüyor. takip kodu yerine de xxxx yazmış

"Merhaba,
    - numaralı siparişinizdeki ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürününüzü özenle hazırladık, paketledik ve size ulaştırılması için xxxx takip numarasıyla PTT kargo firmasına verdik. Ancak kargo firmasında oluşan yoğunluk nedeniyle ürününüzün en geç 20 Aralık 2019'a kadar adresinize teslim edileceği bilgisini aldık. Efsane Cuma kampanyası süresince stoklarla sınırlı indirimli fiyatlardan faydalanarak aldığınız ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürününüzdeki fiyat avantajını kaybetmemek için göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo firmalarıyla sürekli irtibat halinde ve siparişinizin en kısa sürede ulaştırması için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz."

• hellguard H kullanıcısına yanıt
    telefonla mı ulaştınız
  • Amazon'un kendi kargo firmasını kurduğu gibi bizimkiler de yakında bu işe başlarsa şaşırmam.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aynen, artık direk müşteri temsilcisine bağlıyor.
  • hadi bir ay sonra teslim edilecek olmasını geçtim, inşallah sağlam teslim ederler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 11 Aralık 2019; 23:46:31 >
  • quote:

sitede ki açık kaydımı kapatıp böyle yazmışlar, sözde kargoya verilmiş ama sipariş sayfasında gözükmüyor. takip kodu yerine de xxxx yazmış

"Merhaba,
    - numaralı siparişinizdeki ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürününüzü özenle hazırladık, paketledik ve size ulaştırılması için xxxx takip numarasıyla PTT kargo firmasına verdik. Ancak kargo firmasında oluşan yoğunluk nedeniyle ürününüzün en geç 20 Aralık 2019'a kadar adresinize teslim edileceği bilgisini aldık. Efsane Cuma kampanyası süresince stoklarla sınırlı indirimli fiyatlardan faydalanarak aldığınız ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürününüzdeki fiyat avantajını kaybetmemek için göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Kargo firmalarıyla sürekli irtibat halinde ve siparişinizin en kısa sürede ulaştırması için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz."
    Senin için monitoru sıfır yaptılar heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

11'inde teslim edileceğini söylüyorlardı bakalım bekliyoruz yarın

Hayır garip olan adamlar web sitesinde canlı desteği kapatmış telefondan arayınca da asla çağrı merkezinden birine bağlanamıyorsunuz

Whatsapp hattı da aynı cevapsız. Kesinlikle hepsiburada kullanmayacağım artık

Anca görüşebildim. 13 Aralık diyorlar
    Bugün yaptığım görüşme ile 29 Kasım’da kargoya verildiği savunulan ürünümün teslim süreci 20 Aralık’a uzadı. Böyle iş mi olur?

xxx numaralı siparişinizdeki ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör ürününüz xxx takip numarası ile kargolanmış olup teslimat sürecindedir. Ürününüz en geç 20.12.2019 tarihinde teslim edilecektir. “Hesabım – Siparişlerim - Sipariş Detayı” sayfasından takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürün stoğa tekrar girmiş, 16sında kargoda diyor. daha bizimkileri yollamadılar bunları yollarlar önce kesin
  • quote:

ürün stoğa tekrar girmiş, 16sında kargoda diyor. daha bizimkileri yollamadılar bunları yollarlar önce kesin
    Acaba o zaman stoğu yeterli olmayan ve fakat gelecek ürünü mü sattılar acaba?
  • Recep Eliçevik R kullanıcısına yanıt
    Hocam benim monitörden 1 gün sonra aldığım ürün monitörden önce hepsijet'e verildi gözükmesine rağmen hala gelmedi (monitör geleli 1hafta oldu) ve hala kargoya verilmeyen ürünüm'de var hepsi arasında toplasan maksimum 3 4 gün vardır.
  • kargolanmış benim ki, ptt kargo
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.