Şimdi Ara

ViewSonic VX2758-2KP-MHD | 27' 2K IPS 144Hz 1ms (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
9
Favori
24.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de viewsonic'ten sipariş ettim kargo tarihleri aynı umarım daha erken ve problemsiz gelir. Herkes güle güle kullansın şimdiden
  • bu konuyu görmeden önce sıcak fırsatlarda monitör konusu görünce bir tane de ben beğeneyim demiştim ve konudaki view vx2758 olmuştu tercihim ama daha almadım.ikinci sistemim için düşünüyorum ama 2758 fazla mı gelir?1080p ıps 144 satıyorlar 999'a.ikinci sistem 2700x-1070 ti

https://forum.donanimhaber.com/msi-g24c4-144hz-1ms-kavisli-gaming-monitor-999tl--140913008-2

https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/

• Ben de bu ikisi arasında kalmıştım ama dci-p3 renk skalası ve ergonomik stand istediğim için Acer’ı sipariş ettim. Ayrıca 400 nit parlaklık da gayet cezbedici geldi. Umarım absürt bir ışık sızması yaşamam ve ürün değişimiyle uğraşmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

Ben de bu ikisi arasında kalmıştım ama dci-p3 renk skalası ve ergonomik stand istediğim için Acer’ı sipariş ettim. Ayrıca 400 nit parlaklık da gayet cezbedici geldi. Umarım absürt bir ışık sızması yaşamam ve ürün değişimiyle uğraşmam.
    Yorumlarda birisi

@Öncelikle Monitör Gigabyte AD27QD'deki aynı Innolux paneli kullanıyor, tabi bu kesinlikle sizi yanıltmasın AD27QD'nin yakınından geçebilecek bir model değil. Tabi arada yaklaşık 1500-2000 TL fark var bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Ürünün piksel tepki sürelerine gelirsek, iki adet overdrive modu var; Standart ve Extreme. Extreme overdrive modunda bile koyu renk geçişlerinde çok ciddi gözle görülür bir ghosting var, açık renklerde nispeten daha iyi ben pek bir ghosting farkedemedim. Cihaz UFO Test'te resmen döküldü. Renk gamutu gayet geniş, HDR kısmı ise hikaye, local dimming olmayan 400-nit'in üzerine çıkamayan bir monitörden kimse düzgün bir HDR performansı beklemesin. 8-bit panel 8-bit + FRC olacak şekilde kullanılıyor, herhangi bir banding söz konusu değil. Renk konusunda gayet iyi bir panel. Kutu içeriğinden Display Port kablo çıkmıyor, bir adet HDMI, bir adet USB Upstream iki adet de güç kablosu çıkıyor. Dahili bir güç kaynağına sahip, standart bir güç kablosu kullanıyor. Herhangi bir ölü piksel, sıkışmış piksel veya hasar yoktu üründe. Kalite kontrolü olarak da problemsiz gözüküyor.

demiş. Hayırlısı olsun b0ni de siz de buraya atarsanız deneyimlerinizi çok seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 23 Kasım 2019; 19:51:20 >

• Bir ara baktığımda son 17 ürün yazan ViewSonic, kampanyada bitmiş arkadaşlar...

• Acer modelini sipariş etmiştim ben de. Sebebi; zamanında Acer'ın bir modelini kullanmıştım yıllarca ve bende kötü bir anısı olmamıştı. Bakalım, umarım bu model de yanıltmaz.

burada detaylı bir incelemesi var
    https://www.displayninja.com/acer-xv272u-review/
  • Monitörü gelen ya da kargolanan var mı arkadaşlar? Ben de hala paketiniz hazırlanıyor yazıyor. Kargo tarihi 27 Kasım, teslim tarihi 5 Aralık durumunda. Aynı tarihler olmasına rağmen arkadaşım başka marka monitörü pazartesi teslim aldı...

• Recep Eliçevik R kullanıcısına yanıt
    4 aralıkta kargolanacak dedi müşteri hizmetleri

ViewSonic VX2758-2KP-MHD | 27" 2K IPS 144Hz 1ms
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Peh, teslim tarihinin 5 Aralık olmasından belliydi. Neyse biraz daha dişimizi sıkacağız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

4 aralıkta kargolanacak dedi müşteri hizmetleri

Bu gün itibari ile ürünlerin çıkışı sağlanacaktır. Ürününüzün en geç 28.11.2019 tarihine dek kargoya teslim edileceğini öngörüyoruz. Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden "Siparişlerim- Sipariş Detayı” adımlarını izleyerek yapabilirsiniz.

Bana da böyle cevap verdiler Ankara'da yaşıyorum

• shadowz61 kullanıcısına yanıt
    Bana da "en geç 4 Aralık'ta kargoya verilir" yazmışlar, ben de İstanbul'dayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Eliçevik

Bana da "en geç 4 Aralık'ta kargoya verilir" yazmışlar, ben de İstanbul'dayım...
    Bana da o civarlara uzayacak gibi geliyor da bakalım
  • https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07FDPWYWR/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Kaçırmayın güzel monitör

• quote:

Orijinalden alıntı: IMarcuSI

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07FDPWYWR/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Kaçırmayın güzel monitör
    5 MS
  • 1 yıl kullandım hocam. Hiç bir sıkıntısını görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    kargolandı mı hocam sizin? öylesine yazmışlar gibi sanki tarihi. bana yazdıkları 4 aralıkta sallama gibi geldi teslim tarihi 5 aralık diye öyle dediler büyük ihtimal, yine kargolanmazsa mesaj yazın falan demişler çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kargolandı mı hocam sizin? öylesine yazmışlar gibi sanki tarihi. bana yazdıkları 4 aralıkta sallama gibi geldi teslim tarihi 5 aralık diye öyle dediler büyük ihtimal, yine kargolanmazsa mesaj yazın falan demişler çünkü.
    Yok kargolanmamış gözüküyor. Sabah tekrar rahatsız edeceğim

Yani belli ki yoğunluk olacak koca şirketsin yap hazırlığını işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 28 Kasım 2019; 20:59:43 >
  • 27 Kasım Çarşamba - Kargoya Verilecek

5 Aralık Perşembe - Teslim Edilecek

27 Kasımda kargoya verilip neden 8 günde elime ulaşsın ki kargoya verildikten sonra iki güne elime geçer diyordum meğer adamlar ileri görüşlüymüş 4 Aralıkta kargoya vereceklermiş 5 aralıkta teslim edilecekmiş...
  • Siparişlerin yoğunluğu nedeniyle yaşanan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en geç 02.12.2019 gün sonuna kadar kargoya teslim edileceğini öngörüyoruz.

Ürününüz Hepsijet kargo firması ile teslimatı sağlanacaktır.

Böyle yazdılar bugün de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.