Şimdi Ara

Viewsonic pro 7827hd (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
8.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu cihaz benim yeni dikkatimi çekti. optoma gt1080 darbee ile ilgileniyordum. fullhd bir cihaz alıcam en önemli olmazsa olmazım yakın atım olması. yorumlara baktım bu cihazla ilgili 2 soru kafama takıldı.
    ilki 100" bir görüntü için alet hangi mesafede olmalı? diğeri ise farklı sitelerde çok farklı fiyatları var arada adeta uçurum. olması gereken fiyatı nedir?
    teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: screen2017

Arkadaşlar Merhaba,
    Bu cihaz benim yeni dikkatimi çekti. optoma gt1080 darbee ile ilgileniyordum. fullhd bir cihaz alıcam en önemli olmazsa olmazım yakın atım olması. yorumlara baktım bu cihazla ilgili 2 soru kafama takıldı.
    ilki 100" bir görüntü için alet hangi mesafede olmalı? diğeri ise farklı sitelerde çok farklı fiyatları var arada adeta uçurum. olması gereken fiyatı nedir?
    teşekkür ederim.
    Selamunaleykum

İlk önce bu cihaz kısa mesafe cihazı değil. Tahminim 100" lik bir görüntü için 3.30 cm' nin üzerinde bir mesafe olması lazım.http://www.projectorcentral.com/projection-calculator-pro.cfm buradan net mesafeye bakabilirsiniz. Telefonda gösterebilir, pc' de deneyin.

N11 de 3299 TL. En uygun orası şu an .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cihazı optoma HD 142x ve özellikle benq w1070 ile kiyaslayabilir misiniz? Diğer cihazlara 2000 vermek yerine bu cihaza 3000 vermek mantıklı mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamalak

Bu cihazı optoma HD 142x ve özellikle benq w1070 ile kiyaslayabilir misiniz? Diğer cihazlara 2000 vermek yerine bu cihaza 3000 vermek mantıklı mıdır?
    Daha önceki incelemelerde bu cihazın Benq w2000 ayarında olduğu , özellikle sinema ve maç kullanımı için orta düzey üstü kalitede olduğu yazılmıştı..Ben 3 aydır kullanıyorum sıkıntı yok..
  • Cihazını satmak isteyen olursa anında alıcıyım

Lütfen iletişime geçilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalege2000

Daha önceki incelemelerde bu cihazın Benq w2000 ayarında olduğu , özellikle sinema ve maç kullanımı için orta düzey üstü kalitede olduğu yazılmıştı..Ben 3 aydır kullanıyorum sıkıntı yok..

Alıntıları Göster
    evet ama yurt dışı inceleme sitelerinde özellikle optoma üzerine de olumlu yorumlar var . benq w1070 ise efsaneleştirilmiş. bazı görüşlerde rec709'un bu modelde tam olarak randımanlı çalışmadığı söylenmiş. ikisini ya da üüçünü de deneyimlemiş birinin görüşleri fena olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamalak

evet ama yurt dışı inceleme sitelerinde özellikle optoma üzerine de olumlu yorumlar var . benq w1070 ise efsaneleştirilmiş. bazı görüşlerde rec709'un bu modelde tam olarak randımanlı çalışmadığı söylenmiş. ikisini ya da üüçünü de deneyimlemiş birinin görüşleri fena olmazdı.

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Alırken bende web sitelerinde, kağıt üzerinde karşılaştırdım. 142X ile bunun arasında kaldım, Türkiyede bulunabilir oluşu, servis desteği ve garantisi nedeniyle tercih ettim.
    Internet'te ürün için yazılanlar üzerinden beklentilerimi karşıladı. 3D ve PS4 performansından gayet memnunum.Örnek,Yukarı/aşağı Lens shift, bana konumlandırmada kolaylık sağladı.

3 ürünüde deneyimlemiş birilerini ancak projektör satan firmalardan öğrenebilirsiniz. Bu ürün üretim yılı olarak, bakıldığında fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum.
    3-5 sene kullanırım, 5 sene sonunda da 4K bir projeksiyon bakarım diye düşünüyorum.

• ilse kullanıcısına yanıt
    hocam bir kaç ay kadar önce LG AH-115 kullanıyordum. buradan bir arkadaşla anlaşınca satmıştım ama almak nasip olmadı. benim cihazımda dikey ve yatay keystone vardı. konumlandırmayı ona göre çaprazdan yapıyordum sehpanın üzerinde. bazı yerlerde "bulanıklaşma oluyor" gibi yorumlar okudum. siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?
  • kamalak K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu üründe kullandığım özellik lens shift, herhangi bir kayıp olmadan lens'i yukarı aşağı hareket ettirebiliyorsunuz.
    Perde ile önümde projeksiyon olmasın, Çapraz açıdan kullanayım dediğinizde, görüntüyü perdeye tam oturtabilirsiniz ancak, açısına göre köşelerde bulanıklaşma olur.
  • Pro7827hd satmak isteyen olursa iletişime geçerse sevinirim pazar günü istanbuldayım

• https://forum.donanimhaber.com/fiyat-dustu-sifir-viewsonic-pro7827hd--133768515#133768515
    Sıfır Cihaz satıyorum piyasasından çok ucuza. Cüzzi de olsa pazarlık vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1248 -- 15 Temmuz 2018; 11:45:55 >
  • dlp projeksiyon maç için uygun mudur?
    bu cihaz da dlp sanırım. vebte aaştırdım bir şey bulamadım.
  • Herkese selamlar,

Cok uzun arastirmadim bu pj cihazini, simdiye kadar butun pj cihazlarim epson markaydi. Bu sefer degisiklik yapip baska markaya yoneliyim dedim. Goruntu kalitesi gayet guzel, ses sistemi oldugu icin herhangi bir fan sesi duymuyorum. Tavana asmadim ama duvara raf yaptirip uzerine koydum, tek problem rafin yaninda kucuk bir kolon var, ekrani istedigim gibi cok fazla ortaliyamadim ama sonuctan memnunum. Odalardan bir tanesini pj icin ayirdik, bence oda cok uyumlu oldu. Perdenin oldugu yerin arkasinda panjur oldugu icin yeterli derecede karanlik bir otam aliyoruz. Resim ekliyorum umarim sizde begenirsiniz :)

Viewsonic pro 7827hd

Viewsonic pro 7827hd

https://vimeo.com/307448660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikiy -- 20 Aralık 2018; 13:3:10 >

• tepeb kullanıcısına yanıt
    px725 den üst modelmi sizdeki?
  • Cihazım satılıktır. İlgilenen arkadaşlar linkten ayrıntı bilgi alabilir.https://forum.donanimhaber.com/viewsonic-pro7827hd-2200-ansilumen-1920x1080-dlp-projeksiyon-cihazi--136812781#136812781
  • Herkese selamlar,
    Arkadaslar bir sorum olucak vc10 dongle kullanan varmi aramizda pro7822 icin ? Sorum su olucak, dongle bagladiktan sonra mecbur tlf veya tabletin wifi ayarinda dongle baglanmak gerekiyor, benim amacim, tlf veya tabletten girdigim sitelerdeki film/video clipleri (youtube veya film siteleri) dongle araciligi ile projeksiyona aktarip izlemek. Yani kisacasi usb ye film yukleyip projeksiyona takip izlemek yerine direk tlf/tablet vs gibi cihazlardan internet uzeri izlemek.
    Varmi bilgisi olan :) ?
    Tesekkurler simdiden

• Sorunumu çözdüler Viewsonic'e buradan teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan_d -- 1 Ocak 2021; 22:13:17 >
  • sarı sitede satışa koydum en sonunda ürünü kullanılma süresi 20 saat altındadır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.