Şimdi Ara

Viewsonic'den Akıllı 4K Projeksiyon: X10-4K (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
6
Favori
13.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anladim hocam.Çözüm yok sanirim.Ben cihazdan memnunum.Görüntü kalitesi ve sesi çok iyi onun için kumandayı artık umursamiyorum.
  • İncelemeler gerçekten harika, ellerinize sağlık. Ben şuan itibariyle arada kalmış durumdayım bana yardımcı olmanızı rica ederim.

1- X10 ile Benq TK800M arasında kalmış durumdayım.
    2- X10 uygulamaları ve Sistemi ile cezbediyor değer mi ?
    3- Alma ve kullanım amacım Yüksek çözünürlükte film izleme ve PS4 Pro veya ps5 ile vakit geçirmedir. İnecelemelerde input değerinden bahsettiğiniz için son olarak in put değeri Yüksel olan yüksek çözünürlükteki bir makina olarak ne düşünmeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpino -- 22 Mart 2021; 13:1:29 >
  • evet arkadaşlar bugün itibariyle kumanda sorununu çözdüm.bütün sorun x-10!'un dandik kumandasından kaynaklanıyor.servisten M2 modelinin kumandasını 95tl'ye aldım ve x-10'u mükemmel kontrol ediyor istediğiniz yöne tutun kumandayı yine süper sıkıntısız bir şekilde algılıyor.servise sorduğumda yalan söyleyip x-10'da çalışmaz demişlerdi KVK servisi beş para etmez arkadaşlar.
  • Merhabalar, incelemelerim sonucu gece izlemelik ve mi box kullanarak alınabilecek en iyi cihaz bu gibi duruyor. Fakat aklımda 2 fakat soru var.

Birincisi lazer projeksiyonlar uzun ömürlü olduğu gibi kullanıldıkça parlaklık kaybı yaşanmadığı söyleniyor.

Lazer bir cihazın tanıtımında 500 saat kullanım sonrası lazer projeksiyon yüzde 1 ışık kaybı yaşarken lambalı projeksiyonların yüzde 35 ışık kaybı yaşadığı belirtilmiş. X10 uzun süre kullananlar böyle bir durum söz konusu mu ?

İkincisi X10-4KE versiyonu varmış galiba aradaki yorumları okurken gördüm. Türkiye de satan firmaların hiçbirinde belirtilmiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

• Merhaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BenQ X12000 4K Ultra HD LED Projeksiyon Cihazı. satmayı düşünüyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alpino kullanıcısına yanıt

Kumandamı satmanıza neden oldu,çözdüğünüzü söylemişsiniz yazılarınızda.

• Merhabalar, viewsonic'te kenar düzeltme ayarı yok mu ? Daha önce lg kullanıyordum projeksiyon perdeyi tam görmese bile kenarları düzeltiyordum bunda yapamadım sadece çarpıklık ayarı var o da kenarları düzeltmiyor genişletmiyor. Sesi de bundan önceki ufak led lg projeksiyonumun 1/4 kadar. Bir yerden ayarları açmam bir siteye kayıt ettirmem faln mı gerekiyor acaba ? Büyük hayalkırıklığı oldu kenar ayarı yoksa iade edeceğim yardımcı olursanız çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 25 Ekim 2021; 21:19:44 >
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt

4 köşe ayarı bulunmuyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam sağolun

• sesenyoung kullanıcısına yanıt

iade edebiliyormusunuz peki bu tarz cihazları.

• Kademoglu kullanıcısına yanıt

Bu cihazları bilmiyorum. Ama input lag değeri yüksek olan değil düşük olan cihazlar daha avantajlıdır. O konuda yanılmayın.Mesela 4 ms input lag 200 ms input lag ten çok daha iyidir. Input lag giriş gecikmesi demektir. Gecikme ne kadar az ise okadar iyidir.

• Kademoglu kullanıcısına yanıt

Input lag değeri düşük, oyun makinesi lazım size.

Olgu Erhanyoutube
    Bu oyun canavarı makineyi çok detaylı olarak inceledim, ayrıca Sinema kısmında ise kesinlikle geri kalan bir model değil. Video'nun içinde örnek çekimleri ve oyun testlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bana Facebook'tan yazmayı unutmayın. Keyifli seyirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=Qu0sC3LVn9M&feature=youtu.be
  • Vievsonic marka cihaz alacaklar servis hizmeti olayını da iyi düşünsünler bence.aşağıda açtığım konudaki tecrübeme bakabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/viewsonic-kvk-servis-rezilligi--151122364

• Projeksiyon cihazımı satmayı düşünüyorum, px701 4K ilgilenen varsa iletişime geçebilir.

• Arkadaşlar viewsonic x10-4kya jbl bar 1000 aracılığıyla shield pro bağlıyorum 1080p görüntü veriyor böyle bir şey yaşayan var mı? 4k passtrought yapmıyor cihaz ama direk bağlayınca oluyor bu seferde sesi çözemiyor viewsonic streo aktarıyor ses sistemine ses kalitesi rezalet oluyor nasıl çözeceğiz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.