Şimdi Ara

VIEWSONIC 23' VP2365WB,sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ips monitor araştırırken karşılaştım. ips panel ,5ms tepkime süresi ve pivot kafa olması sebebi ile benim için en uygun seçeneklerden birisi. kullanmış olan yada marka hakkında genel bir değerlendirme yapabilirmisiniz? tasarım,3d modelleme,fotoğraf işleri için düşünüyorum.
    ürün burada

• hocam bu model çok kaliteli bir model. cnetten de sanırım yüksek puan almıştı. sanırım ben de bundan alacaktım ama sitesinde özellikle çizim için sanırım kullanıldığına parmak basıldığını ve de 13 msaniyelik tepkime süresinden (grey to grey 5 ms) sonra yine viewsonic 2436 aldım. marka olarak herhangi bir şüpheniz olmasın. bu model de çok kaliteli bir model dediğim gibi.

internetten araşatırabilirsiniz.
  • dönüş için teşekkürler. evet bazı kullanıcıların aslında 14ms olan gecikme süresinden bahsettiğini duymuştum ancak grafik odaklı çalışmalar yapacağım için sanırım sorun olmaz. markada sorun yoksa tamamdır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonengokalp

dönüş için teşekkürler. evet bazı kullanıcıların aslında 14ms olan gecikme süresinden bahsettiğini duymuştum ancak grafik odaklı çalışmalar yapacağım için sanırım sorun olmaz. markada sorun yoksa tamamdır:)

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/viewsonic-vp2365wb/4505-3174_7-33877885.html?tag=mncol;lst
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

Orijinalden alıntı: gonengokalp

dönüş için teşekkürler. evet bazı kullanıcıların aslında 14ms olan gecikme süresinden bahsettiğini duymuştum ancak grafik odaklı çalışmalar yapacağım için sanırım sorun olmaz. markada sorun yoksa tamamdır:)

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/viewsonic-vp2365wb/4505-3174_7-33877885.html?tag=mncol;lst

güzel inceleme olmuş hocam teşekkürler. valla oyun performansıda göründüğü kadarı ile bana fazlası ile yetecek. tamam öncelik iş ama ara sırada oyun oynuyorum. tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonengokalp -- 4 Mayıs 2011; 23:51:07 >

• Belirttiğiniz ürün de gerçekten güzelmiş ama bir alternatif olabilir diye C-pva panelli Samsung 2333T' yi de önerebilirim. 360 tl ye Bimekste bulabilirsiniz ve işinizi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.