Şimdi Ara

Acer SA230Abi mi ViewSonic VA2419-sh mı Tercih Etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada yazdığım gibi 2 model arasında kaldım Acer SA230Abi modeli 75hz oluşu freesync desteği ve 4ms tepki süresi ile daha ağır basıyor ama ViewSonic'te marka algısı olarak daha çok güvendiğim bir marka olduğundan o da aklımı çeliyor

Kullanım amacım ağırlıklı olarak gündelik işler (office uygulamaları ve internette gezinme) ayrıca dizi/film izlemek. Oyunda oynuyorum fakat profesyonel oyuncu değilim dolayısıyla monitörün tepki süresinden ziyade renklerin canlılığı ve görüş açıları birincil önceliğim bu yüzden ips panel bakıyorum. Bütçem 700 lira farklı önerilere açığım.

Va panel renk ve görüş açısı konusunda nasıldır bilmiyorum daha önce deneyimleme fırsatım olmadı ancak Va panelli BenQ GW2470HL modelide fena durmuyor. Özellikle bu modelleri kullananlar varsa tavsiyelerini bekliyorum.

• oyun ağırlıkta olsaydı sa230abi derdim, ama tavsiyem va2419-sh olur, dizi/film konusunda 1 inç dahi fark ediyor, va2419 u bir kez letgo da görmüştüm, renk canlılığı fena gözükmüyordu
    sa230bid kullandım daha önce, tn panel asustan bu sa230bid geçtiğimde gerçekten renk canlılığı artmıştı
    madem profesyonel oyun düşünmüyorsunuz va2419 da biraz daha büyük görüntü işinize gelebilir, benq konusuna girmiyorum çünkü va panel, ips daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.