Şimdi Ara

Vietnamlılar artık bizim serverda oynuyamayacaklarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Date : 9/13/2006
    inquiry : 2937

Hello. This is Silkroad Online.

Close beta service of Silkroad Online in Vietnamese language is in progress at the moment in Vietnam, and open service is planned for 9/14/2006. There may be a possibility of change in date, but the users in Vietnam, please take this into mind.

As mentioned few months ago, Vietnam IPs are scheduled to be blocked when open service begins in Vietnam. For a better service, please show your interest in the local service that will be supported in Vietnam language.

However, from now on, when a local language service is opened at another area, global service will continue to provide service without blocking the previous users using the service. Please remember this, and do not be confused.

Date of Block : 9/18/2006
    Target of Block : Vietnam

bunun anlamını bilen biri bana yardımcı oabilirmi?

• vıetnamlıların ıplerını banlamıslar hemen hemen hepsı botterdı galıba onlara da kore serverı gıbı bı server kurucaklar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cobraa

vıetnamlıların ıplerını banlamıslar hemen hemen hepsı botterdı galıba onlara da kore serverı gıbı bı server kurucaklar

bizde hep bot kurup exchange den silah çalalım bizede yeni server açsınlar
  • quote:

bizde hep bot kurup exchange den silah çalalım bizede yeni server açsınlar

+89357837483758947385974987539845

haklısn
  • proxy ile girebilirler
  • Başka serverda ki Vietnamlılar banlandımı bilmem ama Xian'da ki tüm Vietnam'lılar duruyor..
  • valla orda yazdıgına gore vietnam lılar ı baska bi server a gecmeye tesvik etmeye calısıolar , işin daha dogrusu karantina ya alıolar , valla ben tanıdıgım vietnam lılardan bi zeval gormedim ama işte bi kesim butun ulusun izlenim ini değiştirio , bizde bu "5k pls" lerde artarsa , boyle yaparlar , cunku kucuk kucuk baslar bu tur seyler
  • Ayın 18 inde vietnamlıların kendi serverları açılmış olacak ve avrupa serverlarına girişleri yasaklanacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cobraa

vıetnamlıların ıplerını banlamıslar hemen hemen hepsı botterdı galıba onlara da kore serverı gıbı bı server kurucaklar

kurcakları serverın adı da botters serverı olur artık...GMler aralarında banlama yarışı yaparlar ben 50 tane banladım rekorurrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Out Of Low -- 15 Eylül 2006; 9:18:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: IoI

valla orda yazdıgına gore vietnam lılar ı baska bi server a gecmeye tesvik etmeye calısıolar , işin daha dogrusu karantina ya alıolar , valla ben tanıdıgım vietnam lılardan bi zeval gormedim ama işte bi kesim butun ulusun izlenim ini değiştirio , bizde bu "5k pls" lerde artarsa , boyle yaparlar , cunku kucuk kucuk baslar bu tur seyler
  • iyi adamlar beeee .Ama bu joymax ında yaptıgı resmen zorbalık ,ne abi oyanamayacaksınız fln ..ipleri banlıoz ne bu yaw =|
    (bi yandan da oyunda ki kalabalık azalır die düşünüyorum)....
  • O kadar botter olacagi buydu aslina bizde yapak bizede yaparlar bi tane belki
  • adam ne sormuş, siz neler yazmışsınız.

joymax'in önceden beri planladığı vietnamlılara özel server açma projesi vardı. uzakdoğu ülkelerine kıyak geçiyorlar. gerçi bu oyuncular için pek de kıyak diil. mesela bizim sadece turk olan bi serverda oynamamız gibi birşey. şahsen ben istemem.
    bu serverın açılmasının sebepleri arasında bot kullanmaları vs yok. ona kalsa turkiyeye de bi server açsınlar. kaç tane isim sayarım size Greece serverından turk..neyse...
    fakat sebepler arasında vietnamlıların char hackleme konusundaki nam'larının ön planda olduğu söylenebilir.
    bunun dışında farklı sebepler olabilir elbette. son olarak vietnamlılar artık bizim serverda oynamıcaklar sanırım. avrupa serverlarına girişleri kısmen veya tamamen engellendi diye biliyorum. yada yakın zamanda olcak.
    her ne kadar bot kullanıp da kasmış olsalar aralarında gayet iyi insanlar mevcut. hiç olmazsa Olympus guildindekilere tecih ederim kendilerini :)

• quote:

hiç olmazsa Olympus guildindekilere tecih ederim kendilerini :)

+9896598989 ........
  • demin arkadaşın teki silah çalsınlar demiş...çok dogru ya dün beni manyak dolandırdılar exchange yi kapattım artık..açmayacam bidaha artık yabancıların oldugu party e bile girmem ..ALLAH'a şükür fazla bişey gitmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: UnDeRBooY

demin arkadaşın teki silah çalsınlar demiş...çok dogru ya dün beni manyak dolandırdılar exchange yi kapattım artık..açmayacam bidaha artık yabancıların oldugu party e bile girmem ..ALLAH'a şükür fazla bişey gitmedi

Nasıl oldu yaw ,RedSeas da bile var yani oylemiiiiiiii
  • olmaz mı ya ayıpsın dün onlar yüzünden oyunu bırakacaktım
  • niye bize açmıyolarda vietnamlılara açıyolar anlamıyorum türk oyuncu sayısı daha fazla ama açmıyolar!!!!!
    bu nasıl iş anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.