Binbaşı
17 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
uzun düşünceler ve araştırmalar sonunda belirli bir süre işimi görebilecek bir dağ bisikleti almaya karar verdim.
şehir içi ve yol kullanımından ziyade arazi düşünüyorum.
salcano'nun insomnia serileri bütçeme uygun görünüyor. 2014 sezon insomnia'ları beklerken hepsiburada'da Insomnia 301 denk geldi.
üzerindeki arttırıcı deore olması ilgimi çekti, suntour maşalar her ne kadar iyi olmasa da... (aslında çok da anlamam ama okuduğum kadarıyla altus>acera>deore diyorlar arttırıcılar için)

bu bisiklet hakkında ne düşünüyorsunuz? kısa-orta vadede işimi görür mü? F/P iyi mi?
son olarak; ankara'da mtb grupları varsa dahil olmak isterim. işin başındayım, öğrenmek istediğim bilgiler var, yeni yerler keşfetmek isterim.

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=27058700&Productid=sporsal301deorehd
Merhabalar,
forumda birkaç sayfa dolaştım ama tam da aradığımı bulamadım, ondan dolayı başlık açma gereği hissettim.
aracım 2010 model 1.6 tam otm. auris. şu anda 67.000km'yi geçti.
iş yerine düzenli olarak arabayla gidip gelmeye başladım.
aracımla uyumlu lpg kit öneriniz nedir? 2005 model corolla'ma prins taktırmıştım, çok memnundum ama geçen yıllar boyunca teknoloji ne kadar değişti takip edemedim. diğer markalar ne durumdadır?
fiyat aralıkları nasıldır?
Ankara'da ikamet ediyorum, eli yüzü düzgün iş yapan usta tavsiye edebilir misiniz?
şimdiden teşekkürler
tam mid-game'de oyun kıvama gelmişken, "disconnected from server - you must be in a lobby to connect" hatası aldım.
reconnect denemelerim başarısızlıkla sonuçlandı. oyunu kapatıp açtım, bu sefer de online kişi sayısı "0" idi. sorun server'da mıydı acaba yoksa bende mi acaba?
Merhabalar,
evde kullanmakta olduğum superonline'ın verdiği Pirelli PRG E4202G modem ile Airties Air 4310 AP'yi günlerdir eşleştirmeye çalışıyorum ve bir türlü beceremedim.
DH'de ve internette farklı ürünlerin eşleştirmeleriyle alakalı onlarca tavsiyeyi kendi ürünlerim üzerinde denedim ama bir türlü başaramadım.
Airties müşteri hizmetleri belirli bir noktaya kadar yardımcı oluyor ama ana modem hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söyleyip tam sonuca ulaştıramıyorlar.
Superonline deseniz zaten hiç yardımcı olmadı.

Özellikle bu iki ürün arasında access point bağlantısı gerçekleştirmiş olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba?
Şimdiden teşekkürler
selamlar.. E72'yi alalı yaklaşık bir hafta oldu. çoğu özelliğini denedim ve gayet memnun kaldım.
ancak email kurulumu konusunda son zamanlarda bir problemim var. telefonu ilk aldığımda yahoo ve gmail hesaplarımı açmıştım ve de gayet normal çalşıyordu. sonra yahoo hesaba bağlanamaz oldu. "posta kutusunu kaldır" seçeneğiyle kaldırdım ancak şu anda tekrar kuramıyorum. aynısını gmail için de denedim, aynı sorun mevcut.

kurulum sihirbazını açıyorum, kullanıcı adı ve şifre giriyorum, onaylıyorum. tekrar eposta seçme ekranına grei dönüyor.(ovi mail, yahoo maili gmail..vs. ekranı)

sorun neyden kaynaklı olabilir. yardım ederseniz sevinirim.
teşekkürler..
Server : Neptune
Karakter : 85 Level wizard (74) / Cleric (85)
Genel durum : ilk etapta bard/cleric olan char sonradan wizard/cleric olarak degistirildi. wizard farmsizdir.(cold ve fire acik. once level sonra farm yapmayi dusunmustum) cleric buff'lari 82'ye kadar max'dir.(defans, str, int..vs..)
Detayli resimlere asagidaki linklerden ulasabilirsiniz.

Dusunulen tahmini fiyat : 140 ytl (3 asagi 5 yukari bir pazarlik da yapilabilir)

Esyalar - [1. Kisim]
Esyalar - [2. Kisim]
Skiller ve Character Penceresi
8800 telefonum suya dustu. bundan once de buna benzer bir durum baska bir telefonumun basina da gelmisti, oradan tecrubeyle bataryasini ve sim karti cikararak kurumaya biraktim. cihaz su anda calisiyor, sorunsuz.
tek problem cihazin on cam panelinin bir kisminda su lekesi kaldi. sadece bu on cam paneli satin alabilecegim bir yer mevcut mu?
birkac yerde aradim ama net sonuc alamadim. ankarada oturuyorum, bilen eden varsa yardimci olursa sevinirim.
3dsmax'i 3,5 aydir kullaniyorum.
ilk ic mekan tasarimimi bu sabah bitirdim.

render vray ile alinmistir. sure 5:30 saat. materyallerin cogunlugu vraymaterial.
resimde gordugunuz butun modelleri kendim yaptim; yalnizca kitapligin yanindaki sus esyasi olan filler ve yerdeki cicek hazir modeldir.

render alindiktan sonra photoshop'ta duzenleme yapilmistir. (contrast ve level duzenlemesi)
pencere ve kapidan gorunen arka plandaki agaclar alttan katman olarak eklenmistir.

duzgun ve duzeyli yapilan her turlu yorumunuzu bekliyorum.

bu is iyice cigirindan cikti. spawn olan yaratigin omru 0.5 saniye.
[srf'de gordum, buraya da ekliyim dedim]

http://youtube.com/watch?v=qT1hjDtVeHw

edit: dh tube'de sorun var sanirim..
server: neptune
isim : Jabra
fiyat : 180 ytl (pazarlik imkani vardir) takas yok
kiyafetler : lvl'inde uygun kiyafetler vardir, cogunluk npc ancak hepsi +2
68 bow bulamadigim icin 64+3 ile kasiyor.
pacheon skilleri 68, gerekli olan hersey max.
farmi 77'de yapmayi planladigim icin yan skiller (fire, cold, light) farmsizdir.
cold : 16, light: 24 , fire : 41

gold premium mevcut, tavsan mevcut, kurt mevcut. 10m civari da para mevcut. (tavsan ve kurt isimsiz)

Elden Ankara'dan satmayi dusunuyorum. veya isteyen PTT veya herhangi bir bankaya(isbank, yapikredi, vakif, ziraat) havale yapar, sonra chari teslim ederim. guven konusunda fazla birsey soylemek istemiyorum, yerimiz belli

Character

Pacheon

NOT : konuyu kirletmeyin. guzel char, kotu char, vs.. tarzinda mesajlar atmayin. bu tur mesajlar silinecek ustune de uyari puani usenmeden verilecektir.
Hakkında
Meslek: makina muhendisi
İlgi Alanları: 3d modelleme, yamac parasutu, kaya tirmanisi
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Steam
fever_sea
TV
Panasonic
Tablet
iPad
Notebook
Toshiba
GPS, Navigasyon
Garmin
PSN ID
feversea
Game Center
feversea
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.116
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 189.059 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.