Şimdi Ara

Videodan İstenmeyen Kısımları Silmek İçin Pratik Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtube için oynanış videoları çekmeye başladım ama bazı kısımları silmek istiyorum. Yani öldüğüm kısımlar falan oluyor ve bunuda izletip izleyiciyi sıkmak istemiyorum. Hemde videonun boyutunu ve süresini kısaltmış olurum. Ama denediğim programlar çok zahmetli. Yani çok pratik bir şekilde istediğim kısımları silebileceğim bir program var mı?

• bilgisayar için camtasia'yı öneririm. istediğiniz saniyeleri işaretleyip kesiyorsunuz. daha zahmetsizi yoktur diye düşünüyorum. tüm programlar aşağı yukarı aynı işi görüyor aslında. yapay zeka vs kullanmadığınız sürece bu ufak zahmete katlanmak zorundasınız maalesef
  • sriiouss kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, deniyorum bunu. Dediğiniz gibi hemen hemen hepsi aşağı yukarı aynı işi görüyor ve kullanımları da benziyor ama istediğim pratiklikte bir program bulamadım. Yani çok fazla izleyici olmadan ve gelir olmadan uğraşmak istemiyordum açıkcası ama mecburen uğraşcam artık yapacak bir şey yok.  

• Çükütüs kullanıcısına yanıt
    programı ilk çözmeye çalıştığımda beş dakikalık videoyu editlemek için altı saatimi harcamıştım. tarih ödevimi yapıyordum. sesimin arkasına fotoğraflar koymuştum sadece. neden o kadar uzun tuttu anlamadım

ileri zamanlarda green screen işine giriş yaptım. rahat on saatimi harcamışımdır iki dakikalık videoya. hazırlayıp çekimi de bi o kadar sürmüştü. Allah kolaylık versin hocam. bilgisayardan anlamayan biriyseniz ve bilgisayarınız benimki gibi aşırı kasıyorsa işiniz zor gerçekten. laptop'u duvardan duvara vurmak istiyordum ödevlerimi bitirmeye çalışırken...
  • sriiouss kullanıcısına yanıt

Bilgisayar ortalama ama yinede kırpma işlemleri falan bile çok çok uzun sürüyor gerçekten. Yani işlem bitiyor, birde videonun işlenmesini bekliyorsun, üstüne birde youtube a yüklenmesini bekliyorsun.   Cidden edit yapanlara bir kez daha saygı duydum, göründüğünden çok daha zormuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.