Şimdi Ara

VİDEO KURGU İÇİN SİSTEM (6000 TL BÜTÇE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. sadece video kurgu için kullanılacak bir sistem topluyorum. online sipariş yerine gidip mağazan almak gibi bir tercihimiz var. vatanbilgisayardan topladın o yüzden.
    piyasadaki ekran kartlarını uygun göremedim gerek fiyat gerekse işlem gücü olarak. f/p ekran kartı denk gelmedi. o yüzden ikinci el 980 ti alıcam 1500 tl civarı ikinci elleri.
    benim toplamayı düşündüğüm sistem bu.

not: ekran kartını mecburiyetten seçtim. onu yok sayabilirsiniz.VİDEO KURGU İÇİN SİSTEM (6000 TL BÜTÇE)

• SSD atata yapılabilir kampaya ile 512GB 450TL şuan, çok daha F/P ürün.
    İşlemci 3600 yerine 2700X yapılabilir aynı paraya, video kurgu için bir tık daha iyi performans alacaksınız.
    Kasa ve Psu için ayırdığınız bütçeye çok daha iyi alternatifler var.
    Ekran kartı düşünceniz son derece mantıklı, GTX980Tİ bulamazsanız düz 980 yada 970 lerde işinizi görecektir.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. önbellek miktarı ve çekirdek hızı daha iyi olduğu için 3600 seçtim. çekirdek sayısı daha az ama premiere pro çok çekirdek kullanan bir program değil. 2700x ve 3600 arasında çok gidip geldim. kasa ve psu biraz rasgele seçildi açıkçası.

sata ssd boşta bir tane var onu takıcaz sisteme. m2 ile bir sistem kullanıyorum çok memnunum onu bozmak istemedim.

en çok anakart ve ram konusunda kararsızım. ilk nesil ryzen toplamıştım. hala onu kullanıyorum. bu anakart ram sorunu çok uğraştırmıştı.sonraki bioslar ile çözüldü çok şükür. şimdi bu sistemde de öyle bir şey yaşamak istemem çünkü ben kullanmmıcam. sevdiğim bir abim için topluyorumç
  • 2700X ile 3600 birbirini aratmaz hocam, fiyatı uygun olan seçilebilir. Hayırlı olsun
  • 2700X KİNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 29 Kasım 2019; 17:14:40 >

• Video işleri için SSD kapasitesinin en azından 500GB olması hayatı kolaylaştırır diye düşünüyorum.
  • 2700'e donucem sanirim ikna oldum

Sistem için 250 gb ssd. Proje dosyaları için 500 gb ssd. Depolama için 2 tb hdd olacak sistemde.
  • mösyöbovary kullanıcısına yanıt
    1300tl üstünde almayın. (Sıfır)
    https://www.incehesap.com/amd-ryzen-7-2700x-fanli-islemci-fiyati-38890/?gclid=Cj0KCQiAoIPvBRDgARIsAHsCw08t_IzRY8A7BahpThegnHR4yw2OTUD_JvpLX9nV9JyMu-wm7kq5aAAaAhqOEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 29 Kasım 2019; 23:21:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.