Şimdi Ara

Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Paradox Strateji oyunları ülkemizde online oyunlar dışında en çok satan oyunlar kategorisinde yer alıyor. Bu haberi almamız sadece an meselesiydi ve beklediğimiz haber geldi. Vampire The Masquerade Bloodlines 2'nin Türkçe Dil Desteği ile çıkış yapacağı haberini duyduktan sonra uzun bir süre Türkçe hakkında başka bir gelişme görememiştik. Paradox nihayet Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapıyor!


  Bugün size sevinçle söylemek istiyorum ki Paradox'un sıradaki Grand Strateji oyunu Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile çıkış yapacak!


  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!
  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!store.steampowered.com
  Victoria 3 on Steam
  https://store.steampowered.com/app/529340/Victoria_3

  Not: Henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat oyunun Alpha sürümü sızdırıldı ve içinde Türkçe dil dosyaları olmakla birlikte oyunun aktif olarak kısmen Türkçe olduğu görüldü.

  Not 2: Oyun henüz erken aşamadadır, uzun bir süre olduğunu hesaba katın.


  Paradox oyunları zaten ülkemizde çok fazla satıyor. Türkçe Dil Desteği ile birlikte Victoria 3 orijinal oyun satışları diğer Paradox strateji oyunlarına göre gözle görülür bir şekilde artarsa ülkecek Paradox'u kazandık demektir ve bundan sonraki tüm oyunları Türkçe olacak manasına gelir!


  OYUN İÇİ GÖRSELLER


  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!
  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!


  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 31 Ağustos 2022; 4:33:32 > • Bu oyun yapımcıları/yayıncıları Dolar ve Euro'nun zirve yapmasını ve daha tam güncellenmesede Steam'in kur güncellemesini mi bekliyorlardı anlamadım. Hiç yoktan iyidir ama güzel gelişme.

 • Güzel gelişme.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Zaten satın alacağız da en azından istek listesine atsın herkes de iyice şevklensinler. :)

 • Emeğinize SağlıkVictoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle! 

 • Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt

  Benim bir emeğim yok bu projede, bugüne kadar Paradox oyunlarını orijinal olarak alıp, oyunun canlı yayınlarında en çok izleyenlerin Türk olması, forumlarında oluşan kendiliğinden Türkçe dil desteği talepleri gibi topluluğun dolaylı yoldan başarısı. Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle! Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle! 
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 14 Mayıs 2022; 17:16:23 >
 • Bu iyi haber. Umarım önümüzdeki çıkacak oyunlarda türkçe olarak çıkar. Düşünsenize Mafia 4 Türkçe olarak çıkıyormuş. İnanılmaz olurdu.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Paradox oyunları ülkemizde çok satılıyordur fakat paradox oyunları zaten ne kadar satılıyor ki? Blockbuster AAA oyunları gibi kar marjlı satılan oyunları yok ki. Üstelik herkesin boş yere eleştirdiği "dlc" olayını da unutmamak lazım.

 • Ben daha fazla ilgi çeker diye düşünüyordum bu haberin. Sonunda diyelim... Kim yerelleştiriyor

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Keşke ön sipariş açılsaydı da fiyat artışı olmadan alabilseydik  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!


  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!
  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!paradox ınteractive forums
  Price changes in selected territories [Updated April 2022]
  https://forum.paradoxplaza.com/forum/threads/price-changes-in-selected-territories-updated-april-2022.1424549/#post-28223040
 • RxCan kullanıcısına yanıt

  Zaten fazla ucuza satıyorlardı, söylediklerine göre %30'dan fazla zam yapmayacaklarmış. Çok önemli bir artış olmayacak, Türkçe dil desteği geleceğini de varsayarsak.

 • TackleBarry kullanıcısına yanıt

  Aynen, %25-%30 olacakmış. Zamlardan sonra da hala alınabilir olacak gibi görünüyor dedikleri gibi olursa. Ama oyun zaten CKIII gibi çıktığı gün Game Pass sistemine dahil olacak, aşırı bir artış olsa dahi Game Pass ile devam ederiz. Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle! 

 • TeşekkürlerVictoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!  Umarım Paradox oyunlarının tümü,Türkçe dil desteğiyle çıkarVictoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle! 

 • Resmi güncelleme sonunda geldi ve Victoria 3 Türkçe Dil Desteği ile birlikte 250TL fiyatıyla ön siparişe açıldı!! Oyunun 50 Euro = 250TL olduğunu ve en ucuza Türkiye'de sattıklarını hesaba katarsak kesinlikle kaçırmamak gerekiyor!! Paradox'un yıllar sonra Türkçe Dil Desteği verdiği Victoria 3'ü mutlaka alın ki Paradox'u temelli kazanalım. Yıllardır topladıkları veriler sonucunda Türkçe getirmeye karar verdiler ve bizim amacımız bunu orijinal olarak satın alarak devamlı olmasını sağlamak!


  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!
 • Surviving Mars - Prison Archtiecht oyunlarıda paradox ve Türkçe çıktı.

 • yabqu22 y kullanıcısına yanıt

  Prison Architect'i Paradox sonradan satın aldı ve Türkçe'ye karar veren Paradox değildi. Surviving Mars içinde aynı şey geçerli (Paradox karar vermedi), zaten fark ettiysen yeni sürümü Surviving the Aftermath Türkçe Dil Desteğine sahip olmadı. Paradox'un Türkçe'ye kendisi imza kampanyası sonucunda karar verdiği tek oyun Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2'di fakat oda ne yazık ki Türkçe duyurulduktan sonra geliştirme cehennemine düşüp ayağı kaydı.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 31 Ağustos 2022; 1:28:43 >
 • Surviving the Aftermath'ın Türkçe olmadığını bilmiyordum. Prison'da çıkan her dlcyi çevirdiklerini biliyorum. Umarım bu oyunda da ana oyunu Türkçe çıkarıp Dlc'leri sonradan Türkçe çıkartmamazlık yapmazlar ve devamı tüm oyunlarına gelir.

 • yabqu22 y kullanıcısına yanıt

  Böyle bir şey söz konusu değil. Çeviri kararı Paradox tarafından verildi, eğer satmazsa bir sonraki oyunları Türkçe olmaz, bu oyun tüm ek paketleriyle Türkçe olacak.

 • RxCan kullanıcısına yanıt

  Game Pass'e getirme kararından vazgeçmişler. Çıkışında Steam'e özel olacakmış.


  Victoria 3 Resmi Türkçe Dil Desteği ile 25 Ekim'de Bizlerle!
 • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.