Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
67
Favori
208.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya kullanımına ihtiyaç duyuyorsan al hocam. Benim önce ekranı yaptırmam lazım maalesef. Şuan masaüstü bilgisayardan farkı yok resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

AH victor ahh. DÜn windows 1703 güncellemesi geldi yükledim çalışan sound blaster 2 çalışmamaya başladı. Şİmdi işin yoksa yapmaya uğraş.Silip kuruyorum açılıyor ama ekrana gelmiyor açık mı kapalı mı belli değil anlamadım gtti.Tavsiye verecek varsa her zaman açığım. Galiba sound blaster 3 varmış kursak çalışır mı acaba? Deneyen oldu mu?

Model nedir hocam, SB Cinema ile çok cebelleştim ve ben çözdüm sorunu.1703 güncellemesi yüklü şuan sorunsuz kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

AH victor ahh. DÜn windows 1703 güncellemesi geldi yükledim çalışan sound blaster 2 çalışmamaya başladı. Şİmdi işin yoksa yapmaya uğraş.Silip kuruyorum açılıyor ama ekrana gelmiyor açık mı kapalı mı belli değil anlamadım gtti.Tavsiye verecek varsa her zaman açığım. Galiba sound blaster 3 varmış kursak çalışır mı acaba? Deneyen oldu mu?

Model nedir hocam, SB Cinema ile çok cebelleştim ve ben çözdüm sorunu.1703 güncellemesi yüklü şuan sorunsuz kullanıyorum.

G701 hocam.Bu sabah bende çözdüm sorunu. 2 günlük uğraş sonucu hallettim. Ne sıkıntılı program ya.

• quote:

quote:

quote:

G701 hocam.Bu sabah bende çözdüm sorunu. 2 günlük uğraş sonucu hallettim. Ne sıkıntılı program ya.

G702 benimki de, beni de çok uğraştırdı ama onsuz da olmuyor :) SB Cinema açık olmadığında gelen ses, forum tabiriyle çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 29 Nisan 2017; 14:57:04 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

G702 benimki de, beni de çok uğraştırdı ama onsuz da olmuyor :) SB Cinema açık olmadığında gelen ses, forum tabiriyle çöp.

Aynen öyle. Çözümü araştırırken viper4windows diye program gördüm son çare onu deneyecektim.

• Aranızda daha once bu sorunu yasamıs olan ya da cozumunu bılen var mı ?
    https://www.youtube.com/watch?v=b3GMN2Aqo_0
    ekran aynı bu sekılde pembe ve arkada ghost lar oluyor
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    G451 icin bu bataryalardan deneyen var mi acaba? Benim bataryam da öldü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    Ben almadım daha hocam para yok. Yani aslında var da şu an önceliğim o değil:). Ama alma niyetim var yani. O gün burada yazışmaları görünce bir araştırayım demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 3 Mayıs 2017; 12:57:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Alan deneyen birisi olursa hemen alacagim, aniden kapaniyor prizde kullanmayinca.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde batarya öldü 20 dk sonra kapanıyor. En son baktığımda 90 tl ye yurtdışı sitelerinde bulmuştum.
  • atliugu93 A kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu yeni panel takmak zorunda kaldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monster varken neden macera aradınız.
  • Kardesim ayni alete 500 tl fazla vermek zor geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

monster varken neden macera aradınız.

Aynı seri laptop monsterda 300 tl daha pahalıydı ondan victor tercih ettik bir de müşteri temsilcileri cana yakındı.Yeni kurulmuş bir şirket değildi sonuçta inselberg yılların şirketi, geldi bizi buldu batacak zamanı.Aynı şey monsterda da olabilir başka markalarda da.Şans işte.

• Garanti işi tamamen öldümü şimdi
    Batınca garanti işinden sıyrılıp kaçabiliyorlarmı
    5 yıl da parça temin olması gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Garanti işi tamamen öldümü şimdi
    Batınca garanti işinden sıyrılıp kaçabiliyorlarmı
    5 yıl da parça temin olması gerekir

Türkiyeden bahsediyoruz hocam.Biz soğuk suları içeli çok oldu, bir bardak da sen iç.

• Adamlar cikma anakart takip geri gonderdiler servis denilecek s...ler gtx760m diye bi ekran kartiyla geri geldi laptop baktim klavye isiklar yanmiyor bi actim laptopu anakart başka klavyeye uymuyor led girisi bile yok anakartta zaten 2 gun sonrada battilar geride gonderemedim simdide klavye ariza veriyor 2-3 tane tuş basmıyor üni burs paramla almistim haram olsun :(

• G501 kullanıyorum ekran kartı gtx860m arkadaşlar pil öldü gitti ilk zamanlarda 2-3 giden batarya sapıttı yarım saat gibi sürelere düştü.

Değiştirmek istiyorum nerden alabilirim bu bataryayı?

Not:Garantisi vardı ama firma battı ordan ümidi kestim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 19 Mayıs 2017; 12:26:15 >
  • Telefon konusunda da firma batmamışken bizi çok mağdur etmişlerdi.

Kendi stok yazılımı bile problemliydi,güncelleme yükseltme almadı hiç.

Büyük ihtimal dolar kuru nedeniyle zarar edeceklerini anladılar,firmayı iflas ettirip zarar etmeden piyasadan çekildiler.
  • Arkadaşlar bu Victor marka laptopların Bios pilini nasıl değiştireceğiz ? Victor G701.

Nerdeyse her kapatıp açtığımda Boot olarak realtek ethernet ile başlıyor saat tarih kafayı yiyor.

Acil yardım
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.