Şimdi Ara

vichy mi bioxsin mi TRESAN mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun zaman bioxsin kırmızı kullandım dökülmeyi durdurmuştu sonra yağli saçlar için bioxcin genesise gectim 1 yıl falan kullandım gecen berbere gittim iyice seyrelmeye başlamış dedi ne yapmalıyım bioxcin kırmızıya geçiş mi yapayım yoksa Vichy Dercos Shampooing mi kullanıyım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 20 Ocak 2019; 17:11:40 >

• Şampuan sanırım çok etki etmez dökülme tedavisinde ama emin değilim. Ben şuanda yağlanma için seboderm şampuan, dökülme için sawpoo şampuan kullanıyorum
    Dökülme için hairforte sprey+xpecia tablet kullandım 6 ay ama şimdi hairforte ve xpecia'yı bıraktım. 7.aya geçtim ve avesin saç bakım serumu aldım bakalım nolacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Moonlight. -- 9 Ocak 2019; 21:56:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Moonlight.

Şampuan sanırım çok etki etmez dökülme tedavisinde ama emin değilim. Ben şuanda yağlanma için seboderm şampuan, dökülme için sawpoo şampuan kullanıyorum
    Dökülme için hairforte sprey+xpecia tablet kullandım 6 ay ama şimdi hairforte ve xpecia'yı bıraktım. 7.aya geçtim ve avesin saç bakım serumu aldım bakalım nolacak
    bioxcin fort şampuan ve serumunu aldım n11 den inş. işe yarar
  • Kan testide yaptır bence. Bir eksiklik var mı bilgin olsun
    @tacimmüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Moonlight.

Şampuan sanırım çok etki etmez dökülme tedavisinde ama emin değilim. Ben şuanda yağlanma için seboderm şampuan, dökülme için sawpoo şampuan kullanıyorum
    hocam TRESAN A çok güzel övgüler var
    https://eksisozluk.com/tresan--293559?p=5
  • hocam dökülme için cildiyeciye mi gitmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 20 Ocak 2019; 17:14:10 >
  • .Moonlight. kullanıcısına yanıt
    Dermatit yüzündne aşırı yağlanma var ve kaşıntı. Bir çok şampuan denedim seboderm dahil. Hatta ana şampuanın yanında sebodermi ara şampuan olarak kullandım fena değildi gibi veya öyle geldi lakin ana şampuanı bulamadım hala çok denememe rağmen. Zigavus forte kullandınız mı?
  • Genetik değil ise ki bunu ancak dertolojik olarak öğrenebilrsiniz. Bu konuda bitkisel şampuan çok önemli özellikle Bıoxcın Sarımsaklı olanı deneyin Forte de olabilir. Ben sarımsaklı olanı uzan zamandır. Kullanıyorum ,. Dökülme konusu çok önemli.

• Saçlarım olağandan hızlı döküldü. Özellikle belli bir yaşı geçince çok moralim bozuldu. Arkadaşım Bioxcin önerdi. Saç dökülmesi kesildi. Çok memnun kaldım.

• Bende de dökülme problemi çok fazla vardı. Mücadele ettim fakat aşırı stres tam tersi tepki verdi. Eczanenin önerisi ile bioxcin kullandım. Dökülme bir anda kesildi. Kesinlikle öneririm.

• dökülmeyi engellemede minoxili tavsiye ederim. biraz tuzlu ama bir miktar durduruyor.

• Bir bayanın bu konuda sıkıntı yaşaması don derece üzücü bir durum çok acı çektim. Burada ki yorumları okudum. Bioxcin kullanmaya başladım ve memnun kaldım. Sizde dökülme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka kullanın derim....

• Ben Bioxcin Sarımsaklı olanı aldım. Uzun zamandır kullanıyorum. Memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum. Sizlerde bakabilirsiniz. En büyük etken ise saç dökülmesine çok iyi geliyor. Bir çok arkadaşım kullandığı için buradan biliyorum. Bu üründe şuanda kampanya mutlaka tercih edin derim. https://www.hepsiburada.com/bioxcin-siyah-sarimsakli-sampuan-3-lu-pm-HB00000T4GA3

• Saçlar vücudun en önemli organı mümkün olduğunca stresten uzak kalmaya çalışıyorum. Fakat Metropode yaşıyor iseniz bu mümkün değil. Uygun olan hangi marka ise onu kullanıyorum. Karşıma ise Bioxcin Quantom çıktı. En büyük etken doğal ve dökülme karşıyı olması...

• Yorumları okumak çok faydalı oluyor. Herkese öneririm. Bu durumun sıkıntısını çok fazla çektim. Herkes de durum farklı olabilir. Dökülmeniz şiddetli ise kesinlikle Bioxcin Sarımsaklı olanı öneriyorum. Çünkü toplum içinde insan çok sıkıntı çekiyor..

• şuna bak ya 0 mesajlı üyeler nasıl Bioxcin reklamı yapıyorlar

reklamcılar sizi

Arkadaşlar genetik dökülmeniz varsa böyle şeylere itibar etmeyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.