Şimdi Ara

Vialle LPi sistemi hakkında bilgi? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.617
Cevap
12
Favori
228.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2009 MODEL MITSUBISHI LANCER - YAKIT TANKI SİMİT 55LT

Vialle LPi sistemi hakkında  bilgi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdalmar

quote:

Orijinalden alıntı: cuneyt8

sayın erdalmar;
    2010 model Citroen C4 1.6i SX aracıma bu sistem uygunmudur ve fiyatı ne kadardır. Aynı gün içerisinde montaj yapamak mümkünmüdür.

aracınız için sistemimiz uygundur sorunsuz bir şeklde uygulama yapılabilmektedir.1250 euro+kdv,dir. montaj 1 ila 1,5 gün sürebilmektedir onayladığınızda aracınız için özel ürün spariş vermekteyiz ve 1 gün içersinde ürün elimize ulaşmaktadadır.umarım sizide sorunsuz lpg kullanımına dahil ederiz saygılarımla.

Sayın erdalmar:

Ödeme de ne gibi kolaylıklarınız var kredi kartına taksit imkanını da var mı öğrenebilirmiyiz yoksa firmayı arayıp mı fiyat alayım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdalmar

quote:

sayın erdalmar;
    2010 model Citroen C4 1.6i SX aracıma bu sistem uygunmudur ve fiyatı ne kadardır. Aynı gün içerisinde montaj yapamak mümkünmüdür.

aracınız için sistemimiz uygundur sorunsuz bir şeklde uygulama yapılabilmektedir.1250 euro+kdv,dir. montaj 1 ila 1,5 gün sürebilmektedir onayladığınızda aracınız için özel ürün spariş vermekteyiz ve 1 gün içersinde ürün elimize ulaşmaktadadır.umarım sizide sorunsuz lpg kullanımına dahil ederiz saygılarımla.

Sayın erdalmar:

Ödeme de ne gibi kolaylıklarınız var kredi kartına taksit imkanını da var mı öğrenebilirmiyiz yoksa firmayı arayıp mı fiyat alayım?

tabikii ödeme için kredi kartına taksit yapıyoruz vade farksız yinede telefonla arayıp bilgi,de alabilirsiniz isterseniz,iyigünler.

• SAYIN ADNAN OTO ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ BAŞARILI MONTAJLARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
    (1)RESİMDE BEN EKLEMEK İSTEDİM EN SON BİTMİŞ MOTOR ÜZERİNDEKİ KAPAK KAPALI ŞEKİLDE,Kİ DAHA NET BİR FİKİR VERMESİ İÇİN

• EVET SON HALİNİ DE VERMELİYDİM. BEN ENJEKTÖRLERİN GÖRÜNTÜSÜNÜ ÖN PLANA ÇIKARMAK İSTEMİŞTİM. BUNUN ÜZERİNE DE MOTOR KAPAĞINI KOYDUKTAN SONRAKİ RESMİ SİZ EKLEDİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM :)) BİRLİKTE MONTAJI TAMAMLAMIŞ OLDUK :))
  • MErhabalar..Yazılanların hepsini okumaya çalıştım.Ama gözdende kaçırmış olabilir.3 silindirli araçlar için nasıl bir çalışma yapıyorsunuz?

Aracım 1.2 3 silindirli Skoda Roomster.

Listeye baktım listede Roomster var ama 1.4 ve 1.6 motorlu olanlar var..

İçinizden diyebilirsiniz 1.2 arabaya ne gerek var diye ama ne yapayım şehir içi yakıyor , benzin pahalı.. Ne kadar sürede amorti edeceğim orası tartışılır ama az yakarken gezmek isteriz, çok dolaşırız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mygokhan -- 22 Aralık 2009; 22:44:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Berlin_
    Arkadaşlar hala kalibrasyon ile ilgili sorular soruluyor, galiba yeterince ifade edemiyorum.
    Araça hiçbir sistem takılmamış olsa, orijinalin üzerinde ne kadar kalibrasyon yapılıyor? Yapılmıyor, çünkü benzin ecusu zaten ayarlı her türlü şarta, bu sistemde benzin ecusu ile çalıştığı için kalibrasyon yok.

Bu yanlis bir efadedir, Vialle´ler Benzin Ecosu ile calismazlar!

Burda bir yanlisin var

selamlar
  • artık son kullanıcılar bir yorum yapsalar iyi olur kimse bir şey yazmıyor
  • merhaba arkadaşlar foruma yenı uye oldum.öncelikle benım bir kaç sorum olacak sizlere; honda accord 2008 model 2.0 155 ps araca sahibim son zamanlarda artan benzin fiyatlarından sonra arcıma lpg kiti uygulama kararı aldım işin acıkcası lpg kiti olayını bir kaç aydır sanal ortamda araştırıyorum ve beni en cok ikna eden kit teleflex di ancak bir arkadasımın bana vialleden bahsetmesiyle teleflex ten vazgectim ve vialle lpg kiti uygulamaya karar verdim.karadenizde ordu da yasıyorum ve ordu da uyguamayı yapacak bayii yok.uygulama yapılacak demişken aracıma vialle lpg kiti uygulanıyormu. uygulanıyorsa karadenızde nerede uygulanabilir?fiyatı nekadardır?taksit imkanı varmıdır?Simit tank uygulanıyormu ?teleflex %50 tasarruftan bahsediyor acaba bu oran viallede nekadardır şimdiden teşekkürler.
  • İyi akşamlar. Daha önce subap yataklarının bu sistemde zarar görüp görmeyeceğini sormuştum. Alman Vialle sitesinde bakarken sistemin uyugulanabileceği araçların listesi olan sayfayla karşılaştım.

Linkihttp://www.vialle-in-deutschland.de/cms/front_content.php?idcat=75

Ancak bazı araç modellerinin yanında (2006 sonrası 1.6 Jetta ve Golf, ve 1.6 Toyota motorları gibi) kırmızı yıldızla işaretlenmiş olarak "Zylinder kopf anpassung notwendig" ibaresi var. Çevisi: "SİLİNDİR KAFALARININ UYARLANMASI GEREKİYOR".

Bu uyarlama subaplarla ilgili mi? Forumdaki montaj yapan firmalar bu tür bir uygulama yapıyorlar mı?

• Vialle Sistemini IZMIR´de kim takar bilen varmi?
  • MERHABA calcutta,

TÜRKİYE YETKİLİ BAYİLER LİSTESİ VIALLE TÜRKİYE WEB SAYFASINDA YER ALMAKTADIR.
    İZMİR"DE YÜKSELİŞ-BORNOVA İLE İRTİBATA GEÇEBİLRİSİNİZ.

http://www.vialle.com.tr/lpg_bayileri.aspx

ADNAN OTOMOTİV - TRABZON
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoto61

MERHABA calcutta,

TÜRKİYE YETKİLİ BAYİLER LİSTESİ VIALLE TÜRKİYE WEB SAYFASINDA YER ALMAKTADIR.
    İZMİR"DE YÜKSELİŞ-BORNOVA İLE İRTİBATA GEÇEBİLRİSİNİZ.

http://www.vialle.com.tr/lpg_bayileri.aspx

ADNAN OTOMOTİV - TRABZON

tesekkürler

ama YÜKSELİŞ-BORNOVA bir Hyundai Yetkili Bayisi degilmi?

Benim arabam FIAT
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucleareng

İyi akşamlar. Daha önce subap yataklarının bu sistemde zarar görüp görmeyeceğini sormuştum. Alman Vialle sitesinde bakarken sistemin uyugulanabileceği araçların listesi olan sayfayla karşılaştım.

Linkihttp://www.vialle-in-deutschland.de/cms/front_content.php?idcat=75

Ancak bazı araç modellerinin yanında (2006 sonrası 1.6 Jetta ve Golf, ve 1.6 Toyota motorları gibi) kırmızı yıldızla işaretlenmiş olarak "Zylinder kopf anpassung notwendig" ibaresi var. Çevisi: "SİLİNDİR KAFALARININ UYARLANMASI GEREKİYOR".

Bu uyarlama subaplarla ilgili mi? Forumdaki montaj yapan firmalar bu tür bir uygulama yapıyorlar mı?

Buna cevap verebilecek bir yetkili var mi? Ben de cok merak ediyorum.

• 2006 MODEL SEAT LEON 1.6 102HP STLANCE VIALLE MONTAJ RESİMLERİ.

MANİFOLD MONTAJ RESİMLERİNDE, ENJEKTÖRLER MANİFOLDA ALT KISIMDAN MONTAJI YAPILMIŞTIR.

ENJEKTÖRLERİN MANİFOLD İÇİNDEKİ APARAT KISMI YAKITI SİLİNDİRE DOĞRU PÜSKÜRTEREK YAKITIN EMİLEN TAZE HAVA İLE BİRLİKTE AYNI YÖNDE HAREKET ETMESİYLE VAKUMLU BİR ŞEKİLDE SİLİNDİRE DOLMASINI SAĞLAR. BU ŞEKİLDE EMİLEN HAVA YÖNÜNDE YAPILMAYAN YAKIT ENJEKSİYONU (MANİFOLD İÇERİSİNE DİREKT PÜSKÜRTÜLEN YAKIT KARŞI TARAFA ÇARPAR) KENDİ İÇERİSİNDE KARMAŞIK GAZ HAREKETLERİ MEYDANA GETİRİR.
    BU ENJEKTÖR ZAMANI İÇERİSİNDE SİLİNDİRE DOLMASI BEKLENEN YAKIT-HAVA KARIŞIMI YETERLİ MİKTARDA OLMAMASI PERFORMANSI ETKİLER. VIALLE, BU NOKTADA ENJEKTÖRLERİNİN UÇ KISMINDA PÜSKÜRTMENİN YAPILDIĞI APARAT BÖLÜMÜNDE YAKITI DİREKT SİLİNDİRE DOĞRU PÜSKÜRTÜR. VAKUMLU EMİLEN HAVA İLE AYNI DOĞRULTUDA İLERLEYEN YAKIT EMME ZAMANINDA SİLİNDİRE DOLAR. ÖNCEKİ MONTAJDA ERDALMAR ARKADAŞIMIZIN MONTAJ RESİMLERİNİ VERDİĞİ APARATLARIN RESİMLERİNİ BİR SONRAKİ MONTAJDA SİZİLERLE PAYLAŞACAĞIM.

ÜYE ADIMLA GİRİŞ YAPMAMA RAĞMEN RESİM YÜKLEMEKTE VE MESAJLARA CEVAP ATMAKTA ÜYE OLUNUZ UYARISI GELİYOR, O NEDENLE HIZLI CEVAP YAZABİLİYORUM. NEDENİNİ ANLAMADIM !!!

MANİFOLD MONTAJ RESİMLERİNDE, ENJEKTÖRLER MANİFOLDA ALT KISIMDAN MONTAJI YAPILMIŞTIR.

YAKIT DEPOSU 55LT SİMİT

• quote:

Orijinalden alıntı: enjoy28

merhaba arkadaşlar foruma yenı uye oldum.öncelikle benım bir kaç sorum olacak sizlere; honda accord 2008 model 2.0 155 ps araca sahibim son zamanlarda artan benzin fiyatlarından sonra arcıma lpg kiti uygulama kararı aldım işin acıkcası lpg kiti olayını bir kaç aydır sanal ortamda araştırıyorum ve beni en cok ikna eden kit teleflex di ancak bir arkadasımın bana vialleden bahsetmesiyle teleflex ten vazgectim ve vialle lpg kiti uygulamaya karar verdim.karadenizde ordu da yasıyorum ve ordu da uyguamayı yapacak bayii yok.uygulama yapılacak demişken aracıma vialle lpg kiti uygulanıyormu. uygulanıyorsa karadenızde nerede uygulanabilir?fiyatı nekadardır?taksit imkanı varmıdır?Simit tank uygulanıyormu ?teleflex %50 tasarruftan bahsediyor acaba bu oran viallede nekadardır şimdiden teşekkürler.

şuanda honda accord araca lpı montajı calıbrasyonu bulunmadığından yapılamıyor.ancak kısa zaman içersinde tüm marka ve model araçlara montaj yapılabilecek bununla ilgili bilgileri bizlere geldiğinde sizlerle paylaşacağım.size yakın bayiilerimiz trabzon ve samsun bayiilerimiz var.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.