Şimdi Ara

Vialle LPi sistemi hakkında bilgi? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.617
Cevap
12
Favori
228.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdalmar

SAYIN ADNANOTO ARAMIZA HOŞGELDİNİZ ÇOK SEVİNDİM TARTIŞMA VE PAYLAŞMA ORTAMIMIZA KATILDIĞINIZ İÇİN ELLERİNİZE SAĞLIK GAYET ŞIK VE GÜZEL OLMUŞ MONTAJINIZ DEVAMINI DİLERİM MONTAJLARINIZIN,PAYLAŞIMLARINIZIN VE BAŞARILARINIZIN HAYIRLI İŞLER DİLER SAYGILAR SUNARIM.

GÜZEL TEMENNİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. MONTAJI YAPILAN DİĞER MARKA VE MODELDE ARAÇLARIN RESİMLERİNİ CEP TEL İLE ÇEKTİĞİMDEN BOYUTLARI BÜYÜK, O NEDENLE YÜKLEYEMEDİM. UYGUN BOYUTLARDA OLUŞTURUNCA YÜKLEYECEĞİM. BU GÜN YENİ BİR MITSUBISHI LANCER VIALLE SİPARİŞİ VERDİK. ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE MONTAJI MÜTAKİP RESİMLERİ YÜKLEYECEĞİM. BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNAN VE BU PAYLAŞIM ZEMİNİNİ OLUŞTURAN HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMLA...
  • MERHABALAR,

MITSUBISHI CARISMA, 2003 MODEL, 1.6 104hp VIALLE MONTAJ RESİMLERİ CEP TEL İLE ÇEKİLMİŞTİR.
    2MP GÖRÜNTÜLERİ YÜKLEMEK İÇİN RESİMLER KÜÇÜLTÜLDÜĞÜNDEN DOLAYI TAM NET GÖRÜNMEYEBİLİR.

MANİFOLDA ENJEKTÖR MONTAJI...

Vialle LPi sistemi hakkında  bilgi?
  • MITSUBISHI CARISMA, 2003 MODEL, 1.6 104hp VIALLE MONTAJ RESİMLERİ

SOLDA AMORTİSÖR KULESİ YANI BASINÇ REGÜLATÖRÜ, AKÜ YANI LPİ ECU

YAKIT TANKI

YAKIT TANKI - ETRAFI DOLGU İLE YÜKSELTİLEREK DÜZ ZEMİN OLUŞTURULDU

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoto61

MERHABALAR,

MITSUBISHI CARISMA, 2003 MODEL, 1.6 104hp VIALLE MONTAJ RESİMLERİ CEP TEL İLE ÇEKİLMİŞTİR.
    2MP GÖRÜNTÜLERİ YÜKLEMEK İÇİN RESİMLER KÜÇÜLTÜLDÜĞÜNDEN DOLAYI TAM NET GÖRÜNMEYEBİLİR.

Manifolda enjektör montajında yanma odasına açı yapacak şekilde montaj verimi artırırmı? Yoksa bu montaj da olduğu gibi düz montajla hiçbir farkı yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratezcan

quote:

Orijinalden alıntı: adnanoto61

MERHABALAR,

Manifolda enjektör montajında yanma odasına açı yapacak şekilde montaj verimi artırırmı? Yoksa bu montaj da olduğu gibi düz montajla hiçbir farkı yok mu?

VİALLE ENJEKTÖR MONTAJINDA KULLANILAN APARATIN RESMİDİR SANIRIM SİZİN SORUNUZA BU GÖRÜNTÜ YETERLİDİR

• FARKLI BİR GÖRÜNTÜ DAHA MANİFOLDDAN. PİSTONLARA LPG GÖNDERME AÇISI İÇİN KULLANILAN APARAT HER ENJEKTÖR ALTINA MONTE EDİLİR VE ENJEKTÖR BUNUN ÜZERİNE MONTAJ YAPILIR.

• SON BİR GÖRÜNTÜ DAHA BİRAZ FAZLA DETAYA GİRDİM BELKİ AMA KAFALARDA HERHANGİ BİR ŞÜPHE VE DÜŞÜNCE,KARANLIK BİRŞEY KALMASIN İSTEDİM SAYGILARIMLA.

• Himmm, direkt olarak yanma odasina sivi LPG sIkIyorsunuz... sIkIlan LPG motor sicakliginin bir kismini emerek buharlasiyor, bu esnada silindirdeki bir miktar hava soguyor, bu sayede silindire eskisine gore daha cok hava giriyor.

Pek guzel...

Ben seyi merak ettim, Bu enjektorleri ayriyetten satiyormusunuz ? Satiyorsaniz fiyatini ogrenebilirmiyiz. ?

Biz karburatorlu araclarina bir gun enjeksiyon sistemi yapma hayali kuran fanilerin bu materyale ulasma imkani nedir ?
  • Güzel bir uygulama , gerçekten manifold içerisindeki aparat ile yanma odasına çok yakın bir yere LPG iletiliyor verimide olumlu yönde etkileyeceği kesin. Vialle nin bir farkını daha öğrenmiş olduk.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teketek

Merhabalar,

2004 model Subaru Forester 2.0 XT Turbo bir aracim var,
    Vialle sistemi uygun mudur? Daha once takilan bir subaru forester turbo var mi?
    Fiyati ve diger takilan malzemeler farkli midir?

Ankarada onerebileceginiz bir usta var mi?

Tesekkurler

merhabalar subaru forester aracınız 180 beygir doğrumudur.
    evet vialle lpı sistemi takılabiliyor 15 gün sonra kendim 1 tane montajını yapıcak şuan temsanın elinde bu ürün yoktu siparişi verildi gelir gelmez takıcaz
    1250 euro+kdv fiyat temsada sadece 180 beygir araç için yoktu eğer daha küçük yani 96 kw,110kw,116kw ise ürün var onlarada takılabiliyor

ankarada azizoğlu otomotiv,le görüşebilirsiniz bende sizlere elimden geldiğince yardımcı olurum. saygılar

Fiyatınız 3250ytlmi yoksa ben mi yanlış hesapladım???

• sayın erdalmar;
    2010 model Citroen C4 1.6i SX aracıma bu sistem uygunmudur ve fiyatı ne kadardır. Aynı gün içerisinde montaj yapamak mümkünmüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneyt8

sayın erdalmar;
    2010 model Citroen C4 1.6i SX aracıma bu sistem uygunmudur ve fiyatı ne kadardır. Aynı gün içerisinde montaj yapamak mümkünmüdür.

aracınız için sistemimiz uygundur sorunsuz bir şeklde uygulama yapılabilmektedir.1250 euro+kdv,dir. montaj 1 ila 1,5 gün sürebilmektedir onayladığınızda aracınız için özel ürün spariş vermekteyiz ve 1 gün içersinde ürün elimize ulaşmaktadadır.umarım sizide sorunsuz lpg kullanımına dahil ederiz saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teketek

Merhabalar,

2004 model Subaru Forester 2.0 XT Turbo bir aracim var,
    Vialle sistemi uygun mudur? Daha once takilan bir subaru forester turbo var mi?
    Fiyati ve diger takilan malzemeler farkli midir?

Ankarada onerebileceginiz bir usta var mi?

Tesekkurler

merhabalar subaru forester aracınız 180 beygir doğrumudur.
    evet vialle lpı sistemi takılabiliyor 15 gün sonra kendim 1 tane montajını yapıcak şuan temsanın elinde bu ürün yoktu siparişi verildi gelir gelmez takıcaz
    1250 euro+kdv fiyat temsada sadece 180 beygir araç için yoktu eğer daha küçük yani 96 kw,110kw,116kw ise ürün var onlarada takılabiliyor

ankarada azizoğlu otomotiv,le görüşebilirsiniz bende sizlere elimden geldiğince yardımcı olurum. saygılar

Fiyatınız 3250ytlmi yoksa ben mi yanlış hesapladım???

Doğrudur doğru hesaplamışsınız. 1250 euro+kdv. ancak tabiki bu alım gücüne endeksli saygı duymak gerekli tabi aracını seven bu işi gerçekten araştırıpta taktıran var şu yanılgıda olmasın kimse benim arabam 15.000tl ben bu sisteme bu fiyatı veremem diyende olabilir inanın 15.000tl,lik aracada yaptık montaj 100.000tl.lik aracada yaptık.lütfen fiyata bakıpta karar vermeyin aradaki fark kesinlikle istenileni ve bekleneni karşılamaktadır kalitesi ve sorunsuzluğu ile.daha ucuz marka tip sistemleri taktırıpta memnun olanda var çok sorun yaşayanda gerek sistemden gerek yapandan dolayı buda ayrı tartışılır ancak bu ürün yanlış seçimede yanlış montajada izin vermeyen bir ürün onun için sıfır problem.arıza ışıgı yanma veya çekişten düşme mevsime göre ayar yaptırma 10.000 kilometrede filitre değişimi bakımı ayrı ayrı ücreti.vs...
    ben buradan yine örnek resimler ve gereken bilgileri elimden geldiğince vermeye devam edeceğim zamanla herşey dahada güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalmar -- 15 Aralık 2009; 11:25:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Himmm, direkt olarak yanma odasina sivi LPG sIkIyorsunuz... sIkIlan LPG motor sicakliginin bir kismini emerek buharlasiyor, bu esnada silindirdeki bir miktar hava soguyor, bu sayede silindire eskisine gore daha cok hava giriyor.

Pek guzel...

Ben seyi merak ettim, Bu enjektorleri ayriyetten satiyormusunuz ? Satiyorsaniz fiyatini ogrenebilirmiyiz. ?

Biz karburatorlu araclarina bir gun enjeksiyon sistemi yapma hayali kuran fanilerin bu materyale ulasma imkani nedir ?

hayır efendim enjektörler ayrı satılmıyor maalesef.sizinde söylediğiniz gibi hayal işte hayalsiz hayat olurmu...hayaller güzeldir bakalım bellimi olur belki birgün

• EVEET MONTAJINI YAPICAZ DEDİĞİMİZ LANCER TAMAMLANDI FAKAT İŞ YOĞUNLUĞUNDAN FORUMA BAKAMADIM. ŞİMDİ BU MONTAJLA İLGİLİ RESİMLERİ SİZLEREL PAYLAŞIYORUM.

ARAÇ 2009 MODEL MITSUBISHI LANCER.

• ENJEKTÖR MONTAJI VE RESİMDE SOL ÜSTTE BASINÇ REGÜLATÖRÜ (LPİ)

• 2009 MODEL MITSUBISHI LANCER - YAKIT TANKI SİMİT 55LT

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.