Şimdi Ara

VİALLE - LPdi-LPfi- LiquidSİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
7
Favori
24.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu sabahları geç çalışma olayı olmasa hiç düşünmeden taktıracağım sistemi..
    aracım new beetle 1.2 tsi [cbzb]
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

tüketimden bende memnunum.
    1 haftadır aracın marş alması bazen uzuyor.marşa basarken bazen 1 saniyede çalışan araç bazen 4-5 saniyede ancak çalışıyor.muhtemel sebepler ne olabilir?

kalibrasyon.. yolda koşullarında kalibrasyon yapar iseler.. sabah calışmada düzelir.. havalar soğudukca bu gec calısma sorunu artar biran once ayarları kontrol ettirin derim .. ben 30 bin km yi doldurdum sayılır lpfi ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

şu sabahları geç çalışma olayı olmasa hiç düşünmeden taktıracağım sistemi..
    aracım new beetle 1.2 tsi [cbzb]

her araçta aynı olmuyor... bu sorun tsi lerde var ama bazıları cok bazıları minimum seviyede bu sorunu yasıyor.... tasarruf mu mükemmellik mi arasında secim yapmalısınız :)..
  • 21turbo kullanıcısına yanıt
    ilk ölçümde bilgisayar verisine göre yaklaşık %13 fazla lpg tüketimi olmuştu.son ölçüme göre ise %20 oldu.bu değişim normal mi?her ölçümde oran değişir mi, yoksa ölçüm hatasımıdır?
    bu arada daha nice kazasız belasız sorunsuz 30.000 km lere.
  • selolim S kullanıcısına yanıt
    hollanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: komutan4646

hollanda

HOLLANDA OLAN LPfi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21turbo

quote:

Orijinalden alıntı: komutan4646

hollanda

HOLLANDA OLAN LPfi ..

GERCİ ÜRÜNÜN NERDEN OLDUGU ÖNEMLİ DEGİL ...KALİTESİ ONEMLİ LİQUİD Sİ ECU COK KALİTELİ BİR ECU DUR... YAZILIM OLRAKDA OYLEDİR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

ilk ölçümde bilgisayar verisine göre yaklaşık %13 fazla lpg tüketimi olmuştu.son ölçüme göre ise %20 oldu.bu değişim normal mi?her ölçümde oran değişir mi, yoksa ölçüm hatasımıdır?
    bu arada daha nice kazasız belasız sorunsuz 30.000 km lere.

kullanıma gore yol sartlarına gore degisiyor olabilir.... birde lpg kalibrasyonunu yenilettiyseniz ondanda yol bilgisayarının ölcumu bir miktar degisir...

bu saaten sonra yakıt alacaginiz gaz ve kullandigınız yol şartlarına gore degisir... ayarın degismesi mumkun degil bilgisayar programı sonucta ....
    birde kıs mevsiminie girdik otomatikman yakıtlar (benzindede gazdada dizeldede)artacak... lpg ninde propan(kısın tankdaki gazın donmaması icin oranı artırılır) ve bütan karısım oranları degisecek ... onunda yakıta etkisi olacaktır...

• 2012 VOLKSWAGEN PASSAT 1.4 TSİ VİALLE LPdi MONTAJIMIZ...

• Herkese merhaba,
    Arac motorunun ozellikle 122 hp olmasinin bir ozelligi var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 olmasının bir farkı yok.. sadece program ona göre yukleniyor.. diğer sistem montajı aynı..
  • pardon 122 hp olmasının farkı yok diyecektim... 90 kw
  • teşekkür ederim
  • Herkese merhaba;
    Genelde konu 1.4 tsi araclar uzerinden devam etmiş. Benim merak ettiğim touran 1.4 tsi 140 hp aracta ayni verimi yakalar mi farklari ne olur.bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

• Ayrica bir arkadasimda x1 1.6 s drive 143 hp arac için uyum sorunu yaşar mi ayni verimi alir mi onu merak ediyor.

• meyo75 M kullanıcısına yanıt
    merhaba,

1.4 Tsi lar da motor yapısı aynı.. sadece yazılım farklı o konuda da sıkıntı olmaz.. genelde site de sıkıntı yaşayan arkadaslar yazdığı için sanki çok problem yaşanıyormuş hissi doğuyor yoksa her ay onlarca montaj yapılıyor....
    touran 1.4 tsi montaj yapılıyor... ama öncelikle aracın motor kodu nu öğrenmemiz gerekiyor.... onuda en garanti hatasız okuyacağınız yer sürücü kapısı tarafında ki orta direkte ki etikette yazan kod dur.. CAVA-CAXA-CAXC gibi harfler vardır.. burdan öğrenip yazarsanız kesin montaj olup olamayacagini belirleriz... 2013 ve aşaği model ise 100 de 99 montaj yapılıyor...

diğer mesajdaki aracın ne oldugunu anlayamadım kusura bakmayın :)... marka olarak da yazasanız..
  • Ustadim ben şuan dizel clio kullanicisiyim. Kismetse touran ikinci arabamiz olacak ailemiz genisledigi ve taleplerin yükseldiği icin. Malumunuz dizel az yakan bi aractan sonra benim onceligim gene yakit olacak.merakim bu yüzden kusura bakmayin.

Arkadaşımın bahsettiği araçta bmw x1

• simdiden hayırlı olsun alırsanız..
    bmw x1 1.6 sıralı sistem motor kullanıyor.
    vialle liquidSİ en kaliteli cözum onun için..
    kesinlikle performansından hiç birsey kaybetmez hatta dinometrede ölçtürerek kıyaslarsanız benzinliden daha fazla güç ve tork vereceğini görürsünüz..
  • Aracınızın marka ve modeli ve motoru ne acaba söyleyebilir misiniz? Merak ettim de. Geçmiş yazılara da baktım ama göremedim. Gerçi buralar terkedileli bayağı olmuş ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz_kara -- 27 Şubat 2015; 11:32:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peugeot 508 1.6 vti auto6r

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.