Şimdi Ara

Vga kablosu sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gittigidiyordan vga kablosu söledim orjinal ürün yazmasına rağmen orjinal ürün gelmedi...acaba bu ürünü kullansam orjinalden ne gibi farkları olur?çözünürlük ayarlarını yapabilir miyim?eğer sorun çıkarıcaksa geri göndermeyi düşünüorum

• aslında orjinal kabloyla arasındaki farkı görmediysen kesin hüküm vermek yanlış olur.
    bazı kablolar gercekten yan sanayi bile olsa orjinale yakın görüntüde ve kalite de olabiliyor(ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum) ama bazı kullananların dediğine göre de çoğu yan sanayi kablolarla orjinaller arasında bariz farklar oluyormuş, bence değiştirsen iyi edersin.
    ayrıca orjinal olduğunu anlamak için microsoft hologramına ve kutudan çevirici uçlar çıkmasına dikkat etmelisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

aslında orjinal kabloyla arasındaki farkı görmediysen kesin hüküm vermek yanlış olur.
    bazı kablolar gercekten yan sanayi bile olsa orjinale yakın görüntüde ve kalite de olabiliyor(ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum) ama bazı kullananların dediğine göre de çoğu yan sanayi kablolarla orjinaller arasında bariz farklar oluyormuş, bence değiştirsen iyi edersin.
    ayrıca orjinal olduğunu anlamak için microsoft hologramına ve kutudan çevirici uçlar çıkmasına dikkat etmelisin.

lcd monitörü yarın alıcam yarın deneme imkanım olucak.34 ytl ye aldığım için geri vermek çokta önemli değil en azından orjinal kablo alıncaya kadar beni idare etmesi yeterli...Bu ses için çevirici uçu vatan bilgisayar yada bimeks gibi büyük yerlerde bulabilir miyim peki?

• orjinal diye satıp orjinal çıkmıyorsa bu durumu gg şikayet etmelisin bence. Ama bazı yan sanayi diye tabir ettiğimiz bazı kuruluşlar var bunlar ürettikleri ürünlerin tamamını lisanslı ve sertifikalı üretiyorlar. eğer o tarz bir ürün ise gayet güzel kullanabilirsin. ps3 - logitecth gibi mesela
  • çevirici ucu vatan veya bimeks de bulabilirsin muhtemelen, zaten hangi bilgisayarcıya sorsan vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: husmenus

orjinal diye satıp orjinal çıkmıyorsa bu durumu gg şikayet etmelisin bence. Ama bazı yan sanayi diye tabir ettiğimiz bazı kuruluşlar var bunlar ürettikleri ürünlerin tamamını lisanslı ve sertifikalı üretiyorlar. eğer o tarz bir ürün ise gayet güzel kullanabilirsin. ps3 - logitecth gibi mesela

Zaten durumu bildirdim gg ye şuan para aktarımını durdurdular.benden haber bekliolar..satıcının bana açıklaması şöyle
    quote:

turkıyede orjınal xbox aksesuarı satımı yasak.orjınalı 120 dolar degerınde ve butun dunyada kullanılan en kalıtelı kablo bu orjınalı dısında
    benim sinir olduğum orjinal aksesuar fotoğraf kullanması ve orjinal microsoft ürünü yazması ilanda...X-360 yazıo kutusunda acaba daha önce kullanan yada hala kullanmakta olan arkadaşlar var mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

quote:

Orjinalden alıntı: husmenus

orjinal diye satıp orjinal çıkmıyorsa bu durumu gg şikayet etmelisin bence. Ama bazı yan sanayi diye tabir ettiğimiz bazı kuruluşlar var bunlar ürettikleri ürünlerin tamamını lisanslı ve sertifikalı üretiyorlar. eğer o tarz bir ürün ise gayet güzel kullanabilirsin. ps3 - logitecth gibi mesela

Zaten durumu bildirdim gg ye şuan para aktarımını durdurdular.benden haber bekliolar..satıcının bana açıklaması şöyle
    quote:

turkıyede orjınal xbox aksesuarı satımı yasak.orjınalı 120 dolar degerınde ve butun dunyada kullanılan en kalıtelı kablo bu orjınalı dısında
    benim sinir olduğum orjinal aksesuar fotoğraf kullanması ve orjinal microsoft ürünü yazması ilanda...X-360 yazıo kutusunda acaba daha önce kullanan yada hala kullanmakta olan arkadaşlar var mı?

adam atmış 120 dolar falan değil orjinali sakın inanma arkadaşım.
    forumda bak ikinci elde bulursun kullanma bence o ürünüde yolla geri.
    yurt dışından orjinal al yada burda ikinci el bulunur.
    sen bak bulamazsan söyle ben ayarlarım sana.

• evet buldum zaten abi 33dolar amazon.com da 39 dolar diğer yabancı sitelerde acaba Tr ye hangi site gnderebilir?şimdilik 1-2 hafta kullancam artık bunu orjinal ürün gelinceye kadar...yada sen yardımcı olabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaci -- 22 Şubat 2008; 19:29:06 >
  • Dostum bnde aradım ama orjinalı piyasada bulamadım 20 YTL ye gıttım orjınal kutusu seklınde emitasyonunu aldım bı sorun yok gıbı gayet ıı gozukuyor ve ıstediğim butun çözünürlük ayarınıda yapabılıyorum... Ama dediğim gibi elime orjınal gecıpte 1e1 test etme ımkanım olmadı ve cokda buyuk bı fark olacagını sanmıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tècnics

Dostum bnde aradım ama orjinalı piyasada bulamadım 20 YTL ye gıttım orjınal kutusu seklınde emitasyonunu aldım bı sorun yok gıbı gayet ıı gozukuyor ve ıstediğim butun çözünürlük ayarınıda yapabılıyorum... Ama dediğim gibi elime orjınal gecıpte 1e1 test etme ımkanım olmadı ve cokda buyuk bı fark olacagını sanmıyorum...

benimkide aynı yaa orjinal ktusu gibi ypmışlar...34 e aldım bnde ggden
  • ben 15 ytl ye aldım kutu mutu yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: megamefta

ben 15 ytl ye aldım kutu mutu yok

memnun musun peki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.