Şimdi Ara

Veterinerlik ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar veterinerlik için istenilen puanlara baktım ama 2009 2010 arasında cok farklar var gibi görüyorum üniversite ismi çok önemlimidir bu bölümde ? ayrıca pek anmıyorum ama180k fln sıralamam mf3 herhangi bir üniversitenin veterinerlik bölümüne girebilirmiyim Görüşleriniz benim için önemlidir teşekkürler.

• bu sıralama ile giremiyormuyum arkadaslar.
  • dayım anlatmıştı kendi çiftçi.ineğin teki kabız olmuş veteriner çağırmışlar.veteriner eldiveni takıp kolu daldırmış ineğin anüse sonra adamın üstü b..k olmuş.

veteriberli basit bir meslek değildir.sevmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kibritçöpü

dayım anlatmıştı kendi çiftçi.ineğin teki kabız olmuş veteriner çağırmışlar.veteriner eldiveni takıp kolu daldırmış ineğin anüse sonra adamın üstü b..k olmuş.

veteriberli basit bir meslek değildir.sevmen lazım.

Güzel bir örnek
  • Teşekkürler yorumunuz için Her mesleğin tabiki kendine göre zorlukları var bazen bir igne yapip yüzlerde tl'yide cebine koyabiliyor adamlar.

Tabloya baktıgımda Yüzüncü yıl,harran,kafkas,atatürk,afyon kocatepe,on dokuz mayıs vs. veterinerlik bulunan üniversiteleri kazanma olasılığın varmıdır acaba.
  • hayvan sevgisi varsa zevk alarak okursun..sadece inek kyun yok bu ülkede..evcil hayvan gibi bir sektörde var..

yapan arkadaşlarım var ve pekte memnunsuzlukları yok..
  • Bende Veterinerlik düşünüyorum. 112binlerdeyim. Ankara İstanbul Bursa Samsun ve Aydını yazacağım. bunlardan birisi tutacak büyük bir ihtimalle.

Veterinerliğin dersleri tıpdan daha zor. Aşırı ezber , Aşırı latince ve 5 yıl. Ama mezun olduğunda çok rahatlarsın. Aç sosyetik biyere dükkanı paraya para deme :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.