Şimdi Ara

Veteriner Fakültesi İsteyenler (Uludag Uni Hakkinda Bilgiler) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.143
Cevap
68
Favori
244.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burdurr istiyordum ancak sirralamm cok kotu geldiginden dogu bolgeleri tercih eddicem siram 149 binde van-kars-bingol tutuyor sizce aksaray yeni acilacagi icin tutma ihtimali varmi?

son olarakta elazig 140 la almis 149 binde oldugum icin gelmesi imkkansizdir dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaa aslında ank-uludag-aydın fln istiodum da çalışmayınca olmadı ama kesinlikle veterinerlik istiorum.samsuna biraz baktım da herhalde orayı tercih etcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan96

Yaa aslında ank-uludag-aydın fln istiodum da çalışmayınca olmadı ama kesinlikle veterinerlik istiorum.samsuna biraz baktım da herhalde orayı tercih etcem

Samsun'un Aydın'dan pek farkı yok.Sadece biri ege de biri karadenizde.Ama sana tavsiyem Konya ve Kayseri'yide araştır.Çünkü samsun geçen sene 108 binden 105 bine düştü.Bu sene de öyle bir şeye hazırlıklı ol.
  • Hocam Elazığ'nın pek sıralaması oynamıyor.Onun için zor ama sen yinede tercihe yaz şansa belki gelir.Ama bence büyük ihtimal Aksaray gelir.
  • Ankara üniversitesi hakkında sorularınız varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• Werner Heisenberg kullanıcısına yanıt
    Abi sıralamam 102k balıkesir veterinerlik düşünüyorum.Balıkesir hakkında ne düşünüyosun veya başka nereyi tercih etmeliyim? Yardımcı olursan sevinirim.

• ilhan96 İ kullanıcısına yanıt
    bursa harika şehir bekleriz
  • Ah Ah çalısmadım 230bin siralama geldi nere olsa giderim diyordum .acaba kirgizistanin gelme olasiligi varmi gitsem yapabilirmiyim orda.

• quote:

Orijinalden alıntı: cılgınsdt

Abi sıralamam 102k balıkesir veterinerlik düşünüyorum.Balıkesir hakkında ne düşünüyosun veya başka nereyi tercih etmeliyim? Yardımcı olursan sevinirim.

Yeni üniversiteleri tavsiye etmiyoruz
    Siirt Bitlis Balıkesir Sivas Aksaray buNlar yeni

Yeniler yerine
    Aydın afyon Samsun uludag Erciyes Konya Elazığ bunlara bak hepsinde hayvan hastanesi mevcut ve egitim kadrosu yeterli seviyede

Yeni açılanlarda ne akredite ne çiftlik nede hayvan hastanesi hiçbiri yok

Baska bir örnek vermek gerekirse uludag üniversitesi çiftliğinde üretilen yumurta süt vs. Organize sanayi bölgesinde satışa çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremtur3 -- 30 Haziran 2014; 18:57:25 >
  • keremtur3 K kullanıcısına yanıt
    Samsun ve konya garanti geliyor sizce hangisini tercih etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ralpo

Ankara üniversitesi hakkında sorularınız varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bikactane var

Fakültenin kaçta kaçı mezun oluyor sene uzatiyor

Sınıfın basarı homojenligi nasıl herkes taban puana yakın 2 3 tane manyak 7-8 k da falan mı

• quote:

Samsun ve konya garanti geliyor sizce hangisini tercih etmeliyim?

Onu konuyu açan arkadaş daha güzel fikir verir

Bence ikiside birbirinin benzeri

• quote:

Orijinalden alıntı: darXelcan

quote:

Orijinalden alıntı: Ralpo

Ankara üniversitesi hakkında sorularınız varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bikactane var

Fakültenin kaçta kaçı mezun oluyor sene uzatiyor

Sınıfın basarı homojenligi nasıl herkes taban puana yakın 2 3 tane manyak 7-8 k da falan mı

Başarı sırası yönünden ortalama 50 bin civarı diyebilirim. Taban sıralama 80bin ancak ben 70 ile 80 bin arasında çok kişiye rastlamadım. Bir de ilk gün bize soylediklerine göre kazananların % 70 i ilk tercihi ile gelmis. Dediğin gibi 10bin siralama ile gelenler de var. Yani idealist kişiler oldukça fazla.

Mezun sayısı yönünden çok net bilgim yok ancak bir ara 100 civarı intern öğrenci olduğunu duymuştum (Her sene 170 öğrenci alınıyor). Oradan bir çıkarım yapabilirsin belki. Ancak yine üst sınıfların ve bazı hocaların dediğine göre 4.sinifta bir yoğunluk olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ralpo -- 30 Haziran 2014; 20:14:11 >

• Bide hazırlık sınavı tip ile aynı mı farklı mı yani kolay geçirebilir mı ve kaçta kaçı haİrlikta okuyor

Bide 5. Sınıf özellikle 2. Donem sadece intorn eğitimi varyani son seneye tiptaki gibi pratiğe dayalı sayabiliriz değil mi

• darXelcan kullanıcısına yanıt
    Ankarada hazırlık isteğe bağlı. Yani zorunlu hazırlık yok. Intern eğitimi ise 5.sinifta komple. Intern egitimi suresince sececeginiz alana bagli olarak (Kabaca; pet-egzotik, büyük-küçük baş, kanatlı) belirli süreler belli kürsülerde oluyorsunuz. Bir de uygulama çiftliğimiz var orada da en az 1 hafta kalıyorsunuz son düzenlemeye göre bildiğim kadarıyla. Yani kısaca intern iken bolca pratik imkanı buluyorsunuz bir nevi mesleğe hazırlık tıpta oldugu gibi. Mantık aynı.

• Sanirim 6 yeni fakulte acilmis acaba siralamalara etkisi olurmu.hayelde karsin 230bim olma ihtimali varmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VET'adaY -- 30 Haziran 2014; 21:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VET'adaY

Sanirim 6 yeni fakulte acilmis acaba siralamalara etkisi olurmu.hayelde karsin 230bim olma ihtimali varmidir

hangi 6 ? 3 tane acildi diye biliorum

• quote:

Orijinalden alıntı: keremtur3

quote:

Yeniler yerine
    Aydın afyon Samsun uludag Erciyes Konya Elazığ bunlara bak hepsinde hayvan hastanesi mevcut ve egitim kadrosu yeterli seviyede

Baska bir örnek vermek gerekirse uludag üniversitesi çiftliğinde üretilen yumurta süt vs. Organize sanayi bölgesinde satışa çıkıyor

arkadaş 6 yeni fakülte yazmış bende 3 b8liyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: VET'adaY

quote:

Orijinalden alıntı: keremtur3

quote:

Yeniler yerine

arkadaş 6 yeni fakülte yazmış bende 3 b8liyodum

Son yıllarda acılan eksiklikleri bulunanları yazdım yoksa bu sene

Trakya Siirt Aksaray açıldı

• Tamam pardon

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.