Şimdi Ara

VESTELDE YÜZDE 50 YE VARAN ANNELER GÜNÜ İNDİRİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel, Anneler Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında küçük ev aletleri ve elektrikli süpürge kategorisindeki seçili pek çok ürünü, yüzde 50’ye varan indirimle tüketicilerine iyi bir hediye seçeneği olarak sunuyor.

Vestel, küçük ev aletlerinde Anneler Günü’ne özel seçili ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başlatıyor. 15 Mayıs’a kadar geçerli olacak kampanya ile tost makinesinden el blender’ına, buharlı ütüden elektrikli süpürgeye kadar pek çok ürün, Vestel satış noktalarında ve vestel online satış magazasından yüzde 50’ye varan indirim fırsatları ile tüketiciyle buluşuyor....

https://www.vestel.com.tr/anneler-gunu-kea-kampanya
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 'e varan yazın şu konulara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu vestel ithal telefonlar için vergi talep eden firma değilmiydi.

unutma unutturma..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç unutmam anlatayım Vestel denen markayı alır mısınız siz karar verin sene ya 2008-2009 daha çocuğum bütün aile vestel bayisine gittik Daha Yeni çıkmıştı dijital olayı bir buzdolabı aldık dijital olanından peşin parayla 1500 Ytl idi sanirsam, güya yerli malı buzdolabı sağlamdır dediler aldık getirdiler eve kurdu servis garantiyi imzaladı kullandık. 2 ay sonra motoru bozuldu garantiyi cağırdık motor bozulmuş garanti dışı dediler 500 YTl aldılar sonra bir daha bozuldu yine çağırdık bir daha motor bozulmuş e dedik siz yaptiniz motoru yok dediler 400 Ytl verdik Bu sefer sonra bir daha bozuldu yine çağırdık motor bozulmuş bizimkiler dediler sizin buzdolabinizin içine dondurma koyayim aldiğimiz yere gittik bizlik bir sorun yok servisle gorusun dendi gorustuk kardeşim kaç defa ne gorusucez en sonunda 5.ayda hurdaciya 10 Ytl'den sattik.Gidip Profilo buzdolabı aldilar sene 2017 tik yok kisacasi : (Vestel için)Yerli malı iyi olmazmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 5 Mayıs 2017; 20:6:14 >

• Vestel i benim kadar karalahana yoktur duysalar dava açarlar bana o derece yani

Ek olarak varmaz

Bakmaya bile gerek yok

• 'e varan lafı geçiyorsa konuya girmeye bile gerek yok....

ek: haa ben niye girdim? uyarayım diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 5 Mayıs 2017; 20:57:44 >
  • Vestel almam aldırmam. Yerli ürün beyaz eşya alacaksak arçelik tercih ediyoruz, çok şükür 22 yıldır tık demeden çalışan bir bulaşık makinemiz ve buzdolabımız var(buzdolabını ihtiyacı olan birine verdik gerçi, çok elektrik yakıyor namussuz ama bozulmadı gitti ). Onunla yaşıt olan çamaşır makinesinin de 15. yılında motoru bozuldu, yaptırdık hala çalışıyor ilk günkü gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garip Bedevi -- 5 Mayıs 2017; 21:9:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Hiç unutmam anlatayım Vestel denen markayı alır mısınız siz karar verin sene ya 2008-2009 daha çocuğum bütün aile vestel bayisine gittik Daha Yeni çıkmıştı dijital olayı bir buzdolabı aldık dijital olanından peşin parayla 1500 Ytl idi sanirsam, güya yerli malı buzdolabı sağlamdır dediler aldık getirdiler eve kurdu servis garantiyi imzaladı kullandık. 2 ay sonra motoru bozuldu garantiyi cağırdık motor bozulmuş garanti dışı dediler 500 YTl aldılar sonra bir daha bozuldu yine çağırdık bir daha motor bozulmuş e dedik siz yaptiniz motoru yok dediler 400 Ytl verdik Bu sefer sonra bir daha bozuldu yine çağırdık motor bozulmuş bizimkiler dediler sizin buzdolabinizin içine dondurma koyayim aldiğimiz yere gittik bizlik bir sorun yok servisle gorusun dendi gorustuk kardeşim kaç defa ne gorusucez en sonunda 5.ayda hurdaciya 10 Ytl'den sattik.Gidip Profilo buzdolabı aldilar sene 2017 tik yok kisacasi : (Vestel için)Yerli malı iyi olmazmiş

7 yil garantili vestel dolap aldim hic sorun yasamadim.

• soylu55 kullanıcısına yanıt
    Ben başıma geleni anlattım bize yapılanı anlattım.

ATASÖZÜ::::: Durmuş bir saat günde iki kez doğruyu gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 5 Mayıs 2017; 21:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Ben başıma geleni anlattım bize yapılanı anlattım.

ATASÖZÜ::::: Durmuş bir saat günde iki kez doğruyu gösterir.

Camasir makinesi bulasik makinesi vestel memnunum sikinti yok. Size denk gelmis olabilir. Servisden kaynaklida olabilir. Serviside 10 numara hemen ilgileniyorlar. Urun montajindan sonra 2 kere aradilar memnunmusunuz diye. Arcelik vestel demirdokum olsun ben hic sorun yasamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

bu vestel ithal telefonlar için vergi talep eden firma değilmiydi.

unutma unutturma..

bi blender aldim. ve MADE İN CHİNA cikti.

• led ampulundan baska birsey almam.
    vestele terfi edin rahatınız kacsın.
  • Tost makinasi nasil alinir mi

• soylu55 kullanıcısına yanıt
    5 yil garantili vestel buzdolabim 3. ve 5. yillarda ayni arizayi iki kez yapti. ucretsiz gelip tamir ettiler ama bir daha ne vestel ne de nofrost buzdolabi alirim.

• Antivestelciler de gelmis. Vestelle ilk tanismam universiteye dayaniyor. Yurtta ogrenciler izlesin diye konulan dev ekran vesteldi. Odalardaki minibar vesteldi. Eve cikana kadar sorunsuzca kullandim. Hatta minibarin uzerinde portatif elektrikli icakla yemek pisirelim dedik,dolabin ust kapagi yandi, az daha odayi da yakiyorduk bana misin demeden calismaya devam etti, tabi yurt mudurune soyledik, parasini sömestr sonunda odedik,orasi ayri.

Simdi de yillar sonra tost makinesini vestel alayim dedim,fiyati uygundu. Sorunsuzca kullaniyorum. Tost makinesiyle baslayan vestellenme,kardesimin ceyizi icin alinan tv,buzdolabi ve camasir makinesine ve bulasik makinesine kadar uzandi. Hepsi de sorunsuz calisiyor. Ha bulasik makinesi agriza yapti ,servis agrizanin makineden degil tesisattan kaynaklandigini soyledi,ufak degisiklikle hallettiler. Baskasi olsa ben makineye bakarim ,tesisat beni ilgiledirmez der giderdi.

Vestel son zamanlarda kaliteyi arttirdi. Her markada sorun cikabilir,onemli olan sorun oldugunda,musteri hizmetlerinin sorunu hemen cozmesidir. Ki yukarida anlattigim ornekte servis hemen cozume ulastirdi konuyu.

Evime ise samsung camasir makinesi aldim, illallah dedim rezalet otesi, hemen arizaya giriyor,servis nedenini bulamiyor,rezil sekilde kullanilmaya calisiliyor. Samsungun beyaz esyasini evime sokmam.

• Şurada Vestel i karalayanların çoğu yerli malı düşmanı kişilerdir.
    Alacağınız ürünün yorumlarına n11 den yada başka yerden bakıp karar verin.
    Bu şekilde tv ve bulaşık mak. aldım ve çok çok memnunum.
    Servisi de harika, hem bu forumda temsilcileri var hemde servis çok ilgili.
    N11 yorumlarına bakın zaten söylediklerimi anlarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece 2 3 urune baktim ve fiyatlar disarida daha ucuz
  • Yerli malı diye övünür peki niye ucuz değil arkadaş?

• Yerli malı tüketiciyi kandırmak için çıkarılmış ithalat patlamasın diye ortaya atılan laf. Tarım ülkesiyiz dışardan almadığımız ürün kalmadı nerdeyse.

İthal malda değişen ne? Onlar vergi vermiyor mu? Sanki vestel ben bir ürününü alınca ikincisinin parasını devlete veriyor.

Şuan için tek işe yarar kısmı sanırım istihadama katkı sunması.

• UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Ee napak turkiye bisi uretmesin mi yani ?

Bu nasil bi kafa ?

Tuketici mahkemesine basvuraydin, bir urunu 5 kez(sanirim) ayni sebepten goturursen ucret iadesi veriliyor. Hakkinizi aramazsan boyle aglsrsin kardes. Kusura bakma.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.