Şimdi Ara

Vestel Yetkili Servis Montaj Rezaleti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
8.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben duvarda bir sorun görmedim. Gayet normal delinmis gorende balyozla kirdilar sanacak.

O vidayi da kerpeten ile kivirmadigin surece kirilmaz, diger türlü kirildiysa vida da üretim hatasi vardir.

Vestel de tv yi kendi ayaklari ustune koyduklarinda ucret almazlar ama adam senin tv ni neden ucretsiz duvara taksin ki?

Bu is markadan ziyade insanin calisma sekli. A markasi b markasi fark etmez calisanin hatasini markaya yikmamak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 4 Temmuz 2020; 14:41:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik vestel işte uzak durun...
  • Bak engellemiş sen ne kadar aşağılık karaktersiz herifsin. Babandı sanırım o teknik servis bu kadar savunduğuna göre. Bir insanda azıcık karakter olur. Gelmiş burda konuşmuş olayım diye tartışma çıkartıyor adi herif @trak76
  • Bu konuda milleti köpek gibi kapan ya kendisi ya da yakını vestel teknik serviste çalışıyor olmalı ki zorlarına gitmiş. Ey yarabbim bana sabır ver. Yiyorsa suratına söyleseneydin diyor ulan senin anan mı baban mı lan ne zoruna gitti bu kadar. Adam beni azarladı diyorum böyle böyle yaptı diyorum daha onu savunuyor. Ulan tamam ben sözümü geri aldım anasına laf etmiyorum sen burada savunulacak ne görüyorsun söyle bakim. Aynı olay senin başına geldi savunur musun yine?
  • Kardeş Vestel markasına ait bir ürün alarak sen hata etmişsin. Allah kurtarsın.

• Vestel alarak hata etmişsin tek söyleyeceğim bu.

• vestel televizyon mu alınır orasını ayrı tutuyorum ama diğer yandan servisin bir kusurunu görmedim.adamlar anten ucunu takmak zorunda değil. anten kablosu ile ilgili işleri uyducuyla halletmen lazım.kaldı ki bir anten ucunu takmak kadar kolay bişey yok. bikaç liraya alıp takacaksın hepsi bu. duvarın da o hale gelmesi gayet normal.duvarın belli bir katmanı alçı zaten.sıfır hata ile delik açmak baya zor bi iş.muhtemelen o hasar dübeli çıkarırken oluştu. parayı ödememeyi istemek de saçmalık.adamlar gelmiş televizyonu takmış. ha diğer yandan vidayı öyle kırıp bırakması da servisin sanırım tek kusuru...

diğer yandan kurulumun ücretli olmaması gerekir. sizinki biraz bile bile lades olmuş...
  • Miu M kullanıcısına yanıt
    Boyle durumlarda en güzeli ürünü servisten dolayı iade etmek. Evimde sadece digiturk kutusu vardı. Onuda kapattırınca rahatladım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu memlekette elin anahtar tutacak aga. Bu tür işleri kendin yapacaksın. 80 lira nedir attıkları 2 liralık dubel

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    yav he he... vestel servisinde çalışanlar nedense hep böyle saçmalıyor... SAMSUNG serviside ücretsiz asıyordu arçelik'te...
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    nasıl bir şeymiş o vestel servisi o tarz akım korumalı priz satıyor beko serviside yok zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardak1

Şikayet var a yaz vestel oraya yazılan şikayetlere kayıtsız kalamıyor ben 2 kez ordan çözdüm durumu. En son öyleydi yani şuan nasıllar bilmiyorum
    Formaliteden sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz falan diyorlar sadece o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.