Şimdi Ara

Vestel Yetkili Servis Montaj Rezaleti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
8.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daikin servisi gibi servis görmedim ben. adamlar kendi evlerine taksa bu kadar özenmez çok temiz iş çıkardılar. konya teknik servisine selamlar.
  • LostLover9 kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş, umarım düzeltirler.

Olmazsa THH başvurunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abuk sabuk hanzoları teknik servis diye işe alıyorlar ondan sonra böyle olaylar yaşanıyor!
  • LostLover9 kullanıcısına yanıt
    Niye Vestel aldım? Yerli ve milli duyguların mı kabarmıştı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uc almadik siz takin bizde de uc yok dediler sert bir sekilde. Tam olarak olay boyle gelismemistir eminim.

Ayrica vestel urunlerini kullananlar herseyi hak ediyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelin son senelerdeki imaj kaybı hakkında firma yetkilileri ne düsünüyorlar acaba. Belkide haberleri dahi yoktur.

• acura07 kullanıcısına yanıt
    televizyon için belki farklı bir uygulamaları vardır, birşey diyemem zira duvara monte işlemi var

lgde aynı şeyi yaptı, geldi televizyonu açtı çalışır hale getirdi, ama duvar montesi için para istediler.

bir tek lg soundbar aldığımda "belli modellerin" montajı ücretsiz dediler, ki benimki şansıma öyleydi, geldiler yaptılar gittiler.

ancak tabii bunların hiçbiri vestelin servislerinin maalesef sallapati iş yaptığını çürütmüyor.

1 ay önce "ne kadar kötü olabilir" diyerek vestel klima aldım. 24000 lik sadece soğutmalı inverter

montaj cidden çok çok kötüydü, benim kıt aklımla akıl edebildiğim şeyleri maalesef montaja gelenler akıl edemedikleri için duvarı deldikleri yerin arkasında delikten daha büyük bir kusma oldu,

hortumların geçtiği yerlerin deliklerini kapatmak için 15. kalite saçma sapan bir macunu bıraktılar, montajdan yarım saat sonra düştü, kocaman delik kaldı.

klimayı yere koydurttuk, su tahliye hortumunu ayarlayamadıkları için ben evde yokken klimayı açan eşim farkın varmadan tahliye edilemeyen su makineye doldu.

şuan ana klima motorundan acayip bir ses başladı. yani gerçekten ucuz olsun hem paramız ülkede kalsın derken rezil olmak üzereyiz.

• Vestelden birsey alarak zaten bir hata yapmissiniz neyse hayirli olsun
  • Terlik ve marka bağlantısı :)
  • Şikayet var a yaz vestel oraya yazılan şikayetlere kayıtsız kalamıyor ben 2 kez ordan çözdüm durumu. En son öyleydi yani şuan nasıllar bilmiyorum

• Tv'nin arkasına metrik vida yerine üçgen vida atarsan patlar tabi.

Bir de sanki alçıpan'a tutturmaya çalışmışlar, o işin dübeli farklı olmuyor mu? kelebek dübel gibi.

Rezil etmiş bırakmışlar valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 4 Temmuz 2020; 12:57:21 >
  • trak76 T kullanıcısına yanıt
    Zoruna mı gitti birader? Sana göre o zaman herkes böyle desin. Azarlasın müşteriyi böyle saçmalık olabilir mi? Siz de öyle yapıyorsunuz herhalde. Bunun savunulacak ne tarafı var?

• Mal satmak için ek vergi isteyip dururlar anca kendilerini gram geliştirmezler. Vestel görünce koşarak uzaklaşıyorum artık. Geçmiş olsun hocam umarım sonuç alırsınız.
  • Ben uyducuyum vestel beko nun kendi içinden çıkan dübeli ve vidayı hayatta kullanmam . Çünki dübelide vidasıda çok dandik. Kendi içinden çıkan bida okadar dandikki vidayı sıkarken vidanın sıkıldığı yer hemen deforme oluyor tornavida vidayı çevirmiyor . Onun için yanımda herzaman kendi dübelim ve vidam vardır nekadar zorlarsan zorla ağzı bozulmaz. Ayrıca tv nin içinden çıkan o plastik askı aparatına ne demeli . Ya varya kendi tv me hayatta o plastik askı aparatını kullanmazdım . Çünki hiçte sağlam değiller. . Askı aparatı dediğin böyle olur resimlere ekliyorum 40 tl ye rahat bulursun sağa sola hareket edebilir ve yukarı aşşağı dişleri
    Vestel Yetkili Servis Montaj Rezaleti sayesinde boyunu da ayarlayabilirsin

Bu askı aparatını alirsan işin ehli bir uyducu tv nin arkasındaki kırdıkları vidayı kullanmadan 3 vida yerini kullanarak sağlam bir şekilde montajı gerçekleştirebilir.

Uç dediğin f konnektördür . Tanesi 0.25 kuruştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 4 Temmuz 2020; 13:31:43 >

• Şuan işteyim bu tv yi montaj edeceğim bakın bu aparatta çok güzel
    Vestel Yetkili Servis Montaj Rezaleti
    Kendi kullandığımız dübel ve vidalar çok kaliteli asla tornavidayla deforme olmaz
    Vestel Yetkili Servis Montaj Rezaleti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 4 Temmuz 2020; 13:54:19 >

• Vestel tvyi internetten alınca kurulum parası istiyorlar. Ben de kendim kurdum. Bir daha da vestel birşey almadım ve almam.
  • Vestel beko samsung hiç farketmez tv yi duvara kurmak için extra ücret isteyemezler . Zaten gelen servis yaptığı iş başına ücreti bağlı olduğu markadan alıyor. Çok extrem birşey istemezsen mesela senin sağa saola dönen askı aparatı vardır 8nu kurdurmak istersin bu ücretli olabilir ama tv yi standart şekilde duvara asmak için ücret istemezler. Şikayet edersen servisi işinden edebilirsin

• Aslında servislere pekte kızmamak lazım hepsi aşşağı yukarı aynıdır . Geçen bir işe gittim beko idi adamlar bir piriz satmışlar 250 tl ye akım korumalı diye . Gittim adama acıdım dedim abi çıkar bu akım koruma yapmaz bildiğin 3 lü piriz buna ihtiyacın yok direk pirize tak tık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 4 Temmuz 2020; 15:13:57 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.