Şimdi Ara

★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
7
Favori
52.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2 gün kullanım sonucu telefonda GPS sorunu yok gibiydi. Aynı gün 3-4 güncelleme yapıp son sürüme geldik. (1.26) O gün güncellemelerdeb GPS çalışmaz oldu. "GPS test" adlı uygulama ile gözlemlemeye çalıştım. Ne kadar beklersen bekle konum bulmuyor. Bir ara 3-4 uyduyu çok kötü çekip 300-600 metre konum hatasıyla gösterdi bir kaç dakikalığına. Onda da beklemen gerekiyor. Sonra yine aynı.
    İlk güncellemelerden olacağını düşündüm. Eski sürümü aradım yok. O an bıraktım, yapacak bir şey görünmüyordu.
    2 gün çalışmadı. Dün öğleden sonra çalışmaya başladı. 24 saati geçti ve şu ana kadar iyi çalışıyor.
    Bir çalışıyor bir çalışmıyor. Bu kısır döngü gibi sürecek.
  • GPS bir çalışıyor bir çalışmıyor. Dün 15:30 dan bugün sabaha kadar çalışmadı. 1-2 saattir çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 29 Ağustos 2018; 8:16:5 >
  • Arkadaşlar merhabalar, şu an kullanan var mı? yukarıda çok yerilmiş donuyor ısınıyor diye nova launcherla sorun yaşayan varmı
    3-4 yıl götürecek birseş arıyorum
    1500e mavi buldum alınır mı
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    3-4 yılı unut bu telefonla para olsa değiştireceğim ama para yok işte :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nfsalanadam N kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler. Huawei p smart aldım.

• Güncelleme gelmeyecek sanırım eylülü bitireceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay tam 1 yıl oldu Z10 alalı,genel manada idare ediyor ama ötesi yok,gps navigasyon sorunu çözülemiyor,bu aralarda gelen mesajları sile basıyorum ekrandan mesaj kaybolmuyor baya bekliyor,ve pil performansı bariz bi şekilde düşmeye başladı.
    1 yılı daha çıkarır mı emin değilim.
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Ekrandaki beyaz nokta kayboldu ama son 1 aydır GPS yine gitti. Şu an konumu bulamıyor. Kameradaki siyah nokta ise duruyor. Çözünürlüğü düşürünce kayboluyor o şekilde kullanıyorum.

Pilim ise gün içinde telefonu çok sık kullandığım ve günde en az 2 sefer taşınabilir şarj aleti bağladığım için çok kötü durumda ayrıca. Şu an 3 saat kullanıp 1 saat taşınabilir şarj aletine bağlıyım. Tekrar yollayacağım servise.

• aceken kullanıcısına yanıt
    Menüde pil sekmesinde pili kalibre et var tüm uygulamalar kalibre oluyor ben bi süre beklettim sonrasında pilin çok daha iyi süre verdiğini gördüm...
  • Bir deneyeyim... Teşekkür ederim.

• aceken kullanıcısına yanıt
    Rica ederim .............sonuçu yazarsan memnun olurum
  • Bu ara bende şarj etmeme sorunu baş gösterdi.
    Şarj olurken birden şarjı kesiyor,sorun telde mi şarj aletinde anlayamadım başka bir şarj aleti ile deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 1 Ekim 2018; 16:3:8 >
  • mcebi001 kullanıcısına yanıt
    Pil kalibre menüsü yok ama pil optimizasyonu var o da bütün uygulamalar için aktif zaten bı değişiklik yok şimdilik 😃

• sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Bir ara benimki de yapmıştı ama şu an stabil.

• Arkadaşlar mesajlardaki mesajı sil basıyoruz uzun süre silmiyor sizde aynısı oluyor mu 25-30sn sürüyor ekrandan yok olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Arkadaşlar mesajlardaki mesajı sil basıyoruz uzun süre silmiyor sizde aynısı oluyor mu 25-30sn sürüyor ekrandan yok olması...
    Öyle bir sıkıntı yaşamadım..
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Evet bendeki 2 z10'da yapıyor mesaj kaldırmama sorununu. Bir süre sonra kalkıyor kullanım esnasında.

Bugün itibari ile tekrar servise yolladım. Kılıfı çıkarınca servisin değiştirdiği ekranın kenarlardan kalkmış olduğunu gördüm. Doğruca paketleyip 6 maddelik şikayet listesi oluşturdum.

*Ekran kalktı

*Pil bitik

*Gps konum bulmuyor

*Kamera açıkken ekranda nokta var

*Değiştirdikleri ekranın alt orta bölgesinde beyaz bir alan var

*Görüşme esnasında yankı olduğunu söylüyor herkes.

Bu 2. servis tecrübem olacak Venüs'le. Bakalım neler olacak merakla beklemekteyim...

• Bu arada pil ve gps haricinde diğer maddelerin, önceki servisten dönüşünden sonra peydahlandığını belirtmemde fayda var.

• arkadaşlar sizce ısınma sorunu yazılımla giderilebilir mi sırf ısınıyor diye telefonu servise gönderip sonuç alan var mı ?
  • rlatan61 R kullanıcısına yanıt
    sorun değil ince moruk ince telefon ince diyor hep bir arkadaş
    giderebileceğini sanmıyorum bende çok yakınıyorum ısınmadan ama yapacak birsey yok

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.