Şimdi Ara

★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
7
Favori
52.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler facede falan ekranı aşağıya kaydırırken ekranda anlık bi bozulma oluyor çizgi çizgi. Böyle bi sorun başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlatan61

beyler facede falan ekranı aşağıya kaydırırken ekranda anlık bi bozulma oluyor çizgi çizgi. Böyle bi sorun başına gelen var mı?
    son bir haftadır bendede oluyor,ekran 1 saniye filan kararıyor renk renk oluyor geri düzeliyor.
  • Telefonun soketi arıza yapmış. Herhangi bir telefoncuya götürsem olur mu?Yoksa internetten mi alsam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flambarat F kullanıcısına yanıt
    Kendiniz yapabilirseniz internetten alın. Servisin sitesinde ücreti de yazıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2,5 yıldır kullanıyorum gps sorunu dışında kullanımda pek sorunla karşılaşmadım 1 sene daha idare ederse seneye z40 yada çıkarsa z50 alabilirim.
    Şarjı filan gayet günü çıkarıyor şuanda,donma problemide yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 15 Nisan 2020; 13:12:51 >
  • Aradığım özelliklerde telefon araması yapınca, bu model en üst sırada çıkıyor.

Bu telefonda "kablosuz arama" özelliği mevcut mu?

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    kablosuz arama dediğimiz wowifi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

kablosuz arama dediğimiz wowifi mi?

evet

• hocam artık çoğu model destekleniyor özellikle xaomi ve redmi serisi.Eşime yeni redmi note 9 aldım ithalat garamtili ve kendime note 6 pro almıştım.İkisinide kod ile aktif hale getirdim.bazen işim gereği bodrumlarda çalışıyorum ve telefon çekmiyor kullanıyorum wifi üzerinden.

garanti destekli model redmi note 8 . Turkcell de ancak. diğerlerini bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala kullanıyorum yaklaşık 3.5 sene oldu.

-Son durum gps sorunu kalıcı zaten ama çok sorun teşkil etmiyor

-Batarya performansı hissedilir derecede düştü,günü çıkarmıyor artık

-Arada ekran saliselik kararıp geri geliyor

Sonuç olarak iş görmeye devam ediyor ★ Vestel Venus Z10 Kullanıcıları Kulübü ★ 

• 4 seneye doğru giden telefonum dün akşamdan beri hoparlörü çalışmıyor. Zil sesi, alarm vs. hiç birinde ses vermiyor. Daha önce başına gelen oldu mu? Çözüm olarak ne yapabilirim?

• Arkadaşlar Z10 için adaptör almam gerekiyor

Bunu alsam hızlı şarj konusunda sorunsuz kullabilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/huawei-supercharge-22-5w-hizli-sarj-aleti-type-c-kablo-ap81-p-HBV00000IPI6P

@Critos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 7 Nisan 2021; 11:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.