Şimdi Ara

Vestel Venus Z10 detaylı ön inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
6.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer fiyat olarak 1500 TL üstünde çıkarsa bence hiç şansı yok çünkü snapdragon 435 işlemci var giriş seviyesi bir işlemciye o kadar para çok komik olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 e çok zor, 1000 e çok güzel cihazlar var... yap elle tutulur bişeyler alalım Vestel Bey!!!

• Xiaomi $150 dolar altı cihazlarına eşdeğer.

• Takipteyim bakalım neler olacak merakla bekliyorum. ..üzerine isim yazılan ne olduğu belli olmayan telefonlara verin parayı bu yerli gelişmesin bunların tek eksiği kalite değil alt yapı yazılım ve teknik servis olayını hallederlerse telefonlarda sıkıntı yok bir kaç modelini kullandım oradan biliyorum. En son 5020 modelinde gmail sorunu oldu telefon bir aydır geziyor ne olduğu nerde olduğu belli değil tek sorun bu

• Bu Vestel ile oturup konuşmanız gerekiyor. Sizin "üst segment, üst kalite" dediğiniz nedir demelisiniz. Adamlar cidden 5 yıldan geriden geliyor teknolojide ve bunlara inanarak, insanları da kandırarak satmaya çalışıyorlar ürünlerini. Yazık! Utanç kaynağı...

• Vestel in ürettiği herşey görsellikten öteye gitmiyor. Bozuldukça Manisa daki fabrikaya gönderip duruyorlar. En sonunda para iadesi çıkar onuda 1 ay sonra havale parasını ödediğiniz paradan kesip gönderirler. Vestel i bir daha bedava verseler almam.

• İst/Avcılar/Türksan'daki Güvenüssü'nü öneririm.

Gayet ilgili,hoşgörülü ve onarım olarakta en fazla 1 saat içinde sorunsuz geri teslim alabiliyorsunuz.

Eşimin telefonunu götürdüğüm için gittim,gördüm biliyorum. (5070,Aynısndan bendede var.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 12 Mart 2017; 18:18:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi ne çok güldüm ya telefonda hem fiziksel hem de dokunmatik geri, ana ekran tuşu ve ayarlar tuşu eklenmiş gereksiz yer kaplamasımı yapılmış yoksa gereksiz tuşmu bilemedim ????

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    satılan üründe o sanal tuşları kapatma seçeneği koyacaklar... ne yapacaklar?
  • nisanın 10 u oldu cihazdan hala haber yok?
  • LG G6 olan telefona 3,5K para verene acırım gerçekten beklesin şu telefonu alın maks 1,5K olur fiyatı bunun.
  • 16/06/2017 halen daha cıkmadı Vestel Ban
  • çıkmaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosada 1500 den çıkmış pahalı...
    nokia 6 vodafone da peşin 1300TL
  • NFC ve Çift kamera çift hat olması gerekirdi,İşlemci düşük ve 4K kaydı yok bunlar eksileri yeni modeli bekliyeceğiz anlaşılan.

• dadas28 kullanıcısına yanıt
    Bu teknoloji olsun 2 bin lira olsun.Biraz da Vestelden gayret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

teknosada 1500 den çıkmış pahalı...
    nokia 6 vodafone da peşin 1300TL

Hocam dün vodafone bayiye sordum peşin satmıyoruz tarifeye ek 24 ay taksitle satıyoruz dedi.1400 e geliyo dedi yaklaşık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

artık her teknolojiden anlamayan insanın elinde görürüz

sen o kadar çok teknolojiden anlıyorsun ki o yüz den binlerce lira verdiğin telefonunla sosyal medya ve oyun oynadığında dünyanın en çok teknolojisinden anlayan biri olarak görüyorsun kendini...

• milli ruh tan yoksun ,ülkesinin gelişmelerini daha başlamadan baltalayan.,yeni doğmuş markalarda son teknoloji isteyen.ve %100 yerlilik isteyen bu ruhsuzlar yüzünden devrim otomobilini,üretemedik,uçak fabrikamız seri üretim yaparken kapandı,motor fabrikası.traktör fabrikası.tren fabrikası da öyle...bi başlayalım üretmeye geliştikçe tamamını da üretebiliriz....başka markalarda çıkacaktır.

• kusur tamamen gmail ve google bağımlı telefon. Fotoğraf galerisi yok direk google kaydetmek zorunda, bu yanlış. İki SİM kart ve telefon kişi kayıt ayrımı yok oda gmail ve google da kayıtlı. Yani bir sizin tüm bilgilerinizi depoluyor kontrolünüz haricinde KArışık

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.