Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.678
Cevap
25
Favori
233.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekranda uygulama sırası değişmiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakasupi

Merhabalar...Venüs V3 için gelen güncelleme bildirimini kapatmanın bir yolu var mıdır arkadaşlar. Ben güncellemeyi yapmak istemiyorum ama bildirimlerde sürekli v1.21.0 yazılım güncelleme görünüyor, ayarlardan kapatma yerini de bulamadım.

Uygulama yöntcsunden devre dışı yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: moordillo

quote:

Orijinalden alıntı: moordillo

Vestel 5580 için root yöntemi varmı.Ne kadar denediysem başarılı olamadım.

Yapan varmı

Yapma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: fakasupi

Merhabalar...Venüs V3 için gelen güncelleme bildirimini kapatmanın bir yolu var mıdır arkadaşlar. Ben güncellemeyi yapmak istemiyorum ama bildirimlerde sürekli v1.21.0 yazılım güncelleme görünüyor, ayarlardan kapatma yerini de bulamadım.

Uygulama yöntcsunden devre dışı yapın.

Geçti artık yaptım güncellemeyi :) teşekkür ederim.
  • Yapma derken garanti içinmi yapmayayım.

• Vestek venüs v3 5040 2gb Resim ilk resim güzel 2-3 resimde sapıtıyor çekerken sarımsı çisgili inanılmaz kötü resim çekiyor ve telefonun üst kısma ütü gibi ısınıyor kulağınıza yemin ediyorum deydirmeye korkarsınız 24 nisandan hepsiburada (ince hesaptan) aldım telefona sim kart takılmış diye iade almadılar ama bozuk olduğunu kabul ediyorlar ve vestele verilmesi için not bırakmışlar içine servis raporu alın bize yollayın dedi ince hesap iade ödemesi yaparız dedi telefonu geri gönderdiler bana yollarken kargo kayboldu sonra bulundu 8 mayısta bana ulaştı 9 masıyta servise teslim ettim ama geçen cumartesi aradılar telefonda sorun yokmuş resimler güzelmiş o kadar ısınması doğalmış hiçmi telefon kullanmadık cahilmiyiz biz telefonun ne mal olduğunu biliyorlar ama işlerine gelmiyor 2 gündür kargolanmasını bekliyorum telefon gelsin nasıl güzel resimler çekiyormuş çıktısı ile yollayacağım ısısınıda servisteliere ellleteceğim gerekirse istanbulda oturuyorum avcılardaki zorlu center varmış getirin burda birebir canlı şekilde incelensin dediler bakalım gelsin ama burdan alacaklara Sesleniyorum SAKIN almayın Paranıza değil sinir sisteminize yazık sinir hastası edecekler adamı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gsaray_uAs

Vestek venüs v3 5040 2gb Resim ilk resim güzel 2-3 resimde sapıtıyor çekerken sarımsı çisgili inanılmaz kötü resim çekiyor ve telefonun üst kısma ütü gibi ısınıyor kulağınıza yemin ediyorum deydirmeye korkarsınız 24 nisandan hepsiburada (ince hesaptan) aldım telefona sim kart takılmış diye iade almadılar ama bozuk olduğunu kabul ediyorlar ve vestele verilmesi için not bırakmışlar içine servis raporu alın bize yollayın dedi ince hesap iade ödemesi yaparız dedi telefonu geri gönderdiler bana yollarken kargo kayboldu sonra bulundu 8 mayısta bana ulaştı 9 masıyta servise teslim ettim ama geçen cumartesi aradılar telefonda sorun yokmuş resimler güzelmiş o kadar ısınması doğalmış hiçmi telefon kullanmadık cahilmiyiz biz telefonun ne mal olduğunu biliyorlar ama işlerine gelmiyor 2 gündür kargolanmasını bekliyorum telefon gelsin nasıl güzel resimler çekiyormuş çıktısı ile yollayacağım ısısınıda servisteliere ellleteceğim gerekirse istanbulda oturuyorum avcılardaki zorlu center varmış getirin burda birebir canlı şekilde incelensin dediler bakalım gelsin ama burdan alacaklara Sesleniyorum SAKIN almayın Paranıza değil sinir sisteminize yazık sinir hastası edecekler adamı

Geçmiş olsun hocam her ne kadar Vestel telefon almayın diye uyarsakta insanlar burada firma çalışanlarının gazına geliyor maalesef.

• Merhaba arkadaşlar. Sadece Sosyal Medya, Google arama vs günlük ihtiyaçlar için bir telefon arıyorum limit 800 tl. Araştırmalarıma göre V3 5580 ve Moto G4 Plus var. Siz 5580 Kullanıcıları bana bu konuda yardımcı olabilir mi objektif olarak. Ben telefonu standart şekilde kullanırım ne aşırı yoğun ne çok az. Bu telefon beni idare eder mi ? yoksa g4 plus daha mı iyi. Yani bunun 3 gb rami var diye yöneldim çünkü g4 plusta kötü telefon değil parmak izi, saf android vs var. Ama 2gb olması ve ghost screen olayının çok fazla olması canımı sıktı. Bunun kronik bir sorunu var mı ? 5580 Kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum.
  • Arkadaşlar yedek telefon olarak kullandığım Vestel 5040 telefonu aracıma bluetooth görüşmesi için bağlayamadım. Sadece ses kaynağı olarak bağlayabiliyor, rehberi vs alamıyor görüşme yapamıyorum. Bu telefonlarla (herhangi bir venus ile) araç bağlantısı yapabilen oldu mu?
  • Ben sual modelini kullanıyorum 3 haftadır rahatsız edecek bir eksikliği yok. Yalnız sar değeri senin için önemliyse tercih etme.

• 7/24 kullanan biri değilim hocam. 2.50 değeri geçmedikçe tehlike arz etmiyor sar değerleri. Bu konuya çok takılmıyorum. Telefonun hızı nasıldır acaba. İşlemcisi biraz kötü gibi onun için hızını merak etmiyor değilim.
  • Ben genelde alışveriş ve sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum. Onun dışında boom beach oyunu var. Bunlar sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay_t

Ben genelde alışveriş ve sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum. Onun dışında boom beach oyunu var. Bunlar sorunsuz çalışıyor.

Zaten bende sosyal medya youtube google ve diğer standart kullanım için alıyorum. Oyun falan oynanmaz kesinlikle. tam sarjla kaç saat ekran süresi veriyor hocam. Birde android 7.0 gelmedi sanırım ?
  • Sabah tam şarj ettiğimde normal kullanımda Akşam 21.00 22.00 ye kadar kesinlikle dayanıyor. Bazen gece şarja takmadan önce tam bitsin diye fazladan YouTube açtığım çok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay_t

Sabah tam şarj ettiğimde normal kullanımda Akşam 21.00 22.00 ye kadar kesinlikle dayanıyor. Bazen gece şarja takmadan önce tam bitsin diye fazladan YouTube açtığım çok oldu.

Hocam android 7.0 güncellemesi aldı mı ?
  • 6.0 yüklü

• Büyük ihtimalle Android 7.0 ı almayacak V3 serisi, alırsa kendi açımdan süpriz olur. Seri şuan Android 6 kullanıyor.

Yeni gelecek telefonu Z10 muhtemelen Android 7 olacaktır.

• Z10 ne zaman çıkar? Kesin bilgisi olan var mı?
  • Kanunimurat K kullanıcısına yanıt
    Tahminimce yazın çıkış yapacaktır. Tam tarih vermek zor firmadan bu konuda net bir bilgi yok.
  • Merhaba Venüs ailesi. Siz kullanıcılara bir şey danışmak istiyorum.

Pedere V3 5010 almayı düşünüyorum en uygunu. 1GB RAM 8GB ROM varmış da bu adamın kullanacağı tek uygulama arada bir Whatsapp onun dışında düz telefon.

Böyle bir kullanımda 1GB RAM sorun(donma kasma vs) olmaz diye düşünüyorum sizler ne dersiniz?

Cihazın kronik bir sorunu var mı?? Gözüme çarpmadı ama şu husustan alma diyeceğiniz bir şeyler? (Youtubeda V3 google hesap kaldırma gördüm sadece. Onu da anlamadım).

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadoreyiz -- 23 Mayıs 2017; 3:48:46 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.