Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ArGoDa , ArGoDa Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
782
Cevap
37
Favori
56.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Firmanızın 65QA9700 modelini almak istiyordum. Lakin oyun konsolu bağlayacağım için HDMI 2.1 varmi diye birde ekran yenileme hızı ile ilgili internette bir bilgi bulamadim. Sizden ricam varmidir HDMI 2.1 diye kontrol edebilirmisiniz ?
    İkinci olarakda oyun konsolu oynamak icin önerebileceginiz model hangisidir ? Tesekurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unspoken35 U kullanıcısına yanıt

ram ve rom degeri nedir.

65 QA9700 ile ne farkı var

• Boshknock B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, HDMI 2.1 desteği mevcut, yenileme hızı ise 60 Hz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 6 Ocak 2023; 18:5:6 >
  • Merhaba, 65UM9900 ile ilgili bilgi alabilir miyim? Sitede Miniled diye belirtiliyor ama görseli oled tv ye benziyor. Paneli ips mi? Yenileme hızı nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • f0rester kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Android olsun derseniz 43UA9600, Android istemiyorsanız 43U9700.
  • Vestel Destek kullanıcısına yanıt
    Bu ürün nasıl? 43Fa9500 Android. 43ua9600 dan tek farkı fhd sanırım bu ? Ancak yeni üretim ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Panelleri ve hoparlörleri farklı, UA9600'de ips panel mevcut ve hoparlör gücü daha yüksek 2x10W. FA9500 modeli VA panel ve 2x8W hoparlör mevcut. Alışveriş sitelerindeki yetkili online bayilerimizden(yob) 43UA9600 modelini almanızı tavsiye ederiz, her iki üründe şuan aynı fiyatlarda.
    Peki 43ua9600 da eski sürüm android var 43fa9500gore. Fark edermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rester -- 20 Aralık 2022; 15:38:53 >
    Uzun vadede fark edebilir net bir şey söylemek zor, bazı uygulamalar bir süre sonra belirli versiyon altına destek vermeyi bırakabilir. Bu açıdan düşündüğümüzde yeni modeli tercih etmek daha mantıklı.

Panel ve ses özellikleri olarak UA modelini önermiştik ancak uzun ömürlülük açısından FA modeli tercih edilebilir, yanlış anlaşılmaması adına şunu söyleyelim UA modeli daha kısa ömürlüdür demiyoruz. Android desteği Google, uygulama desteği geliştiriciler tarafından verildiği için ne zaman Android 9'dan destek kesilir bilemiyoruz.

Ufak bir düzeltme yapalım, FA modelinde de IPS panel mevcut. Panel konusu görecelidir size güzel görünen bir başkasına güzel görünmeyebilir.

Son olarak önerimiz iki ürünü görüp denemeniz ve bu şekilde almanız. (İnternet üzerinden alırsanız kargo geldiğinde kutuyu kontrol etmeyi, hasar var ise tutanak tutturmayı unutmayın.)

Teşekkür ederim cevabınız için 43fa9500 kesin İps panel değip mi ? 😀

Evet, ips panel :)
  • QA android işletim sistemli. Ram 4 GB diye biliyorum.

• Merhaba ben yine OLED ile ilgili yazıyorum. 65O9900 Tv panelinin yenileme hızı 100hz/120hz fakat HDMI portları PlayStation 5’in gönderdiği 100hz/120hz yenilenme hızını geçirip panele aktarabiliyor mu? Yani HDMI 2.1 portlarınız 60 hz ile sınırlandırılmış mı yoksa panel desteği daha yüksek olduğu için PS5’in 100hz/120hz sinyalini HDMI portları olduğu gibi geçirip panele iletebiliyor mu? Eğer 100hz/120hz destekliyorsa bunu kaç numaralı HDMI portu/portları yapıyor? Bir de oyun için VRR desteği var mı? Eğer işinize yararsa benim TV’min seri no: 8923732200028

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih01sem -- 23 Aralık 2022; 0:53:14 >
  • lookinto L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, seri numarası iletebilir misiniz?
  • semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, HDMI üzerinden 60 Hz görüntü alabilirsiniz. VRR desteği bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 3 Ocak 2023; 15:55:17 >
  • Vestel 55UA9090 12300tl

Vestel 50QA9700 11200tl

Vestel 50UA9600 8500tl

bu 3 ürün arasında kaldım. QLED aklımı çelmiyor değil.. aradaki farka değer mi acaba

• Sayin vestel calisanlari vestelin hangi modelinde android direct led ve , Va panel ikisi birlikte var????

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, düşündüğünüz bir model var ise kontrol edebiliriz.
  • @Vestel Destek Merhaba pazartesi günü, 55QA9700 aldım neyse kurulum falan sorunsuzdu ama gecesinde izlerken ortam daha sessiz olduğu için cızırtı farkettim arkasından geliyor ertesi günde izlerken aşağıya videosunu attığım allta siyah bi gölge dalgalı çizgi çıkıyor sürekli olan bir şey değil ama 2 dk'da bir oluyor bazen 10 sn'de, rahatsız etti baya. Şimdi servisle konuştumda 120 TL istiyorlar gelmeye cızırtı normal falan deyip giderlerse diye çağırmadım şu an için, bu cızırtı normal mi? Arkasına geçince duyuluyor televizyonun videosunu atıyorum onunda, ayrıca bu dalgalanma neden olur her hangi bir özellikten dolayı mı uyduda falanda oluyor farklı bir programda bir şey izlerkende?

Çizgi videosu 6snde özellikle daha net anlaşılıyor. https://www.youtube.com/watch?v=l1yFhCOKyA8

Cızırtı videosuhttps://www.youtube.com/shorts/e_6G-PFsBEo

Çizgi burada da görebilirsiniz
    Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnk -- 27 Aralık 2022; 22:21:47 >

• Merhaba, Vestel QA 9700 65 modelini aldım.

bu tv nin panelini öğrenebilirmiyim.

QA 9700 65 modelinin menülerinde JBL ses sistemi + PIXELLENCE PRO özelliklerini göremedim 

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.