Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
37
Favori
56.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size gönderdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bütçeme göre 55ua9600 bakıyordum ama 58ua9600 modelinin daha ucuz olduğunu görüp şok geçirdim hatta kafayı yedim almayada korktum 58 inç neden 55 inçden ucuz olur ki sorunlu bir ekran boyutumu ne farkı var iki model arasında ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fiyat değişimleri anlık olarak ve kampanyalara bağlı olarak değişebilir. Alışveriş sitelerindeki satıcılar fiyatları kendileri belirlediği için farklı fiyatlar görmeniz normal bir durum.
  • Vestel 55QA9700 ve 55Q9900 modelleri arasında gidip geliyorum. Android ya da Smart kullanımı ne kadar konforlu olur bilemiyorum (Amazon fire stick kullanıyorum) Bunun yanında iki modelde kullanılan panel olarak bir farklılık var mı? Satıcı LG panel kullanıldığını söyledi doğru mudur?

• unspoken35 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, her iki modelde de IPS panel mevcut. Panel olarak bir farklılık bulunmuyor.

TV Stick ile kullanacaksanız 55Q9900 modelini almanızı tavsiye ederiz, JBL ses sistemi bulunduğu için ses kalitesi olarak QA modeline göre biraz daha önde bulunuyor.

İlerleyen zamanlarda Stick yerine TV'nin kendi sistemini kullanma düşünceniz var ise uygulama çeşitliliği için Android olan QA modelini almanızı tavsiye ederiz.

Vaktiniz olduğunda size en yakın Vestel mağazamızda iki modeli de incelemeniz karar vermenizde etkili olacaktır :)
    Mağaza bilgileri için https://www.vestel.com.tr/content/magazalar adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 23 Aralık 2022; 13:19:33 >

• 50q9900 modeli bugün kurulum oldu. Kablotv reciever ile görüntü aldık ancak ses yok. USB den müzik çalıyor TV, YouTube da ses var ancak kanalları izlerken hiç ses gelmiyor. Aynı yayını başka televizyona takınca ses geliyor. Yardımcı olabilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 1 Aralık 2022; 21:5:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel Destek kullanıcısına yanıt
    Açıklama için çok teşekkürler. 55Q9900 modelde paneller IPS değil mi? Öncesinde kontrol etmek gerekiyor mu,m

Rica ederiz, evet IPS panel mevcut.
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iletişim bilgilerinizi PM üzerinden iletir misiniz?
    65Q9900 modelini aldım.

merhaba, gönderdim.

vestel merkeze durumu bildirmedim henüz sizden haber bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanızı dileriz :)
  • Merhaba 55U9600 modeli hangi paneli kullanıyor acaba?

@Vestel Destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oracal -- 3 Aralık 2022; 19:24:30 >
  • oracal O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, birden çok panel tipi kullanılıyor, net bilgi verebilmemiz için ürünün seri numarası gerekli. İletmeniz halinde panel bilgisi verebiliriz.
  • Merhaba 50q9900 tv yi bir hafta önce aldım, iki sorum var yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler,

Öncelikle panel marka bilgisi öğrenmek istiyorum
    Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

İkinci olarak tv yi aldıktan 3 gün sonra adının sıkışmış piksel olduğunu sonradan öğrendim özellikle siyah ekranda belli olan bir yeşil nokta ekranda belirdi, bu noktaya bastırarak veya hafifçe vurarak geçebileceğini belirtenler olmuş ancak yetkili ağızdan duymadan yapmak istemedim, bir de jscreenfix uygulamasını önermişler onu denedim ve nokta kayboldu ancak yarım saat sonra geri geldi bu konuda da yardımınızı bekliyorum, bahsettiğim noktanın fotoğrafı da aşağıdaki gibidir ( yakın çekim olduğu için nokta büyük görünüyor ancak uzaktan farkedilmeyecek boyutta)
    Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba; Vestelden 50QA9700 model bir televizyon aldım. Alırken bayiden ürünün IPS LG panel olduğunu teyit ettirdim. Fakat bugün müşteri temsilcisi bana VA panel olduğu konusunda bilgi verdi ve panel üretici bilgisi paylaşamadığını söyledi. Aşağıda belirtmiş olduğum ürün için panel bilgisi ala bilirmiyim? Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

50QA9700 50” QLED 4K ANDROİD TV

10138424 2209200043 20277112

SN:8895003 200043

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.