Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
37
Favori
56.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

Dün akşam bir yetkili bayinizden teklif aldığım iki ürün hakkında teknik bilgi ve tavsiyenizi rica ediyorum.

65UA9800

65QA9700

9800 hakkında pek bilgi bulunmuyor. vestel.com.tr adresinde de yer almıyor. Forumda da bulamadı.

9700 jbl ses desteği ve Qled olması nedeniyle biraz ön planda sanıyorum. İki ürün arasında 2.000 TL fiyat farkı vardı.

9800 e ait olabildiğince çok veri alabilirsem 9700 ile tam karşılaştırma yapabileceğim.

Teşekkürler

• @Vestel Destek

Merhaba
    Yeni aldığım tv n
    Vestel TV - Soru ve Öneri Konusuin panel üreticisi hakkında bilgi alabilir miyim.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matogretmeni86 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, üründe VA panel bulunuyor. Piksel konusunda ürüne müdahale etmenizi önermiyoruz, oluşabilecek zarar durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Değişim hakkınız mevcut isterseniz değişim yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 23 Aralık 2022; 13:18:23 >
  • htansever H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yeni televizyonunuz hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı dileriz :) Bu üründe IPS panel bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 4 Ocak 2023; 13:56:13 >
  • özgün_39 Ö kullanıcısına yanıt
    Merhaba, özel mesaj üzerinden bilgi verilmiştir.
  • setmefree kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İki model arasında bir kaç farklılık mevcut, 9700 modelinde yazılım olarak yenileme hızı 3000, 9800 de bu değer 2500.
    9700 modelinde PIXELLENCE PRO özelliği bulunuyor.
    9700 daha güncel bir model, QLED + PIXELLENCE PRO özellikleri bir arada.
    Bütün bunları düşündüğümüzde tabi ki tavsiyemiz 65QA9700 modeli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 31 Ocak 2023; 10:13:24 >
  • Merhaba, televizyonum geldi, ben de panel üreticisi hakkında bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler.

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 65Q9900 için kulaklık arayışına girdim. Bu modelde Bluetooth versiyonu nedir?

Kablosuz kulaklık kullanan varsa tavsiyelere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unspoken35 -- 12 Aralık 2022; 16:35:41 >
  • Vestel Destek kullanıcısına yanıt

Sizce kendi kendine kaybolacak bir durum mu bu sıkışmış piksel olayı, daha önceki tecrübelerinizden bir yorum yapar mısınız rica etsem?

• Merhaba. OLED 65 inç 65O9900 kullanıcısıyım. MB180E anakarta sahipmiş servis menüsünden bunu anladım görsellere ekliyorum. Paneli 120 hz fakat HDMI desteği versiyon 2.1 mi acaba? PS5 ve Xbox One ile kullandığımda kumandadan info tuşuna bastığımda 120 hz bilgisini alacak mıyım? Çünkü sadece HDMI 2.1’in 120 hz desteği var.
    Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

• matogretmeni86 M kullanıcısına yanıt
    Kendiliğinden düzelecek bir durum değil, bir süre kaybolsa bile yüksek ihtimalle geri gelecektir ve çoğalabilir de. Bu sebeple değişim yapmak daha doğru olacaktır.
  • Merhaba

Panel bilgisi almak istiyordum. Ayrıca android olması nedeniyle diagnostic ve servis ayarlarına nasıl giriş sağlarım bilgi verir misiniz? Yetkili servis lifetime kontrolü yapamayacağımı iletmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-59A8993FF -- 16 Aralık 2022; 15:34:1 >
  • unspoken35 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, üründe IPS panel mevcut üretici olarak bilgi aktarılmadı.
  • semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, HDMI 2.1 bulunuyor. Üründe 100 Hz desteği mevcut bu sebeple 120 Hz görüntü alamayabilirsiniz.
  • Merhaba, IPS panel bulunuyor. Servis ayarları için bilgi paylaşamıyoruz, burada gelişmiş ayarlar bulunduğu için üründe sorun yaşayabilirsiniz.
  • unspoken35 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Bluetooth 5.0 bulunuyor.
  • Vestel Destek kullanıcısına yanıt
    Nasıl öğrenebilirim peki?

• 8.000 TL kadar hangi tv tavsiye edersiniz ? Orta boyutlu 43 ekran falan.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.