Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
37
Favori
56.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, model yılı sebebiyle istediğiniz platformların desteğinin gelmesi pek mümkün değil.
    Dolby anlaşması Dolby Digital ve Dolby Digital Plus olarak belirtilmiş.
  • Merhaba 43ua9600 ile 43 ua9500 arasında ne fark var araştırdım.ama bulamadım ayrıca 43 ua9500 kullananların yorumları da pek yok bilen var mı acaba
  • firtina8145 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iki model arasında bariz bir fark bulunmuyor, özellikleri aynı. Dış kasa olarak görünüş ve ayak farkı mevcut.
  • vestel linux smart tvlere ne zaman disney+ desteği gelecek

• Byblack58 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Disney tarafından destek beklenmektedir. Gelişme olduğunda mutlaka buradan bilgi vereceğiz.
  • disney linuxlara destek vermeye pek sıcak bakmıyormuş diyorlar doğru mu

• Vestel Destek kullanıcısına yanıt

Sevgili Vestel firmasının konsollara veya orta üst segmentte yönelik oled olmayan 120 Hz tvlerini de bekleriz.

• oguz707 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yeni ürünlerimiz gelmeye devam edecek, vestel.com.tr adresimizi takip etmeyi unutma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 26 Eylül 2022; 9:3:44 >
  • Merhaba 43ua9600 android Tv aldım ama Samsung s20 fe kullaniyorum dex(ekran yansitma)Uygulamasını kullanamıyorum vestelle Samsung telefon ekranı nasıl yansıtılıyor acaba
    Merhaba,
    Bende 55UA9800 var. Samsung A53 telefon ile aynı wifi ağında sorunsuz olarak Google Home uygulaması ile ekran yansıtma yapabiliyorum. Bir deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozkoprulu -- 26 Eylül 2022; 22:45:38 >
  • mozkoprulu kullanıcısına yanıt
    Google home den baglaniyor ama dex uygulamasından baglanamiyorum smartwiew den de baglanamiyorum durum cubugunda yer alan. destteklemiyor mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtina8145 -- 26 Eylül 2022; 23:6:3 >
    Smart view artık kullanılamıyor, Google Home ile bağlanın diye uyarı veriyor. Google Home, smart view den daha iyi. Ben süperonline fiber 100 Mbit internet kullanıyorum. Videoları ve oyunlar gecikmesiz yansıtabiliyor. Bazı videolarda TV ses codeclerini desteklemediğinde VLC Player kullanın, ama o zaman da bir miktar ses gecikmesi olabiliyor.
    Merhaba, Google Home uygulamasını kullanabilirsiniz.
  • Merhaba internet tarifemi yenileyecem şuan wifi 5 var superonline wifi 6 modem almak istiyorum Vestel ua9600 wifi 6 destekliyor mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firtina8145 -- 4 Ekim 2022; 18:32:32 >
    Merhaba, bu üründe wifi 6 desteği bulunmamaktadır.
    Wifi 6 modem alsam TV nin internetini kullanamam mı yani. Bağlantı sorunları mi yasarim wifi 5 kalsın mi sizce
    Wifi ve Bluetooth teknolojileri geriye doğru uyumludur, yani wifi 6 destekli modeme wifi 4 yada 5 cihazla bağlanabilirsiniz. Aynı şekilde wifi 6 cihazınızla wifi 5 modeme bağlanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamazsınız, sadece yüksek olan sürümün özellikleri yerine düşük olanı kullanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestel Destek -- 10 Ekim 2022; 8:13:36 >
    Teşekkür ederim
  • @Vestel Destek

merhabalar,

65u9600 cihaz aldım 2 gün önce,

netflixe ve amazon prime videoya giriş yapıyor ancak youtubeye ve vestel market uygulamasına girmiyor "internete erişilemiyor bağlantılarınızı ve ayarlarınızı kontrol ediniz"

diye uyarı veriyor,

sorun sizce nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi more34 -- 13 Ekim 2022; 19:25:6 >
  • more34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol edebilmemiz için ürününüzün kayıtlı olduğu telefon numarasını özel mesaj üzerinden bizimle paylaşır mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.