Şimdi Ara

Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
37
Favori
56.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sanırım hallettim,

telefonun internetini televizyona paylaşınca youtubeye sorunsuz bi şekilde girdi televizyonda bi sıkıntı yokmuş,,

muhtemelen modemin internet ayarlarında bi problem var. ilginiz için teşekkürler,

internet servis sağlayıcısı ile halletmeye çalışacağım.

• Sayın vestel destek 50ua9600 TV im 2 gün önce değiştirildi sözde sıfır ürün yollandı fakat gelen TV nin sağ orta üst kısmında golgelenme ve kenarlarında beyaz deformeoer mevcut. Sıfır ürün diye onarılmis urun mu yollanıyor. Ben kesinlikle bu TV yi kabul etmiyorum. Lütfen sorunsuz sıfır bir cihazla değişim sağlayınız. Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu Vestel TV - Soru ve Öneri Konusu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• more34 kullanıcısına yanıt
    Sorunun devam etmesi halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz, iyi günler dileriz.
  • gsefe07 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iletişim bilgilerinizi özel mesaj üzerinden iletebilir misiniz?
  • Vestel Destek kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj üzerinden bilgileri yolladım. Saygılar

Ekibimize ilettik, sağlıklı günler dileriz.
  • Merhabalar. 75u9520 model tv aldım dükkana, bugün kurulum yapıldı. Sağ üsteki saat ve havadurumu olan yeri nasıl düzenleyebilirim. Saat Tarih doğru da, havadurumu İstanbul gözüküyor onu düZeltmek istiyorum. Ayrıca disneyplus yok ne zaman gelir Vestel markete acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mevcut konumunuz internet bağlantınız üzerinden belirlenmektedir, bu sebeple değişiklik yapılamıyor. Disney Plus için net bir tarih verilmedi, gelişme oldukça sosyal medya hesaplarımız ve forum üzerinden bilgilendirme yapacağız.
  • Sayın destek beni sizlerden biri olsa gerek Bedirhan bey ya da kadirhan tam hatırlayamadım. Bir yere görselleri yollamami istemişti. Yolladım fakat dönüş olmadı. İlgilenme şansınız var mı daha önce özelden iletişim bilgilerimi yollamistim.

Merhaba Sayın destek. 50ua2063dt ve 50u9700 modeli ile arasında kaldım. Panel kalitesi olarak hangisini önerirsiniz?

• resgodo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, panel olarak birbirlerine çok yakınlar. İki modelde de VA panel bulunuyor. 50U9700 modelde ekstra olarak Pixellence Pro ve HDR10+ özelliği mevcut. Yazılımsal yenileme hızı 50U9700'de 2500 HZ iken 50UA2063DT'de 1700 HZ. Ses sistemi olarak 50U9700'de JBL ses sistemi bulunuyor. Bizim tavsiyemiz 50U9700 modeli olacaktır. Tabi bu model Smart TV fakat diğer model Android özellikli. Tercih sizin :)
    Merhaba, konuyla ilgili gelişme oldukça size bilgilendirme yapılacaktır. Dönüş isteğinizi ilettik.
  • Merhaba Vestel 55QA9700 ile 55Q9900 arasındaki fark nedir QA9700 ile ilgili herhangi bir yorum ve inceleme bulamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Birde ikisi arasında hangisini taysiye edersiniz teşekkürler

Merhaba Sayın destek. 50u9600 ve 50u9700 modeli arasında seçim yapmak gerekirse bütçeyide düşünmek kaydıyla tercih hangi yönde olmalıdır?

• FATİ1986 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, QA9700 modelimiz Android işletim sistemli, Q9900 ise Smart sistemli. Q9900 modelimizde ekstra olarak JBL ses sistemi mevcut. İki üründe QLED olduğu için görüntü kalitesi aynı olacaktır. Smart TV'de şuan Disney+ bulunmuyor eğer bu platformu kullanacaksanız Android almalısınız.
    Bir tarafta Android diğer tarafta Smart TV var burada tercih size kalıyor, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda karar vermeniz daha doğru olacaktır.
  • Merhaba Vestel 65QA9700 televizyonu almayı düşünüyorum qled olması sebebiyle. Ancak internette parlaklığının kaç nit olduğuyla alakalı bir bilgi bulamadım

QA9700 modeliniz için websitenizde Pixelence Pro olduğu yazıyor ancak sizin normalde android tvlerinizde pixelence pro özelliğiniz olmuyordu. Bu özelliği sadece smart tv lerinize ekliyordunuz.

QA9700 de pixalance olduğu doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baskaningundemi -- 1 Kasım 2022; 19:34:2 >
  • Azkaban kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu modelimizde 350 nit parlaklık değeri bulunmaktadır.
  • baskaningundemi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet QA9700 modellerimizde Pixellence Pro özelliği bulunuyor :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.