Şimdi Ara

Vestel tablet yanıyor... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
8.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah belasını versin Vestelin.Vestel almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

139 lira işte daha ne olsun. Vestel düşmanları da iyice arttı forumda.

Niye acaba düşman olmak için hiçbir gerekçe yok oysa ki. Vestel dediğin firma has mı has Türk milliyetçisi, vatandaş dostu bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisini bulabilirseniz bi servise gosterin hocam

• Vestel madem bu kadar teknoloji sahibi, arge de önde felan niye o zaman vergi dileniyor.
    Son hareketi ile muthis bir antipati kazandılar. Ayrıca sayın zorlu daha çok para kazanacak diye niye ben 3 liralık ürüne 10 lira vereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Vestel madem bu kadar teknoloji sahibi, arge de önde felan niye o zaman vergi dileniyor.
    Son hareketi ile muthis bir antipati kazandılar. Ayrıca sayın zorlu daha çok para kazanacak diye niye ben 3 liralık ürüne 10 lira vereyim.

Elalemin ülkesinde büyük markalar kendi vatandaşına hesaplı ürün satıp korur, dışarıya pahalı verir ürünü. Bizimkisi ise kendi vatandaşını düdüklemeye çalışıyor. Sebep bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

139 lira işte daha ne olsun. Vestel düşmanları da iyice arttı forumda.

Niye acaba düşman olmak için hiçbir gerekçe yok oysa ki. Vestel dediğin firma has mı has Türk milliyetçisi, vatandaş dostu bir firma.

Yerli malı Çin malı demedik 139 lira fiyat uygun mu değil mi onu tartışmak lazım. Vestel alın demiyoruz ama körü körüne kötülememek lazım

• Geldiği gibi satilmis burada. 6 tane getirmisler, 40 dakika icinde hepsi tukenmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obsesoz

Vestel düşmanları koşarak gelir şimdi

Kendi malını boykot eden vatan hainleri:)

• quote:

Orijinalden alıntı: GpRsCi

Avrupa’da her 5 TV’den biri Vestel

Turan Erdoğan “Avrupa’da 5 TV’den biri bizim ürünümüz. Avrupa’da TV’de pazar payımız yüzde 21. Pazarda ikinciyiz. Yüzde 34 ile Samsung birinci” dedi. 2014’te yüzde 20’nin üzerinde büyüyerek 7.5 milyar TL ciroya ulaştıklarını da belirten Erdoğan “Dış pazar cirosu 5.5 milyar liraya ulaştı. İç pazarda büyümemiz ise yüzde 30 oldu” dedi. Vestel’in Ar-Ge biriminde bine yakın mühendis çalıştığını da anlatan Erdoğan “2014’te Ar-Ge’ye 170 milyon lira harcama yaptık” diye konuştu. Erdoğan Manisa’daki tesislere Hollywood benzeri bir show room yapacaklarını da anlattı.

Yav he he
    5 Avrupa ülkesi gezdim hiçbir yerde vestel in ürettiği bir cihaz görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: obsesoz

Vestel düşmanları koşarak gelir şimdi

Kendi malını boykot eden vatan hainleri:)

Kardeşim isin dalgasindayiz ama yukarıda arkadas demiş. Adamlar bizi duduklemek istiyor diye evet katiliyorum
    Ula sen kendi ulkene az kar a sat olsun cin mallari daha ucuz
    Vs da cok neden var ben sahsen almam tvler vs de pahalı. Lg samsung pana ayni ozellik daha ucuz bana satmasi icin cazio fiyat yapmasi lazim yaosin onuda alalım. Ama maksat. Düdük

• Bedava verseler de bu saatten sonra almam, aldırtmam. Alttaki metni iyi okuyun. :)
     Vestel tablet yanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 13 Mart 2015; 9:28:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sat5

Kimsenin dusman oldugu falan yok. En basta konuyu acan arkadasa tesekkurler, bizi dusunmus acmis sagolsun. Ben bedava da verseler vestel almam son tutumlarindan sonra. Firsatta cik sicak degil cift cekirdek, 8gb hafiza, 1gb ram,7" tabletler icin normal. Cin malindan iyi diyen arkadaslar da at gozlugunu cikarsin bir zahmet, bu tabletin cin malindan ne farki var. Vestel kendi kendine insanlari soguttu, telefon yapmis adam cam gorilla glass, islemci snapdragin, isletim sistemi android eee efendim yerli mali yapiyom ben, digerleri daha cok vergi versin! Ee kardes o digerleri de gorilla glass, snapdragon, android kullaniyor farkin ne?!

Valla donanim filan umrumda degilde vestel diye bende almam tavsan daga kusmus bizimkisi ama elbet birgun duyulur sesimiz

• Sen almayacaksın o almayacak ama fırsat sıcaksa birileri illa alıcak ve o stok tükenecek.
    İhtiyacınız varsa fırsatı kaçırdığınızla kalırsınız yani , boş laf gerisi.

• ben çok büyük aptallık yapıp bugün aldım. ekran kalitesinden hiç memnum değilim. tamam çok bir şey beklemiyordum ama cep telefonumdan alıştıgım renk tonlarının bunda soluk ve cansız olması çok canımı sıktı. ayrıca hoparlör'ün sesi çok cılız açıp bir şey izlemeye kalksan fısıltı gibi geliyor konuşmalar. dış kasası naylon , elimle az bastırınca plastigi içine çöküyor. şarj aleti çok dandik görünüyor. cihazı ele alınca kalite hissi uyandırmıyor. aman ben hata yaptım siz yapmayın. uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 12 Mart 2015; 23:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxuma@ya.ru

siz hangisini seçerdiniz?

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim tabi ki vesteli seçmem:)

• quote:

Orijinalden alıntı: muxo

ben çok büyük aptallık yapıp bugün aldım. ekran kalitesinden hiç memnum değilim. tamam çok bir şey beklemiyordum ama cep telefonumdan alıştıgım renk tonlarının bunda soluk ve cansız olması çok canımı sıktı. ayrıca hoparlör'ün sesi çok cılız açıp bir şey izlemeye kalksan fısıltı gibi geliyor konuşmalar. dış kasası naylon , elimle az bastırınca plastigi içine çöküyor. şarj aleti çok dandik görünüyor. cihazı ele alınca kalite hissi uyandırmıyor. aman ben hata yaptım siz yapmayın. uzak durun

bildiğin çin malı ne beklersin ederi 100 tl 39 tlside sosu bende asus me176cx var 210 tl ye almıştım bu tableti her türlü havada karada tokatlar yani 69 tl için vestelin agız kokusunu çekmeye değmez tekrar geçmiş olsun

• Vesteli boykot ediyoruz sen vestel diyorsun almayin bedava verse bile

• Çinden ürün getirip üzerine marka basmayla Türk malı ürün olmuyor Vestel efendi

• Dual core, 1GB RAM, 8GB ROM diyor. Modası geçmek üzere bir model. İnternete girdiğinde takılma yapar bu. Octa core'lar çıkmış, bunlar hala dual core satıcam diye uğraşıyor. Teknoloji çöplüğüne çevirdiler ülkeyi. Başta vestel.
  • bir söz duymuştum webtekno da geçenlerde Çin malı ürün alacak kadar zengin değilim diye çok doğru

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.