Şimdi Ara

Vestel tablet yanıyor... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
8.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel 4.99 TL ye wife adaptör sattı ihtiyacım olmasına rağmen onu bile almadım. Evime Vestel sokmam arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Al çinden bas logoyu Vestel. Doyma birde diğer ülkelerden gelecek olanlara vergi koydur. Oh ne ala memleket.

ne kadar meraklısınız çamur atmaya

Vestel ar-ge çalışması başlattı da biz mi desteklemedik.

vestel i desteklemiyorum, hatta şu uyduruk politikalarından dolayı nefret ediyorum fakat istedikleri kadar arge yapsınlar bu duyulmaz ki. Halk belli, yayıncı kuruluşlar belli

Vestel'in yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla ilgili yüzlerce (belki binlerce) haber yayınlandı. Yayıncı kuruluşlar belli, evet. Her zaman reklam verenden yanalardır. Halk da belli, evet... 10 reklamdan birini Ar-Ge'ye ayırıp para ile yayınlatsa bile dünyanın reklamını yapar.

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=vestel%20ar-ge%20haber

Veya Zincirlikuyu'daki eski KGM arazisinde fazladan yapılan rantın küçük bir yüzdesiyle.

http://www.sozcu.com.tr/2013/ekonomi/basbakan-zorluya-da-kusecek-mi-353702/

Ayrıca Venüs satışlarından da gayet memnunlarmış, o zaman bu rahatsızlık ve anti-damping isteği neden? Daha fazla kâr edebilmek için olabilir mi?

http://haber.star.com.tr/ekonomi/vestel-1-milyon-venus-satarak-georgea-degil-700-turke-is-verecek/haber-995193

• Vestel'den daha fazla gıcık olduğum şey, "Vestel alma" diyip konuları trolleyenler.
  • Vestel zaten alınmaz da bırakın artık 7' dandik tabletleri, i pad ler ucuzluyor artık biraz daha biriktirip i pad almak cok daha mantıklı. Hem uzun ömür, hem az deger kaybı hem de kullanım rahatlığı keyfi vs. Tabletin kendisi zaten saçma gerçi de

• Aslında uzun vadede kaliteli tablet daha ucuza bile gelebilir. Dandik tabletin 2.el degeri yok ama i pad veya samsung vs. 2. Elde en az yarı fiyatına gider. En fazla 300-400 fazla para bağlamış olursunuz ki bu para da zaten bi yaraya merhem olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki26

İsrail malını bu kadar boykot etmediniz. . Ariel omo vs vs.. size yazacak çok şey var ama değmez

ithal ürünlere ekstra vergi istenilmesi etik birşey mi?

sende yap ar-ge ni , istihdamını yarat, düzgün fiyat ver bizde alalım..

ama çinden getir sat mantığıyla yol alamaz. Kimsede almaz
  • Sıçak diye işaretleyip kinayenin dibine mi vursak acaba
  • Yangın şuraya gelse de sigaramı yaksam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten tr den kazanmiyor global sirket

• vestel alma aldirtma

• isterse bedava dağıtsınlar vestel önce adam olacak mal satamıyor diye hükümetle tenhada iş tutup benim seçme hakkımın önüne vergiyle geçmeye çalışmayacak, vestel alan kullanan akrabalarımla iletişimi kestim
  • 4,99 TL lik vestel tv bağlantı apartlarından aldım. Pişmanım. Özür dilerim
  • Söndürün artık şu yangını

• quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

4,99 TL lik vestel tv bağlantı apartlarından aldım. Pişmanım. Özür dilerim

aynen bende pişmanım
  • Yerli maliysa ona gore satsin 900 tl istiyor dandik telefonuna, televizyonundan beyaz esyadan ne gordukki tabletinden telefonundan gorelim, venus diye isim mi olur bide yerli maliymis, ne kadar yerli oldugu tartisilir arabalara bile Turkce isim verildi dogan, sahin, kartal, serce diye.

• siz hangisini seçerdiniz?
  • Vestel!!!!

• National Geographic'de yayınlanan Mega Fabrikalar programına konu olan, Avrupa panel TV pazarının %25'ine hakim olan bir firma gerçekten sadece Çin'den ürün getirtip üstüne markasını basıyor olabilir mi? (Sonunda soru işareti var)
  • Degil fiyatinin yanmasi, belese verseler almam vestel evde yayinti

• Avrupa’da her 5 TV’den biri Vestel

Turan Erdoğan “Avrupa’da 5 TV’den biri bizim ürünümüz. Avrupa’da TV’de pazar payımız yüzde 21. Pazarda ikinciyiz. Yüzde 34 ile Samsung birinci” dedi. 2014’te yüzde 20’nin üzerinde büyüyerek 7.5 milyar TL ciroya ulaştıklarını da belirten Erdoğan “Dış pazar cirosu 5.5 milyar liraya ulaştı. İç pazarda büyümemiz ise yüzde 30 oldu” dedi. Vestel’in Ar-Ge biriminde bine yakın mühendis çalıştığını da anlatan Erdoğan “2014’te Ar-Ge’ye 170 milyon lira harcama yaptık” diye konuştu. Erdoğan Manisa’daki tesislere Hollywood benzeri bir show room yapacaklarını da anlattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GpRsCi -- 12 Mart 2015; 21:54:49 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.