Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
10
Favori
60.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dün aldım 2399TL ye hepsiburada.com dan. Akrabam almış çok memnun o yüzden aldım. Hepimize hayırlı olsun inşallah. Teknoloji şansı şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outlawist

Bende dün aldım 2399TL ye hepsiburada.com dan. Akrabam almış çok memnun o yüzden aldım. Hepimize hayırlı olsun inşallah. Teknoloji şansı şart.
    hocam senin kargo durumu nedir? benim sipariş hala onaylanmadı bence bu siparişler yanlış fiyat girdik diye yollanmayacak
    ben aldım foruma yazdım 10 dakika sonra Vestel mağazası ürünü kaldırdı 2700 küsur liraya satan 1 mağaza kaldı satıcı olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

hocam senin kargo durumu nedir? benim sipariş hala onaylanmadı bence bu siparişler yanlış fiyat girdik diye yollanmayacak
    ben aldım foruma yazdım 10 dakika sonra Vestel mağazası ürünü kaldırdı 2700 küsur liraya satan 1 mağaza kaldı satıcı olarak

Alıntıları Göster
    Şu an yine 2399TL benim ürün yarın gelecek. Hatta ilk başta 6 mart yazıyordu.

Secure kode ile ödemeyi seçip mi yaptın. Sana gelen onay kodunu girdin mi. Banka ile görüş bence.

Ben bu +4 yıl ek garanti hizmetine taktım kafayı. Kuruluma gelen servis fazla alıyor demişti akrabam online daha ucuza yaptırdım dedi. Vestel mağazasından 190 tl olduğunu öğr3ndim ama online olarak sistwmden veya çağrı merkezinden öğrenemiyorum. Servise yaptırıp onlara para kazandormak için köstek oluyorlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outlawist -- 25 Şubat 2020; 11:23:22 >

• outlawist O kullanıcısına yanıt
    sabah banada e arşiv fatura geldi vestel tarafından ama hb hala onaylamadı siparişi
    makinanın geleceği servis ile görüştüm onlarada düşmüş servis kaydı makina bize gelsin sizi arayıp kurulum için randevu oluşturacağız dedi

garanti konusunu bilmiyorum ek Garanti almam muhtemelen
    para kalmadı

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    8 kg fiyatı 9 kg olandan daha pahalı şuan :)
    vestelde karar kıldım hocam teşekkürler değerli yorumunuz için.
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    Servis berbat ürünü test etmeden resmen fişe takıp kaçtılar.
    İnanılmaz ses çıkarıyordu sopayla yere vurur gibi ve 3 tane kot pantolon iki tane kazak bunlar 1200 devirde sıkılmıştı çamaşır makinesinde 2,5 saat ile başladı son 2 dakikada kaldı yaklaşık 4 saat çalıştı sonradan ben kapattım. Dün geldi servis amartisor değişecek vs. ben iade edeceğim tutanağını tut ver dedim patronunu arıyor birde yanımda utanmadan müsteri iade düşünüyor evrak vereyimmi diye sanki verme dese bende tamam diyeceğim. Çalışan personelin bu tutumu bile ne denli amatör bir firma olduğunu açıkca gösteriyor.
    Sorunsuz kullanan arkadaşlar var. Fakat ben asla tavsiye etmiyorum satış sonrası hizmet sıfır. Ürün kalitesiz.
  • Vestel de karar kıldı isen hb deki fiyatı kaçırma. Geçen hafta o fiyata 8 kg olanı sipariş verdim.

• Ben servis konusunun ne kadar önemli olduğundan sürekli bahsediyorum, ancak bazı arkadaşlar sorun yaşamadan anlamak istemiyorlar.

Ben benzer sıkıntıları, hem de 3 kez Electrolux ile yaşadım, servis ile kavga dövüş zor tamir ettirdim. Sürekli beni suçladılar, kullanıcı hatası diye. Ancak 4. arızada neler yaşarım hiç bilmiyorum, muhtemelen çöpe atıp yoluma yerli üretim, servisi yaygın bir firma ile devam ederim diye düşünüyorum. (bu arada makine henüz 2 yıllık ve ben sıkıntıların hepsini ilk yılında yaşadım)

Kurutma makinesi almayı düşünenlere tekrar yazıyorum: Mutlaka yerli ve servisi yaygın olan markalara bakın, asla çok para vermeyin, kampanya takip edin. Bütçe sorunu yoksa A++ veya A+++ bir makine düşünün.

Bana özelden yazıp, "hangi marka ve modeli önerirsin" diyenler oluyor. Ben marka ismi pek telaffuz etmem, pazarlamacı değilim!!! Kampanya takip edin, Arçelik/Beko/Grundig veya Vestel, hangisi ucuza gelirse, alın geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

sabah banada e arşiv fatura geldi vestel tarafından ama hb hala onaylamadı siparişi
    makinanın geleceği servis ile görüştüm onlarada düşmüş servis kaydı makina bize gelsin sizi arayıp kurulum için randevu oluşturacağız dedi

garanti konusunu bilmiyorum ek Garanti almam muhtemelen
    para kalmadı
    Eğer bütçeyi zorlama şansın varsa, ek garanti almanı tavsiye ederim.

Şimdi alamıyorsan bile mutlaka sor, ek garanti almak için ne kadar süren var diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Eğer bütçeyi zorlama şansın varsa, ek garanti almanı tavsiye ederim.

Şimdi alamıyorsan bile mutlaka sor, ek garanti almak için ne kadar süren var diye.

Alıntıları Göster
    malesef hocam maddi durum el vermiyor :(

benim makinada dün kargoya verildi
    Hepsiburada Vestel mağazası fiyatı yine 2699 try ye çıkartmış

• agritux kullanıcısına yanıt
    Fiyat yükselmiş hocam indirim bekliyorum. 2300 bandında alacağım. İnşallah memnun kalırım.

• Ara ara düşüyor ara ara yükseliyor takip edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün geldi ürün. Getiren servis tam sopalık. Ben yere kurdurqcqğım qma kiti verin dedim. Veremeyiz dediler. Geri götürün lqn dedim ürünü. Ücretsiz kiti nasıl vermezsin dedim. Siz makine üstüne lurmayqcaksınız ama dedi. Sanane ln dedim ner2ye kuryqcağımdan nakliye aracının içinden dış karton ambalajı sökmüş içinden kiti zulaya koymuş orqran çıkarttı. Çakal bunlqr dikkat edin.

• Vestel kampanyasını kaçıranlar, aşağıdaki ürüne bakabilir. Birebir aynı model. (Sadece İstanbul Teslim)
    www.n11.com
    Regal Km 8201 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi - n11.com
    https://www.n11.com/urun/regal-km-8201-8-kg-camasir-kurutma-makinesi-1231052?magaza=beyazesyamerkezi

• outlawist O kullanıcısına yanıt
    Vay be hocam, hangi servis oluyor bu? dikkat edelim bilgi verirseniz:) BElki bize de kuruluma gelirler
  • Gittigidiyora bak hocam bugün mutlaka. 9 kiloluk 2229 tl. çek falan varsa daha ucuza gelir. kredi kartı kampanyasına da bak.
  • GG de bugün Extra indirim ile 2229 TL ,

Burda ürünü kullanan ve ek garanti yapalardan ricam ek garantiyi servis ve online olarak yapabildiğimizi yazmışlar.

Fiyat nedir ve online olarak nereden yapıyoruz?
  • bluefail B kullanıcısına yanıt
    Ben direkt fabrikadan almıştım 2 ay önce gelen servise hemen 190₺ ye 4 yıl yaptırdım. Ekstra makine üzerine monte kitini de ücretsiz verdi. Normalde verilemiyor felan dedi ama bilmiyorum. Herkes güle güle kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 5 Mart 2020; 11:12:15 >
  • Konfansör alanındaki hav birikme sorununiçin çözümü olan varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluefail B kullanıcısına yanıt
    online yok herhalde. bulamadım ben
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.