Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
10
Favori
61.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestelin sayfasindan 2699 liraya bir arkadaşa daha spariş ettik. Buarada watmetre aldim, sık kullandiğim bir programin elektrik sarfiyatini ölçmek için fakat priz makinenin arkasinda dolayisiyla iki makineyide çekmem lazim. Şuan icin üşeniyorum fakat en kisa zamanda değerleri paylaşacağim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Vestel in sitesinden almanızın özel bir sebebi var mıydı? İnternet'e daha ucuza bulunabiliyor. Ben de alacağım dikkat etmem gereken bir husus varmı diye soruyorum. Yanlış anlamayın.

• Özel bir sebebi yok, internette satin aldiğiniz herhangi biryer zaten evinize en yakin yetkili servise kargoluyor ürünü. Dolayisiyla size gene ürünü getirip kuran yetkili servis oluyor. Ucuz gördüğünüz herhangi biryerden alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende 8811 modelini sipariş verdim hocam bugün. Teşekkür ederim cevabınız için.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanin hocam. Kuruluma geldiklerinde makine uzerine kurulum ucretli derlerse, ücretsiz olduğunu belirterek arayip teyit etmelerini soyleyin. Kesinlikle kurulum ve aparat ucretsiz bilginize

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Sağolun.
  • Bir ayda nekadar fiyati düştü maşallah :) benim makinenin daha bir ayi dolmadan zarar 250 lira :) Neyseki ihtiyaci olanlar için sevindiri bir durum.

İhtiyaci olan değerlendirebilir.

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

• Buarada kondenser önüne filtre kesip koydum. Performansi olumsuz etkileyecekmi diye inceliyorum. Gözlemlediğim bir olumsuzluk yok şuan için. Sonuçta filtreli kapaklar var bazi makinelerde dolayisiyla o makinelerde de hava filtreden geçiyor o yüzden performansina olumsuz etkisi olacağinida düşünmüyorum.

Tavsiye ederim, makine içerisine toz girmemesi adina kesin çözüm.

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

Mantıklı bir çözüm olmuş performans konusunda ki yorumlarınızı da bekliyoruz

• Candy marka kurutma makinesi aldım ısı pompalı fakat daha ilk çalıştırmada zortladı. İade edeceğim hafta içi.
    Vestel km8811 kullanan arkadaşlar tevsiye edermisiniz. Biraz araştırdım f/p gibi duruyor normalde vestele sıcak bakmıyorum fakat fiyat ve özellik açısından iyi görünüyor kullanım ömrü nasıldır acaba.
  • Merhaba. 3 ay gibi bir süredir 9711 modelini kullanıyorum. Benim için gereksiz büyük 8 kglik modeli fazlasıyla yeter. İlk günden beri tek şikayetim hav filtrelerinin kalitesiz olması. Tırnakları çok zayıf kapanması güzel değil... Birçok yerde baktım acaba benimki mi böyle diye hepsi böyle.bunun dışında gayet güzel. Bütçe kisitliysa vestel grundig beko arcelik kurutma makineleri fazlasıyla yeterli olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportal

Candy marka kurutma makinesi aldım ısı pompalı fakat daha ilk çalıştırmada zortladı. İade edeceğim hafta içi.
    Vestel km8811 kullanan arkadaşlar tevsiye edermisiniz. Biraz araştırdım f/p gibi duruyor normalde vestele sıcak bakmıyorum fakat fiyat ve özellik açısından iyi görünüyor kullanım ömrü nasıldır acaba.
    Candy ile tam olarak nasıl bir sorun yaşadınız?
  • Arkadaşlar kondenser önünde filtre var mı bu modelde ?
    bunu yapmasanız da problem yaratmıyor. ayda bir oraları elektrikli süpürge ile çekerseniz sıkıntı olmaz
  • mercedesv8 M kullanıcısına yanıt
    Görüneni temizlemiş olursunuz fakat izgaralarin arasindan arkaya kaçanlar kaçar.

• arkadaşlar hepsiburada da vestelin kendi mağazında 2,399 tl ye az önce aldım almak isteyenlere duyurulur
    www.hepsiburada.com
    Vestel KM 9711 A++ 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/vestel-km-9711-a-9-kg-isi-pompali-kurutma-makinesi-p-HBV00000QOZS3?magaza=Vestel
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    2399 a 9 kiloluğu mu aldınız? Hayırlı olsun. Ben 8 lik aldım o fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

2399 a 9 kiloluğu mu aldınız? Hayırlı olsun. Ben 8 lik aldım o fiyata
    aynen hocam 2399a aldım
    ama şuanda Vestel ürünü kaldırmış HB den
    baska bir mağaza da var onlarda 2799 liraya satıyor
    ya son ürünü ben aldım yada alışverişi iptal edecekler hala Hepsiburada onaylamadı
    iptal ederse şikayette etsem sonuç çıkmıyor yanlış fiyat girmisiz diyorlar

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.