Şimdi Ara

Vestel Kalitesizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba birazdan video da izleyeceğiniz cmi 76201 model kodlu çamaşır makinesi garantiden değişti daha 2.ayında makine yine patlak vermeye başladı ya amortisor ya askı yayı ya da bilye ses yapmaya başladı ilk satın aldığımda ancak 6 ay dayanabildi vestel bir arpa boyu kat edememiş edemeyecek gibide.

Razor Crestyoutube
    Vestel CMİ 76201 ürün garantiden değişeli 2.ayında yine sorun yapmaya başladı markadan uzak durun
    https://www.youtube.com/shorts/vap9c6p0GGQ?feature=share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 30 Ocak 2023; 9:13:15 >

• Razor Crest kullanıcısına yanıt
    Selam
    Sanki bilya gibi ama ısıtıcı kancadan çıkmış kazana surtuyor gibi hocam
  • Sabo053 S kullanıcısına yanıt

Merhaba sesi belli bir süre sonra kesiyor bilyeden şüpheleniyorum bende.

• Ne zaman ses kesiliyor sıkma devri artınca mi
  • Sıkma da sorun yok yıkama aşamasında geliyor bir kere sıkıp durulamaya geçince bir daha gelmiyor.

• VEstel son 5 yıldır kaliteyi aşırı düşürdü. O kadar kötü malzeme kullanıyorlarki elinde kalıyor. VEstel Bulaşık makinesi aldım. Sepet telleri incecik yapmışlar.

Makinenin kapağı tam oturmuyor boşluk oluşuyor. Nereden tutsan elinde kalıyor öyle kötü bir ürün. Aynı kalıptan 50 farklı model türetmişler. Hepsi birbirinin kopyası , sadece ön kapak ve tuşlar değişik.

Arçelik beko, vestelin yanında mercedes gibi kaliteli kaldı. Bundan sonra beko tercih edeceğim.

Özellikle çamaışır makinesinde arçelik altus veya beko tercih edin.

• aliveli90 kullanıcısına yanıt

Onlarda kaliteyi dusurmus bugun mediamarktta yeni nesil grundig ve altus modellerini inceledim tambur geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş tambur desenlerinde hata vardı.

• Beyaz eşyada Yerli malını kaliteli diye düşünüp almak asıl problem
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt

Ben kalitesiz olduğunu zaten biliyordum tek yaşadığım için hafta da bir iki kere çalıştığı için onu da yapar artık mantığıyla aldım fiyat uygundu yanında da çaycı hediyesi vardı mantıklı geldi.Kaliteli diye bir zamanlar forumda öve öve bitirilemeyen yabancı markaların durumunu da biliyoruz.

Yabancı markaların ölüsü(İsveç ve alman menşeili markalar) vestelin 10 tanesini 10 a katlar  

Ne kadar kullandığınız önemli değil vesteli alın eve koyun ama hiç kullanmayın, durduğu yerde 2 senede çöp olur. Markanın resmen yarılanma ömrü var durduğu yerde hurda oluyor  

• Maalesef bende CMI 7610 olarak geçen bu makinenin görünüm olarak aynısını başıma bela ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilinmeyenkişi -- 16 Mart 2023; 20:26:51 >
  • bilinmeyenkişi B kullanıcısına yanıt

Şuan 3.kez değişim olan makinede sorunlu çıktı farklı bir model gelmesine rağmen.

CMI 89242 gelen model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 17 Mart 2023; 9:31:2 >

Vestel beyaz eşya grubunda çok sorunlu asla tercih edilmemesi bir marka servisleri de keza öyle. Tv si harici asla tercih edilmemeli yeniden ürün değişimi isteyip gelen yeni sıfır değişim ürününü satıp bence başka marka makine tercih edin çok geçmiş olsun.

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt

Bakalım kısmetse öyle yapacağım biraz uğraştırıyorlar değişim konusunda.

• Vestelde kalite sıfır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.