Şimdi Ara

Vestel akıllı saati yakında piyasaya çıkıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vestel bedava dagıtıyor dese sıraya girip almam bile
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    uyanda balığa çıkalım zam geldi zaten... VESTEL düşmanlığı yapacaksın diyede...
  • 3 ay önce Vestel çamaşır makinamızın kapak menteşesi sorunluydu.Ürün garantili olduğu halde daha ürüne bakmadan kullanıcı hatasıdır o 630 tl ücreti var,servis gelir yaptırmassanızda servis ücreti vermeniz gerekir dediler.Ürün ayrıca program atlama sorunu olduğundan telefonda bu hatadamı müşteri hatası gelir en fazla kapağı yapmaz ama bu arızayı yaparsınız dedim.Benim hatam Vestel almak Arçelik alsaydım kimse bana garantiye girmez 630 tl vereceksin demezdi dedim.Bir kapağa 630 tl isteyen böyle kalitesiz firmayla asla bir daha işimiz olmaz.
  • Böylelikle akıllı saatlere vergi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vestel bence monitor işine girmeli
  • Vestel'den beyaz eşya dışında bir şey alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Türkçe'yi Vestel'de mi öğrendin
  • Ön yargımızı yık Vestel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Beyaz eşya bile zor

• https://www.vestel.com.tr/vestel-akilli-saat-kirmizi satışa sunulmuş. Fiyatı yazmıyorum bilerek tahmin edilen fiyattan çıkmış.
  • İncelemeden yorum yapmak doğru olmaz. Gelsin görelim....

• iyi iş çıkarmış bence vestel, ekran çözünürlüğü çok kötü değilse tercih edilir.

5 atm bundan sonraki en ucuz ccihaz 700-800 TL bandında
  • Yollar evvel çamaşır makinesini almıştık makinenin arızası vs olamamasına rağmen çamaşırları temizlemiyordu makineyi çöpe atıp Bosch almıştık o zamandan beri uzak dururum Vestel’den.
  • 2 senedir annemin kullandığı akıllı bilekligin ekranı yapıştırıcı yerinden koptu yeniden yapıştırmak lazım ama şu geçirir diye de çekiniyorum. Yapıştırıcı tavsiyesi olan var mı?
  • Geçen indirimde Vestel akıllı saat aldım. Fiyatına göre özellikleri çok iyi. Hele ki Vfit+ uygulamasını sevdim. Diğer bilekliklerin uygulamaları bana karışık geliyor ama bunun uygulaması belli ki Türklere göre tasarlanmış. Yerli olmasının öyle avantajını hissettim.

• kamil12345 K kullanıcısına yanıt

burada herkes saat daha çıkmadan sallamaya başlamış. Ben de kullanıp memnun olanlardanım. hem şık hem kullanışlı yani fp ürünü diye buna derim

• Kutudan iki farklı renkte kordon çıkıyor. Uyku takibi, menstrual döngü takibi, tüm uygulamalardan bildirimleri gösteriyor, saat görünümleri şık. Şarjı uzun gidiyor. Fiyatı bilekliklere göre ucuz. Ee daha ne isterim ki. Gayet güzel cihaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.