Şimdi Ara

Vestel akıllı saati yakında piyasaya çıkıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demedi demeyin, yakında ithal saatlerde vergi miktarının arttığını duyabiliriz.
  • Miui kullanıcısına yanıt
    kesinlikle
  • Ekremle melike aynı bot mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

Vesteli beğenin yada beğenmeyin ama adamlar sürekli yeni ürün piyasaya sürüyor. demek ki çarklar dönüyor.
    Devlet o kadar destegi bana verse ben birak carki dondurmeyi buludugum bolgede teknoloji lideri olurum be. Kici kirik saat cikarabilmis topu topu, invovasyon 0
  • Kendin üreteceksin al üzerine marka bas sat ile olsaydı bu işler oooo

• quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Devlet o kadar destegi bana verse ben birak carki dondurmeyi buludugum bolgede teknoloji lideri olurum be. Kici kirik saat cikarabilmis topu topu, invovasyon 0

Alıntıları Göster
    Devlet ne kadar desteklerse desteklesin eğer ürünleri satılmıyorsa iflas eder. yapılan destek para hibesi değil çünkü. buna kici kirik saat olarak bakma, kaç farklı telefon modeli çıkardı. ayrıca devlet desteği Vestele özel bir destek değil. şartları sende karşılar isen sende aynı desteklerden yararlanırsın.
  • CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    Devlet ne kadar desteklerde desteklesin urunlerin satilmiyor ne demek bir kere

Devlet destegini aldiysan urunun tabiki satilacak. Zaten islemciyi intelden diger parcalari ordan burdan alip montaj yapip satiyorsun. Neyse sana vestelle mutlu gunler kardesim

• yerli markamız Vestel i destekleyin

• saveyourself S kullanıcısına yanıt
    montajı doğru dürüst beceremiyor ise, yada servisi düzgün veremiyor ise tabi ki eleştirilir. ama montaj yapıyor şeklindeki eleştiri çok yersiz bir eleştiri. işlemci üreten yerli bir firma vardı da vestel mi onlardan almadı.
  • quote:

montajı doğru dürüst beceremiyor ise, yada servisi düzgün veremiyor ise tabi ki eleştirilir. ama montaj yapıyor şeklindeki eleştiri çok yersiz bir eleştiri. işlemci üreten yerli bir firma vardı da vestel mi onlardan almadı.
    Ben Ingiltere'de yasiyorum bana degisen birsey yok ama bizim milletimiz basina gelenleri sonuna kadar hakediyor. Zihniyete bak.

Siz boyle devam edin kardesim, inovasyonla degil de haksiz rekabetle biryerlere gelmeye calisan sirketleri yuceltmeye devam.

Sonra ulkodo toknolojo golosmoyor diye aglanirsiniz. Aslinda seviniyorum biliyor musun ulkede senin gibi tipler olduktan sonra pound/TL 10-15leri gorur ben de her geldigimde Antalya'da ruslarla tatil yaparim
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/erdoganin-yerli-urun-cagrisinin-ardindan-vestelden-zam-geldi-202104h.htm

• quote:

Ben Ingiltere'de yasiyorum bana degisen birsey yok ama bizim milletimiz basina gelenleri sonuna kadar hakediyor. Zihniyete bak.

Siz boyle devam edin kardesim, inovasyonla degil de haksiz rekabetle biryerlere gelmeye calisan sirketleri yuceltmeye devam.

Sonra ulkodo toknolojo golosmoyor diye aglanirsiniz. Aslinda seviniyorum biliyor musun ulkede senin gibi tipler olduktan sonra pound/TL 10-15leri gorur ben de her geldigimde Antalya'da ruslarla tatil yaparim
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/erdoganin-yerli-urun-cagrisinin-ardindan-vestelden-zam-geldi-202104h.htm

Alıntıları Göster
    haksız rekabet kısmını gerçekten anlamadım, vestel yurt içindeki hangi şirkete karşı haksız rekabet yapıyor

• quote:

haksız rekabet kısmını gerçekten anlamadım, vestel yurt içindeki hangi şirkete karşı haksız rekabet yapıyor

Alıntıları Göster
    Ustad dalga falan mi geciyorsun yoksa haber mi takip etmiyorsun?

Teknoloji sirketleri - APPLE - SAMSUNG - HUAWEI - VESTEL vs vs vs

Diger 3 sirket inovasyonunu kendisi yapiyor, RDye milyarlarca dolar yatiriyor, maliyetini asagi cekmek icin turlu turlu projeler yapiyor ve belli bir fiyata harika bir urun ortaya cikartiyor.

Sonra hukumet diyor ki bu telefonlara vestelin 10 kati kadar vergi koyun, vestelin de vergi borcunu silin. Bunun neresini anlamadin???

Eger vestel o kadar iyiyse hodri meydan desin ayni vergi oranindan kapissin musteriyi kapsin.

Neyse bir daha yazmicam harcadigim vakte deymeyecek belli. Siz bu kafayla devam

• Vestel almam ve aldırmam
    Bedava verse kullanmam direne direne kazanacağız

• quote:

Ustad dalga falan mi geciyorsun yoksa haber mi takip etmiyorsun?

Teknoloji sirketleri - APPLE - SAMSUNG - HUAWEI - VESTEL vs vs vs

Diger 3 sirket inovasyonunu kendisi yapiyor, RDye milyarlarca dolar yatiriyor, maliyetini asagi cekmek icin turlu turlu projeler yapiyor ve belli bir fiyata harika bir urun ortaya cikartiyor.

Sonra hukumet diyor ki bu telefonlara vestelin 10 kati kadar vergi koyun, vestelin de vergi borcunu silin. Bunun neresini anlamadin???

Eger vestel o kadar iyiyse hodri meydan desin ayni vergi oranindan kapissin musteriyi kapsin.

Neyse bir daha yazmicam harcadigim vakte deymeyecek belli. Siz bu kafayla devam

Alıntıları Göster
    Anladım şimdi, Yurt içindeki herhangi bir firmaya karşı haksız rekabet den bahsetmiyorsunuz. Yurt dışı firmalara karşı haksız rekabet ediyor diyorsunuz.

Ama bunu zaten tüm ülkeler yerli firmaları korumak için yapıyor. aşırıya kaçan ülke olursa zaten ülkeler birbirine yaptırım uyguluyor.

Eğer Vestel, Apple a karşı haksız rekabet etseydi ABD anında yaptırım uygulardı.

Vestel e iyi demiyorum ancak Vestel i destekliyorum. sadece Vestel değil, diğer tüm yerli firmaları destekliyorum.

montaj yapsa da destekliyorum ve eleştiri hakkımı saklı tutuyorum.

• Bu saati şimdiden almak isteyen varsa bence Haylou alsın. Evet garantisiz, ama çok iyi bir marka. GT1 kulaklığını kullanıyorum. Xiaomi ile ortak geliştirilmiş. Fiyatına göre sesi çok iyi.
  • Ben takipteyim Vestelin saatini.
  • vestel her zaman yeni ürünler çıkartıyor başarılar vestel
  • piyasa akıllı saatlere doydu...Vestel bu konuda çok çok çok geç kaldı. Bu özellikler ile 100tl civarı satarlarsa belki akıllı saat piyasasında tutunurlar, o da belki.......bence 250-300tl civarı satışa çıkarırlar ve sonuç hüsran.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.