Şimdi Ara

VESTEL AKILLI NF620 P Buzdolabı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
20.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    giderler hocam,
    satış sonrası iyi çalışır iyi geri bildirimlerde bulunur ARGE ekibine,Vestel buzdolabnda 4 yıl calısmıs muhendisim, bircok düzeltme yapıldı sorunsuz su an bu buzdolabı dediler ben de bundan aldım, 2000 tl altına bu buyuklukte dolap zor bulunur.
  • Vestelin üzerinde made in turkey yazar ve kompresörlerin çoğu çinden getirilir. yukarda bir arkadaş mümkün olmadığını yazmış da :) bu arada lisearkadaşım vestelde mühendis. yıllar sonra geçenlerde bir araya geldik. baktım elinde değişik bir telefon. venüsmüş. sıkı sıkı tembihledi, sakın alma, aldırma diye.
  • takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok doğru bir karar vermişsin tebrik ederim
    özel bir şirkette teknoloji uzmanı olmam sebebiyle hertürlü teknolojiyi yakından takip etmek durumundayım
    ve şukadarını söyleyebilirim
    bosch matkabından beyazesyasına tüm ürünleri çinde imal edilmektedir marka etiketinde de lisans sahibi bosch almanya üretim yeri çin yazar lütfen dikkatli okumayı unutmayın
    ayrıca samsung marka olarak hernekadasr çin malı olsada vestel city manisa tesislerindeki üretimin kalitesinin farkına vardıgından 2013 yılından beridir artık tv ve beyaz esyalar manisa vestel city de üretilmektedir
    hal böyleyken hizmet servis ve kalite göz önüne alındıgın da neden vestel tercih etmeyelim her acıdan dörtdörtlük ayrıca dikkat ederseniz samsung dolaplarda kullanılan her tekneloji birebir vestel de de bulunuyor sonucta aynı fabrikadan çıkan mal
    ben asla sırf üzerinde samsung veya bosch yazıyor diye onlarca para vermem işim geregi teknolojiyi yakın takip ettiğimden vestelden şaşmam
    zorlu gurubu ve manisa vestel city fabrikalarının avrupada bir eşi benzeri daha yok
    gezdik gördük biliyoruz

herzaman söylerim turkiyede vestelcity gibi 4 fabrika daha kurulsun çin resmen batar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snopdragon -- 26 Ekim 2015; 22:23:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snopdragon

çok doğru bir karar vermişsin tebrik ederim
    özel bir şirkette teknoloji uzmanı olmam sebebiyle hertürlü teknolojiyi yakından takip etmek durumundayım
    ve şukadarını söyleyebilirim
    bosch matkabından beyazesyasına tüm ürünleri çinde imal edilmektedir marka etiketinde de lisans sahibi bosch almanya üretim yeri çin yazar lütfen dikkatli okumayı unutmayın
    ayrıca samsung marka olarak hernekadasr çin malı olsada vestel city manisa tesislerindeki üretimin kalitesinin farkına vardıgından 2013 yılından beridir artık tv ve beyaz esyalar manisa vestel city de üretilmektedir
    hal böyleyken hizmet servis ve kalite göz önüne alındıgın da neden vestel tercih etmeyelim her acıdan dörtdörtlük ayrıca dikkat ederseniz samsung dolaplarda kullanılan her tekneloji birebir vestel de de bulunuyor sonucta aynı fabrikadan çıkan mal
    ben asla sırf üzerinde samsung veya bosch yazıyor diye onlarca para vermem işim geregi teknolojiyi yakın takip ettiğimden vestelden şaşmam
    çukurova gurubu ve manisa vestel city fabrikalarının avrupada bir eşi benzeri daha yok
    gezdik gördük biliyoruz

herzaman söylerim turkiyede vestelcity gibi 4 fabrika daha kurulsun çin resmen batar

Bosch cindemi yaptırıyor hepsini😨😨 Lütfen bana doğru atma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uğur buzdolabı al hocam yerli marka. ve servisi her ilde var.
  • manufacturing space of china yazan ürünü iade etmeseydim aynı fikirde olurdum bende
  • @lazpanyol

Evdeki beko buzdolabi 12 yildan sonra kamyon motoru gibi sesli calismaya basladi. Ben de degistirmeyi dusunuyorum. Sen de israrla vestel oneriyorsun.

Camasir makinesi alirken de candogan bey ile size danismis, aeg lavamat almistim. Cok memnunum. 2 yili gectik makinede...

Sizden ricam 1300 seviyelerinde bir model onermeniz. Kafamda netlestirdigim 3 marka ve model var.

1. Samsung rt 45h5000( hangi yil uretildi bilemiyorum ama satici 2015 son seri dedi, sifir derece bolmesi var, 10 yil motor ve 3 yil genel garanti de var.)
    2. Lg glm 492( 0 derece bolmesi yok, bu bolmeyi valide ozellikle istiyor, ama dolap samsungtan kaliteki duruyor.)
    3. Vestel eko nf 450a+ ( hem fiyati uygun, hem genis hem de istedigimiz tum ozelliklere sahip. )
    4. Eldctrolux en3601. ( bunda buzluk altta, sifir derece bolmesi yok. Ama a++ ve bu fiyata genis bir makine. Bipara kampanyasi da vardi en son. )

Sonucta garantiye baktigimda 10 yil garanti veren 2 marka var. Isteklerimkze tam cevap verebilen de samsung var. Ama camasir makinesinden agzim yandigi icin buzdolabina hayli temkinli yaklasiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

@lazpanyol

Evdeki beko buzdolabi 12 yildan sonra kamyon motoru gibi sesli calismaya basladi. Ben de degistirmeyi dusunuyorum. Sen de israrla vestel oneriyorsun.

Camasir makinesi alirken de candogan bey ile size danismis, aeg lavamat almistim. Cok memnunum. 2 yili gectik makinede...

Sizden ricam 1300 seviyelerinde bir model onermeniz. Kafamda netlestirdigim 3 marka ve model var.

1. Samsung rt 45h5000( hangi yil uretildi bilemiyorum ama satici 2015 son seri dedi, sifir derece bolmesi var, 10 yil motor ve 3 yil genel garanti de var.)
    2. Lg glm 492( 0 derece bolmesi yok, bu bolmeyi valide ozellikle istiyor, ama dolap samsungtan kaliteki duruyor.)
    3. Vestel eko nf 450a+ ( hem fiyati uygun, hem genis hem de istedigimiz tum ozelliklere sahip. )
    4. Eldctrolux en3601. ( bunda buzluk altta, sifir derece bolmesi yok. Ama a++ ve bu fiyata genis bir makine. Bipara kampanyasi da vardi en son. )

Sonucta garantiye baktigimda 10 yil garanti veren 2 marka var. Isteklerimkze tam cevap verebilen de samsung var. Ama camasir makinesinden agzim yandigi icin buzdolabina hayli temkinli yaklasiyorum.

Lg alabilirsin arkadaşıma aldım çok memnun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 29 Ekim 2015; 12:13:52 >

• lg de sıfır derece bölmesi yok hocam. Olan modeli de bütçemi aşıyor. Ben nakit almak istiyorum.

Samsunga bulaşma mı diyorsun yani Bu model tayland üretimi. Çin değil yani. O yüzden daha kaliteli olacaktır diye düşünüyorum.

Bugün teknosada indrim var. 1300 lirahttp://www.teknosa.com/urunler/115010534/samsung-rt38fajedwwtr-buzdolabi

Eviriyorum çeviriyorum, dönüp bu samsunga geliyorum. . Gerçi teknoloji şans işidir hitachi,miele veya sharpta alsanız bozuk ürüne denk gelebilirsiniz.

• quote:

lg de sıfır derece bölmesi yok hocam. Olan modeli de bütçemi aşıyor. Ben nakit almak istiyorum.

Samsunga bulaşma mı diyorsun yani Bu model tayland üretimi. Çin değil yani. O yüzden daha kaliteli olacaktır diye düşünüyorum.

Bugün teknosada indrim var. 1300 lirahttp://www.teknosa.com/urunler/115010534/samsung-rt38fajedwwtr-buzdolabi

Eviriyorum çeviriyorum, dönüp bu samsunga geliyorum. . Gerçi teknoloji şans işidir hitachi,miele veya sharpta alsanız bozuk ürüne denk gelebilirsiniz.

Bütçeni aşiyorsa samsung alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 29 Ekim 2015; 13:51:05 >

• Candogan bey de dolap konusunda samsunga guvenebilecegimi soyledi ayni sekilde.

Yarin dolabi aliyorum o vakit.

Yardimi gecen herkese tesekkur ederim.

• Bu modeli alalı 15 ay oldu, super bir dolap, vestel den beklemedigim kalitede, kaygisiz alabilirsiniz.

Kayinpedere de israrla aldirdim ve cekinceli aldi ama o da cok memnin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaras -- 29 Ekim 2015; 20:01:54 >
  • quote:

Candogan bey de dolap konusunda samsunga guvenebilecegimi soyledi ayni sekilde.

Yarin dolabi aliyorum o vakit.

Yardimi gecen herkese tesekkur ederim.

Tamamdır şimdiden hayırlı olsun

• dolabı alalı bir buçuk ay oldu.
    çıkardığı ses beni deli edecek :)
    NF 620 X konusunda incele yapan arkadaş 42 dB ses belirtmiş ancak vestel sitesinde böyle bir ibare göremedim. keşke almadan önce teyit etseydim. servis çağırsam normal diyecek muhtemelen.
    ilk 15-20 gün normaldr, zamanla azalır diye düşündüm ama nafile.
    soğutma sesi normal ancak ara sıra arkasındaki ızgaralardan geldiğini tahmin ettiğim bir ses gelmeye başlıyor ki telefon ölçümü ile 60 db 'lerde.

konu ile ilgili bilgisi ya da yönlendirmesi olan bir arkadaş olursa çok makbule geçecek.
  • stouuiop S kullanıcısına yanıt
    ses basladıgında alt kapak yada ust kapaktan arkaya dogru ıtekledıgınızde ses kesılıyorsa dolap yere duzgun basmıyo demektır. zaman zaman motor calısmaya basladıgında benden de yuksek ses gelıp sonra kesılıyor . arka ızgarayı elle tuttugunuzda ses kesılıyorsa ona gore de ızgaraya mınık mudahalede bulunabılırsınız. valla esım de dolaptan son derece memnun sebze meyveyı uzun sure taze tuttugu ıcın
  • biolog_hakan kullanıcısına yanıt
    daha önce de biraz dediğiniz şekilde uğraşmıştım ama ses kesilmemişti. ya da dikkat ettiğimden rahatsızlık veriyor.
    akşam bir deneyip editleyeyim hocam, teşekkürler
  • arkadaşlar bizim evde de buzdolabı bozuldu yeni bakıyoruz bu model özellik olarak ve fiyat olarak kafama yattı vestel NFY/NF 620 P teknosa ve diğer mağazalarda 2300-2500 aralığında fiyatlar internete de güvenemiyorum istanbul bilişimde 2050tl sizce alınırmı buradan garanti konusunda vestel sıkıntı çıkarmaz değilmi yine 3 yıl garanti ve 10 yıl komprosör garantisi devam eder ona göre almayı düşünüyorumda
  • 4 aydır 620p kullanıyorum oncelıkle belırteyım memnunum arkası tellı yanı kondeser tellerı acıkta olmasının artı faydası var
    oncelıkle fan gurultusu olmuyor ıkıncısı daha ust derece soguklara daha az malıyetle ulasabılıyorsunuz
    iç hacmı calışma gurultusu elektrık sarfıyatı benı çok menun ettı
    tavsıye ederım
    hatta alırken musterı hız. onlıne sıparışte extra yuzde 10 indirim verılıyordu
  • Dün vestel 620p yi aldık. Çalıştırdılar.
    Ancak dakka bir gol bir hesabı. Rafları ayarlanamıyormuş. İç rafları anlarım 3d soğutmadan ve led aydınlatmadan dolayıdır ama kapaktaki rafların yükseklik ayarı olmaması tam bir saçmalık. Ketchup su şişesi vs biraz yüksek eşyaları sadece en alt rafa sığdırmak zorundasınız. Birde 1.5 litrelik sürahi iç raflara sığmıyor.mecburen en üst rafı yerinden çıkarıp yükselticez. Ki üstten ikinci rafı sürahi vb yüksek şeyler koyabilmek için.
    İnşallah bu karşılaşacağımız tek olumsuz yanı olur.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.