Şimdi Ara

Vestel 49UD8460 4K Ultra HD 1000 Hz Smart LED 2469 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
5.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel 49UD8460 4K Ultra HD 1000 Hz Smart LED TV 2469 LİRA ÇIKIYOR

fiyat düşüşte geçen haftalara göre bu tv de iş görürmü değerlendirilebilir mi ?
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/vestel-49ud8460-4k-ultra-hd-1000-hz-smart-led-tv-421210577#product-catalog

• şu 1000hz ye kanan aldanan teknoloji yoksunları var mı acaba?

biz 60hz 27 inç monitörler 700-800tl iken 144hz 27 inç tn panel almaya kalktığımızda 2 katı fiyat yani 1500-1600tl leri görüyorken, ips panelde 144hz monitörler 3.000 tl iken
    (1080p)

4k 27 inç 144hz monitör 5 bin lira iken,

50 inç ips, 4k ve 1000hz diyorlar...

50hz çıksa öp başına koy derim. oyuncu ekipmanında böyle saçmalıklar yapamıyorlar çünkü grafik ayarlarına girdiğinde ak göz kara göz belli oluyor, salla babam salla 1000hz miş, 4k çözünürlükte.

he gülüm he.
  • ilk kez evine LED TV alacak için oldukça ideal bir ürün -Görüntü kalitesi oldukça güzel , ekonomi modunda geliyor dikkatinizi - Kanal geçişleri üzmüyor - Netflix, blutv, puhutv, bir çok TV uygulaması beraberinde geliyor -kablosuz ekran yansıtma özelliği çok güzel ancak ufak takılmalar oluyor - TV yi duvara monte edilecek ise araya parça koydurmalısınız ya da netten ayarlanabilir aparat almalısınız derinlik ayarı olanından. - Duvara monte ettiğimizden USB ve HDMI ulaşamıyor. - Kalın bir cihaz ancak çerçeveleri ince - İnternet tarayıcısında video açtığımda 30 dk sonra video takılıyor ve tarayıcı kapatmak zorunda kalıyorum.(TV box almak gerekiyor multimedya özellikleri için) - PC oyun yansıtma sorunsuz bir şekilde görevini yaptı - Görüş açılarında hiç bir sorun fark etmedim, her açıdan net. - Bluetooth var yazıyor ama bulamadım - Tarayıcı için akıllı kumanda olmazsa olmaz , klavye kullanımı ve imleç yönetimi kanser eder. Artıları ve eksileri ile alınabilecek bir televizyon. 3 gün aralıksız araştırma sonucunda hemen hemen bütün tvlerin panellerinin 2-3 üretici tarafından sağlandığını gördüm. Vestel de LG üretim panel kullanıyor. Fiyat ve Servis ulaşılabilirliğini göz önüne alarak Veysel tercih ettik. 3 haftadır sorunsuz kullanıyoruz.

hepsi burada da yorumlar iyi
    https://www.hepsiburada.com/vestel-49ud8460-49-123-cm-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-pm-HB00000GU41Y-yorumlari

• Bir haftadır takip ediyorum ben de bu TVyi. 49UD8400 ile arasında ne fark var çözemedim. Araştırdığım her tv için olumsuz yorum var. Bunda da hem olumlu hem olumsuz yorumlar var. Alsam mı almasam mı bilemedim. Philips Amblight istiyordum ama kararsız kaldım.

Philips 50PUS7303/62

Bununla arasında 1500 lira fark var. Bu parayı vermeye değer mi bilemedim. Philips hakkında da bir sürü olumsuz yorum var. Diye diye bekliyorum bakalım.
  • Vestel UD8460, Regal R6020U, Telefunken TU6020 serileri büyük ihtimal aşağı yukarı aynı ürünler. Aradaki görünen fark Vestel siyah ayaklı diğer ikisi gri ayaklı. Görünmeyen fark ki mi karma panel yani birden çok panel ile üretilmiş olabilir diğeri tek panel olarak üretilmiş olabilir onu da Vestel ile iletişime geçip öğrenebilirsiniz. UD8400, R7020U modelleri bir önceki modelleri ve onlarda aşağı yukarı aynı sayılır. Aralarında usb veya hdmi giriş sayısı farklılıkları ve güncel yazılım farklılıkları olabilir. Bu seriler 50hz yazılım ile 1000 gösteriliyor.
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Genellikle bu yazılan tüm modeller karma diye geçiyor. Çok saçma aslında yani atıyorum 6020U IPS olsa 7020U VA olsa kafa karışıklığı bitse çok daha iyi olacakmış ama uygun fiyat olunca ne çıkarsa bahtımıza diyerek alıyoruz..

Şu 49R6020U gene indirime girse de alsak ben kaçırmıştım maalesef beklemedeyiz..
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    2300 seviyelerinde 49R6020U da bana kalırsa 55 almak daha mantıklı şu an ki fiyat aralığına göre diyorum. 450 fazla vermeye değer, eğer yer ve büyüklükte sıkıntısı yoksa. Fiyatı 2200 seviyesine gelir mi gelebilir çok keskin girdi Regal fiyat politikasıyla umarım ürün kalitesiyle de mutlu eder alan insanları.
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Çok doğru baktığımızda 55 inç Vestel türevi olarak Regal fiyatı gayet iyi gözüküyor. 2750TL'ye alınan paket olarak bakıldığında gayet güzel. Çıkabilen için 55NU7100 güzel seçenek fakat fiyat 4300 oluyor maalesef. Bakıldığında da Samsung için giriş seviyesi kalıyor tabi görüntüsü çok daha iyi ama alınan cihaz da Samsung'un tepe modeli olmuyor.. 55NU7400 ise 4750TL ile neredeyse 2 tane Regal parası.. Ev kurma durumunda olduğum için de gittikçe fiyatlar uçtukça uçuyor bakalım bir aksiyon almak lazım
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Tercih edilme nedeni fiyatlar, aynı olsa rağbet çok az olur. Dediğiniz gibi bütçe meselesi bütçem oralardaysa buraya bakmam yoksa da buralarda alacağın ürün sayısı belli Teknoloji biraz da şans işi, umarım sıkıntısız bir süreç yaşarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Bir haftadır takip ediyorum ben de bu TVyi. 49UD8400 ile arasında ne fark var çözemedim. Araştırdığım her tv için olumsuz yorum var. Bunda da hem olumlu hem olumsuz yorumlar var. Alsam mı almasam mı bilemedim. Philips Amblight istiyordum ama kararsız kaldım.

Philips 50PUS7303/62

Bununla arasında 1500 lira fark var. Bu parayı vermeye değer mi bilemedim. Philips hakkında da bir sürü olumsuz yorum var. Diye diye bekliyorum bakalım.
    Hocam yaklaşık 4 ay önce bende 55pus7303 aldım
  • şu 1000hz ye kanan aldanan teknoloji yoksunları var mı acaba?

biz 60hz 27 inç monitörler 700-800tl iken 144hz 27 inç tn panel almaya kalktığımızda 2 katı fiyat yani 1500-1600tl leri görüyorken, ips panelde 144hz monitörler 3.000 tl iken
    (1080p)

4k 27 inç 144hz monitör 5 bin lira iken,

50 inç ips, 4k ve 1000hz diyorlar...

50hz çıksa öp başına koy derim. oyuncu ekipmanında böyle saçmalıklar yapamıyorlar çünkü grafik ayarlarına girdiğinde ak göz kara göz belli oluyor, salla babam salla 1000hz miş, 4k çözünürlükte.

he gülüm he.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 14 Mart 2019; 21:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Hocam yaklaşık 4 ay önce bende 55pus7303 aldım

Alıntıları Göster
    Memnun musunuz? Android nasıl? Google Playden uygulama indirip kullanabiliyor musunuz? Ben hiç anlamıyorum bu TV işinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gg'de birkaç gün önce 2019 49UD9360 modeli 2700 civarlarında satılıyordu.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Kasim ayinda aldim 50pus7303
    Lg ve samsungun pahaliligindan philipse mecbur kaldik ama beni sasirtti. Masallahi var goruntusu gayet iyi. Sag sol acilarda renk bozulmasini farketmiyorum VA panel olmasina ragmen. Smarti guzel. Puhu tv youtube ve netflix gayet guzel kullaniyorum. Amblight aşırı havali bi ozellik. Google playdan uygulama indirebiliyorsunuz. He telefondaki kadar cok fazla degil ama bircok uygulama var. Oyun falan var. Ben memnun kaldim. 5aydir da bi sorun yasamadim masallah diyeyim. 3300e almistim. Bu fiyata alinabilecek en iyilerden bana kalirsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 liraya bu TVyi alsam beni üzer mi?
    Çok fazla TV ile işim yok. 4K çok önemli değil. Sadece smart özelliği IPTV youtube falan lazım.
    https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/vestel-smart-49fd7400-49-124-ekran-full-hd-led-tv-421209502
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Memnun musunuz? Android nasıl? Google Playden uygulama indirip kullanabiliyor musunuz? Ben hiç anlamıyorum bu TV işinden.

Alıntıları Göster
    Daha kurdurmadım hocam düğün haziranda
  • Bu tv yi sakın almayın renkleri çok cansız soluk puslu beyazımsı, dün çok inceledim kesinlikle tavsiye etmem kimseye.
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara ne alınır sizce hocam?
  • Tv yi yaklaşık 2 ay önce aldım. Fiyat performans olarak gayet iyi denebilir. Evde Sony android 55" bir Tv daha var. Fakat bence Vestel 49UD8460 4K yı Sony ile kıyaslamamalıyız. Ayrı kategori sayılabilir. 2 Vestel fiyatına (bu Tv için söylüyorum) 1 adet Sony alınıyorsa farklı kategorideler demektir.

Vestel e gelince Netflix sorunsuz. Android Tv ile aynı. Herhangi bir sorunu olmadı şimdilik. Netflix ile gayet memnunum. Görüntü için bu fiyata göre yine iyi diyebilirim.

IP TV yi içerisinde gelen Ottplayer ile halledebilirsiniz. bir tane daha iptv programı var. 2 side çalışıyor. bestbuyiptv.com dan 24 saatlik ücretsiz üyelik alıp denedim. O da sorunsuzdu.

Cep telefonunu da rahatça bağlayabiliyorsunuz.

Bence tek eksiği bir VLC Player gibi ağ desteği olan player ı yok ve siz de kuramıyorsunuz. Ben bulamadım. bilen varsa yardımcı olabilir.

Bu arada belirtmek isterim TV ilk geldiğinde servis kurulum yaptı. Uydusu bozuktu. Değişim talep etti merkezden. Manisa dan aradılar ve Tv yi 7 gün içerisinde yenisi ile değiştirdiler. Hiç onaralım falan demediler.Direk değiştirdiler. Teşekkürler Vestel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.