Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 Hakkında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
26
Favori
85.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tv de geldi. Servis gelince güncelleme yaptırıyım mı kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado bey ben de 55ua8300 aldim. Panelin ozelliklerini bulamadim hicbir yerde. Rica etsem bilgi verirmisiniz. pnl.23379652 vpaz.20272388

• TV nin kurulumunu yaptıran var ise ekranın uzunluk ve genişlik boyutunu yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: jeku

TV nin kurulumunu yaptıran var ise ekranın uzunluk ve genişlik boyutunu yazabilir mi?

49inc tv ler 109x61cm civarında

• Arkadaşlar netflix 3 ay ücretsiz paketinden para almıyorlar değil mı ? Peki 3 ay sonra nasıl oluyor acaba kendi kapanıyor mu? Resimde katılım ücreti diyor para filan alırlar mı acaba ?

Vestel 49UB8300 Hakkında

• helluri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler fakat alt çerçeve ile üst çerçeve arası yükseklik tam olarak lazım.
  • jeku J kullanıcısına yanıt
    66 cm geliyor

• Ado kullanıcısına yanıt
    hocam bizimkiler tv'nin kutusunu apartmandaki depoya kaldırmışlar.servis fişinin üstündeki seri no:7730976700429 ,umarım yeterlidir.
  • bilgisayardan tv'ye kablosuz olarak screen mirror yapıyorum ama ses sadece cızırdıyor.tabletten ise problem yok(açıkcası açtığım videolar dura takıla ilerliyor ama yinede seste cızırdama yok).universal media player denedim tv'nin gördüğünü sanmıyorum.plex veya başka bir program deneyen oldu mu arkadaşlar lg de smartshare programıyla iletişim kurulabiliyor ama vestelin böyle bir yazılımı yok herhalde.amacım kablosuz olarak bilgisayardaki filmleri seyredebilmek.hdmi ile uğraşmak istemiyorum.

Edit:lg smartshare örneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gewa -- 20 Mart 2017; 23:10:26 >
  • gewa G kullanıcısına yanıt
    wi-di ile bağlanılabiliyor bilgisayardan televizyona
  • premackk4158 kullanıcısına yanıt
    o şekilde bağlayınca ses yerine cızırtı geliyor.benim bilgisayar win 10 belki bir uyumsuzluk vardır.o yüzden yardımcı program bakınıyorum.
    Çok kısa bir zaman içinde 2.40 sürüm ile bu sorun çözülecek MB100 ve MB120 anakartlar için.

Sabırsızlıkla bilgi bekliyorum teknikteki arkadaşlardan
    hocam ilginize çok teşekkürler.bir ara vaktiniz olduğunda tv'nin paneline de bakacağınızı söylemiştiniz,yukarıda servis fişindeki seri no'yu paylaştım.şuydu: 7730976700429 ,ilgilenebirseniz çok sevinirim.
    Samsung panel hocam (VA)
    çok teşekkürler hocam,umarım iyi bir paneldir.şu ana kadar ışık sızması, hareketli sahnelerde takılma falan gibi şeyler gözüme çarpmadı.kenarlarında hafif kararmalar var o da tv seyrederken belli belirsiz.ölü piksel testi yaparken düz renklerde görmüştüm.belkide biraz fazla pimpirikleniyoruz ama işte bir kere alınca olabildiğince iyi olsun istiyor insan.
    Hocam bu pimpiriklenme olayının müsebbibi sizler değilsiniz.

Sağ olsun bir çok arkadaş olaya o kadar bilimsel yaklaştı ki zamanında, insanlar sanıyor ki bu LCD panel denilen şey on numara kusursuz olmalı, hiç ışık sızmamalı, hiç bir fire vermemeli vs. Yıllardır bas bas bağırıyoruz PANEL = KUSUR yapacak bir şey yok.

Tek faktör, ne kadar az kusur görünüyorsa o kadar iyi. Bu anlamda zaten biliyorsunuzdur panel sektöründe en büyük üreticidir SAMSUNG. Kaldı ki SONY dahi bravia serilerinde SAMSUNG dan panel alırdı zira olabilecek en iyisi o idi.

Lakin şöyle bir sorun var. Sahada rekabet arttı, üretim maliyetleri yükselirken satış rakamları düşüyor zira satış yapan TV markası çok. SAMSUNG un en büyük avantajı, Hem panel üreticisi, Hem de TV üreticisi, dolayısı ile PANEL piyasasını da büyük oranda elinde tutuyor. Üretim kısıtlı (ve tabi ki kısıtlı kalsın istiyorlar ki arz artarsa fiyat düşmesin) ve firmalar panel yetiştirtemiyor. Hal böyle olunca herkes hangi paneli bulsa saldırıyor alabilmek için.

İşte bu koşullarda siz ne derece kusursuz bir panel üretir ve satarsınız derin düşünmek lazım

haklısınız hocam,bizim bütçemizin kat be kat üstü tv panellerinde bile birçok sorun varken ufak tefek şeyleri çok kafaya takmamak gerekiyor aslında.
  • Şuan hepsiburadada 1.889 TL görünüyor alınabilecek muadili varmıdır bu paraya yine bu cihazmı tercih edilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

Şuan hepsiburadada 1.889 TL görünüyor alınabilecek muadili varmıdır bu paraya yine bu cihazmı tercih edilir ?

Aceleniz yoksa, arada girip bakarım fiyat düşmüş mü derseniz, bekleyin. Ara ara 1600-1650 civarına düşebiliyor. Teknosa, mediamarkt gibi sitelere de göz atılabilir arada sırada

• sözde ötv indirimi var... fiyat n11 de 1899 tl gittigidiyorda 1899 tl teknosada 2449 tl. nasıl alacağız bu tv yi..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.