Şimdi Ara

Vestel 47PF9090 47' Wi-Fi 600Hz (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.611
Cevap
47
Favori
239.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sur0658 S kullanıcısına yanıt
    umarım öyledir. Yine de kendisine ulaşıp başka versiyonların mbootlarını alırsan çoğu arkadaşımızın işine yarayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebeedirne

umarım öyledir. Yine de kendisine ulaşıp başka versiyonların mbootlarını alırsan çoğu arkadaşımızın işine yarayacaktır.

madem yazılım ekibi ile iletişiminiz var DTS içinde görüşseniz.
    Beta yazılım çıkmadan onu da açsalar iyi olur.
    Hatta direkt mail adresi varsa mail atalım toplu olarak

vestelin manisa mail adresini veya telefonunu .. vermiyorlar.
    Az önce Müşteri hizmetleri ile görüştüm sadece vmh@vestel.com.tr
    mail adresini vardiler.
    Bende hemen yukarıdakileri toparlayacak şekilde mail attım.
    Atmışkende DTS anlaşma haber linkini kopyalayıp Dts destekli yazılımda talep ettim.

Sizde birer mail atarsanız daha hızlanır

DTS anlaşma linki
    http://ertonline.co.uk/ERT%20Latest%20News/vestel-signs-deal-for-dts-hd-surround-sound.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 18 Kasım 2015; 12:34:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sur0658 S kullanıcısına yanıt
    Manisa ile samimi iletişiminiz varsa 9060 yazılımı ile ilgili de çalışma varmı acaba sorabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gelişmeler oldukça paylaşacağım.

• arkadaşlar panel kırıldı. Teknik servis ile görüştüm tanıdık olmasına rağmen 1780 istediler. Sizce napayım hiç araştırmaya gitmeden televizyonu çöpe mi atayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilodemir

arkadaşlar panel kırıldı. Teknik servis ile görüştüm tanıdık olmasına rağmen 1780 istediler. Sizce napayım hiç araştırmaya gitmeden televizyonu çöpe mi atayım.

TV nin fiyatı zaten o kadar hocam. Başka alternatifiniz yok ise gidin yeni bir TV alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: bilodemir

arkadaşlar panel kırıldı. Teknik servis ile görüştüm tanıdık olmasına rağmen 1780 istediler. Sizce napayım hiç araştırmaya gitmeden televizyonu çöpe mi atayım.

TV nin fiyatı zaten o kadar hocam. Başka alternatifiniz yok ise gidin yeni bir TV alın.

tv yi 1550 ye aldım. her şeyi sağlam sadece ekran gitti. koskoca ürünü çöpe gidecek. Garantiden daha önemli şey sigorta bence bunu öğrenmiş oldum.
  • bilodemir kullanıcısına yanıt
    anlamadığım şey bunun anakartı , kasası ki kasa da krom yani hiç mi para yapmıyormuş ?

tamam panelin pahalı bir şey olduğunu biliyorum da bu kadar olacağını tahmin etmiyordum .

olmadı tv yi parçalayıp kasasını en önemlisi anakartını satarsınız çöpe atmayın mutlaka burada bir arkadaşın işine yarayacaktır.
  • Bende 2 aydır samsung 40" TV konusunda aynı durumdayım.
    TV paneli kırık çıktı ancak Medimarkt kabul etmiyor , servisde tutanak tutmuyor. Öyle 1 kez dahi seyredilmeden
    TV elimde patladı. Aynı şekilde Tamir için banada Tv kadar fiyat vermişlerdi.
    Mecburen Şimdi TV öyle kutusunda duruyor....

• rfve kullanıcısına yanıt
    nerden almıştınız sonradan mı farkettiniz ? direk tüketici haklarına gidin bence. bende vestel marka n11 den cam ocak aldım . ocak kırık çıktı şimdi mağaza vestel değişim yapacak diyor vestel de mağaza değiştirecek diyor .iki arada kaldım almaz olaydım.
  • Mediamarkt tan alınmaydı ben Annemlere hediye almıştım. Evde tadilat olduğundan 1-1,5 Ay kadar kutusunda bekledi.
    Tadilat bitince duvara montaj için Samsungu aramışlar samsung gelmiş duvara monte etmiş
    TV nin güç kablosu çıkmadı kutudan kablo alın takın TV çalışır deyip gitmişler.
    Kablo alınca biz takamayız diyerek annemer beni çağırdı bende taktım birde baktım TV Kırık simsiyah ekran sadece çizgi var boydan boya
    Samsungu aradım servisi arayın dediler. Servisi Annemler aramış ama nafile. Servis ben gelsemde bişe fark etmez. Boşuna servis ücreti ödersiniz.
    Kırıksa tamir için tv kadar para vermeniz lazım garantiye girmez demiş . Annemlerde gerek yok gelmeyin o zaman demiş.
    TV yi kutusuna kaldırmışlar öyle duruyor şimdi. 30 günü geçtiğinden media markt da kabul etmiyor zaten o ayrı..

• rfve kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun ama en başında hata etmişsiniz öyle siz alın çalışır olayı olmaz.

Ama şunu anladım ki satın aldığın bir malın hemen kurulumunu yaptıracaksın. Çok iyi anladım bunu.
  • quote:

sıfırdan yazılım atman gerekli

https://drive.google.com/file/d/0BziGIETCsfefRUh4bFplNE9oc00/view?usp=sharing

indir rardan çıkart fat 32 li belleğin içine at . tv ye usb belleği bağla. fişini sök takarken ok tuşuna bas flash belleğin ışığı yanmaya başlacaktır. ışığı yoksa da 10 sn sonra ok tuşunu bırak. yazılım yüklenmeye başlayacaktır.

hocam sıfırdan bu verdiğinizi kurdum tv çalışıyor ancak enerji tasarrufu eco dayken ekran pır pır yapıyor. devredışı bırakınca pır pırlık düzeliyor. sorun nolabilir?

• yazılım uymamış olabilir.
  • quote:

yazılım uymamış olabilir.

hocam sana zahmet yardımcı olsan da bir düzeltsek uyan yazılımı nereden bulabilirim. üzerinde gelen yazılım 3.6.2h idi. nerede yanlışlık yapıyor olabilirim ki?
  • veririm elimdeki yazilimlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

veririm elimdeki yazilimlari

https://drive.google.com/file/d/0BziGIETCsfefRUh4bFplNE9oc00/view?usp=sharing hocam bu linktekini kurmustum. bunu yaptiktiktan sonra olmustu. 3.6.2h farkli farkli mi ki? tv deki ilk versiyonuda 3.6.2h

• merhaba
    55pf 9090 için yeni sürüm mevcutmudur ?
  • Cihazda bulunan board A göre 3-4 tane yazılım var. Bu işlerden çok anlamıyorsunuz hiç bulaşmayın. Servis çağırın cihaz arada kirleniyor diye. Onlar güncel yazılımı kurar.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.