Şimdi Ara

Vestel 47PF9090 47' Wi-Fi 600Hz (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.611
Cevap
47
Favori
239.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sur0658

Erhan bey söyledi. Teknik birim.

yeni yazılım konusunda varmı bir gelişme ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    ......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clockertr -- 16 Eylül 2017; 13:7:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trclocker_satis

merhaba...

tv nin arkasındakı etıkette yazoyor demıslerdı..

yada kumandada bı kombınasyon yapıp öğrenebiliyorduk..

siz biliyorsanız benı aydınlatabılırmısınız?
    sorumluluk bende :)

Hocam siteden bakabilirsin

http://www.vesteldriver.com/TV_MB9X_FAZ3_Yaz%C4%B1l%C4%B1m_Y%C3%BCkleme.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halletim valla saolasınn
  • Haydi bakalım vestel de eğer dts de olursa benim gözümde biraz daha yer edinir... ayrıca altyazı rengi ve boyutu tüm serilerinde olması gerekiyor (aslında çok basit bir işlem neden eklemiyorlar anlamadım) ikincisi dts idi bakalım yeni çıkacak serilerde olursa bir basamak daha çıkmış olacaktır.
  • DTS i bende bekliyorum hatta mail de attım vestele ancak ses çıkmadı.

Atyazı boyutu değişebiliyor. filmi izlerken menu tuşuna basınca çıkan ekrandan değişiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    Renk değişimi ise yok. (47PF9090)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Görüşleri devam ediyordur belki... beko ve arçeliğin bazı modellerine gelmiş diye duydum aslında durum şu zaten dts le işi olan adamın beraberinde zaten iyi kötü bir 5.1 ses sistemi vardır ama öyle durumlarda oluyor ki misal gece film izleyeceksin ses sisteminide açmak istemiyorsun eğer tv desteklemiyorsa yandın ses gelmiyor onun için bu lazım haa illaki lisansı olmasına da pek gerek yok optik ve coaxial çıkıştan bitsream olarak atayabiliyorsa sesi o da olur nisbeten durumu kurtarır ama panelin kendinde olması bence önemli diye düşünüyorum zaten bitsream olarak da atayabiliyorsa olay tamamdır.
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    bitstream olarak atabiliyor sıkıntı yok. eski yazılımlarda gerçi onuda yapamıyordu ama işi kurcuklayınca hallettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: haytekin03

Bu ürün hala alınır mı arkadaşlar ?

http://www.hepsiburada.com/vestel-47pf9090-47-120-ekran-full-hd-600-hz-uydu-alicili-smart-cift-ekran-3d-led-tv-4-adet-3d-gozluk-hediyeli-p-EVVES47PF9090

yeni seri cihazlara bak arkadaşım ayrıca o fiyat yüksek

• spyae kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, bir ka. model önerirseniz memnun olurum
  • haytekin03 kullanıcısına yanıt
    http://www.teknosa.com/urunler/110015454/seg-ld49smart283-b-plus-led-tv

aradığına yakın özellikte yeni seri bir ürün, uygun fiyat
  • sur0658 S kullanıcısına yanıt
    noldu acaba yazilim? beta sa olsa kurup denesek?

• Seg 48SD6100 tv im icin servis yeni yazilim yukledi. Surumu V3.6.6n

• crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    Hangi sorunun çözümü için servise basvurdynuz, ne gibi yenilikler var

• quote:

Orijinalden alıntı: spyae

Hangi sorunun çözümü için servise basvurdynuz, ne gibi yenilikler var

Hocam Merkezi Uydu Sistemi olan apartmanda D-Smart kolay kurulumu çalışmıyor diye başvurmuştum. 1 hafta kadar sürdü, Manisa'dan Tv'min seri numarasına ve eski yazılım no larına göre yazılım yapıp göndermişler. Israr etmeme rağmen yazılımı mailime atmadılar. Biz gelip yükleriz dediler.

Menu + 1505 üzerinden update değil. TV ilk açılmadan yapılan ana yazılım attılar. Arayüz önceden Sarı-Siyah idi şimdi Gri olmuş. Eski sürüm V3.6.2H idi.
  • crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    Tam olarak yenilemişler yazılımı galiba TV ömrü 22 dakika yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe

Tam olarak yenilemişler yazılımı galiba TV ömrü 22 dakika yazıyor.

Yok hocam full yazilim attigin zaman tvdeki zaman sayacida 0 laniyor siz bile şu an tv nize full kurulum yazilim atarsaniz sayac sizdede 0 lanir yeni almışsınız gibi olur güncellemelerde sadece sayac sıfırlanmiyor

• Arkadaşlar merhaba, ben daha önce 8575 modeli için bazı araştırmalar yapıp forumda edindiğim bilgileri paylaşmıştım, o günden bu güne çok aşamalar kaydedilmiş bu beni sevindirdi, bu işi anlayan arkadaşlardan rica ediyorum, bu profil editleme ile kapalı olan özellik ve menüleri açma konusunda bana yardım edebilirler mi? pvr kayıt, hbb, özelliklerini aktif etmek istiyorum, bunun yanında bir de dinamik menü var, bu aslında çok önemli, samsung ve lg deki motion plus ayarlarının yapıldığı bir menü, en azından frame ayarları yaparız ve filmlerde akıcı görüntü ile seyrederiz diye düşünüyorum, motion plus bildiğiniz üzere araya kare ekleyerek 60p yi simüle ediyor, bu benim en çok istediğim şey, 600hz tv de bu akıcılığı almak gerekir diye düşünüyorum, bir bilgi paylaşayım sizler ile, bizim vestellerin aynı board ile almanyada medion life tv olarak çıktığını biliyormuydunuz?, bu medionlarda servis menüsü bizimkiler ile aynı, tek fark görüntü gelişmiş ayarlarında dinamik menü olması ve motion plus ayarı yapılabilmesi, bizimkilerde kapalı geliyor bu menü, editleme ile açılabilirse çok iyi olacak, yardımlarınızı bekliyorum, benim servis menüsü görüntüsünü de paylaşıyorum, üstadlar ona göre yardımcı olur belki.

• saday20 kullanıcısına yanıt
    Yerli malı yurdun malı herkes vestel e yazılım atmalı şaka bir yana buldunuz tabi hamur gibi tv yi cebe root atar gibi atıp duruyorsunuz habire inanın vestel sizler kadar bu işe kafa yormuyordur
    ben çok açık net söylüyorum bire bir gözlemimdir vestelin 8 ve 9 serilerinde bariz bir görüntünün yavaş ilermesi yani akıcı değil hatta normal de bile değil birde ışık değeri düşük panelin kontrast ve renk kalibresi iyi denilebilinir ama o bahsettiğim olumsuzluklar var... peki neden işe yarıyacak özellikler pasif onu anlamadım

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.