Şimdi Ara

Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi 179TL yerine 79TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: whiteway_twilight Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
22.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Hocam nescafe işlenmiş kahve olduğu için zararı daha fazla filtreye göre. 2 fincana biraz fazla olur ama misafir geldiğinde (tabi misafir filtre seviyorsa) iyi olur bu.

Filtre kahvenin zararı yok hocam
  • Küçük ev aletlerini taşeron usulü çinde yapıyor bunlar galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam öderim diye sepete attım ödemede sıkıntı çıkarıyor, sepettekini bile aldınızmı la ölücüler ???
  • ltendymion L kullanıcısına yanıt
    Gündüz paran mı yoktu? Aksam loto mmu vurdu. Sizin gibilere hastayım he :) sepete atınca senin oldu mmu sanıyorsun nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Gündüz paran mı yoktu? Aksam loto mmu vurdu. Sizin gibilere hastayım he :) sepete atınca senin oldu mmu sanıyorsun nedir?

Spa.. neden alay ediyon ayıp degil mi ?
  • simyaci kullanıcısına yanıt
    Goldmaster home %50 indirim kodu sitede bulunuyor. Vodafone yanımda kodu veya bkm express ile ödemeye de %55 indirim yapıyor bilginize...

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    karaf 12 fincanlık yazdığına göre 1/4 ölçü, ayrıca coffee time gördüğüm kadarıyla ağartılmış filtre, onun yerine brawi ya da caffeo öneririm, doğal saman renginde ve preslenmiş kağıttan yapılıyor tadını etkilemez kahvenin, kahve seçimine gelince herkesin tercihi farklı tabii, ama nolursa olsun migros carrefour vs. gibi marketlerden almayın zira rafta geçirdiği süre fazla olur, vakumlu paket çok değişmiyor belki ama onun bile tazesinin tadı farklı olur

http://www.tchibo.com.tr/privat-kaffee-guatemala-grande-filtre-kahve-p400087106.html
    http://www.tchibo.com.tr/blackn-white-ogutulmus-vakum-filtre-kahve-250-g-p400117256.html

yeni başlayana sabah kahvaltı öncesi sigara ile ya da çalışırken ayılmak için black n white daha iyi gider, yemeğin üzerine ya da keyif için guatemala daha iyi olur vs. vs., tercihi kendin yap ama sadece birisinden 250gr al derim, kasım ayı yaklaştı malum sbuxtan christmas blend alırsın ya da biraz alışınca davidoff rich aroma da hoşuna gider, tabii şu var nescafeyi çay gibi arka arkaya içiyorum diyorsan ve bunlarla da aynı şekilde abanırsan çok büyük olasılıkla çarpıntı yapar, onun için çay kıvamında yumuşak içim hafif gövdeli kahveler var ama ben hem sevmem hem de içmem yani, o açıdan öneride bulunamam

ayrıca havalar soğuyor, böyle ucuz makinelerin marka istisnasız karafı ince camlı olur ve çatır çutur kırılır gider, o yüzden özellikle gece serinliğini yemişken sabahın ilk kahvesi yapılıyorsa önce karafı oda sıcaklığında bir sudan geçir öyle yap, ayrıca uzun süre rezistans açıkken üzerinde bırakma, sonra o damlatma emniyeti vs. yüzünden başka bir şey uyduramayıp sürekli servisten karaf almak zorunda kalırsın ki makineye 79 verip yedek karaf için de bir 79 daha bayılırsın, siemensten tecrübeliyim

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Senin aklın ermez, kasma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

en son karar verdim alayim diye bu kadar rezil bir site gormedim.. cok sinir etti beni... firefoxta site hci acilmiyor zaten.. chromeda en son kredi kartini girip siparisi tamamla diyorum tekrar deneyiniz diyor..

siz nasil yaptiniz?

Taksit olarak tek takdirin yanında görünmez kutucuk var onu seçmeniz lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

karaf 12 fincanlık yazdığına göre 1/4 ölçü, ayrıca coffee time gördüğüm kadarıyla ağartılmış filtre, onun yerine brawi ya da caffeo öneririm, doğal saman renginde ve preslenmiş kağıttan yapılıyor tadını etkilemez kahvenin, kahve seçimine gelince herkesin tercihi farklı tabii, ama nolursa olsun migros carrefour vs. gibi marketlerden almayın zira rafta geçirdiği süre fazla olur, vakumlu paket çok değişmiyor belki ama onun bile tazesinin tadı farklı olur

http://www.tchibo.com.tr/privat-kaffee-guatemala-grande-filtre-kahve-p400087106.html
    http://www.tchibo.com.tr/blackn-white-ogutulmus-vakum-filtre-kahve-250-g-p400117256.html

yeni başlayana sabah kahvaltı öncesi sigara ile ya da çalışırken ayılmak için black n white daha iyi gider, yemeğin üzerine ya da keyif için guatemala daha iyi olur vs. vs., tercihi kendin yap ama sadece birisinden 250gr al derim, kasım ayı yaklaştı malum sbuxtan christmas blend alırsın ya da biraz alışınca davidoff rich aroma da hoşuna gider, tabii şu var nescafeyi çay gibi arka arkaya içiyorum diyorsan ve bunlarla da aynı şekilde abanırsan çok büyük olasılıkla çarpıntı yapar, onun için çay kıvamında yumuşak içim hafif gövdeli kahveler var ama ben hem sevmem hem de içmem yani, o açıdan öneride bulunamam

ayrıca havalar soğuyor, böyle ucuz makinelerin marka istisnasız karafı ince camlı olur ve çatır çutur kırılır gider, o yüzden özellikle gece serinliğini yemişken sabahın ilk kahvesi yapılıyorsa önce karafı oda sıcaklığında bir sudan geçir öyle yap, ayrıca uzun süre rezistans açıkken üzerinde bırakma, sonra o damlatma emniyeti vs. yüzünden başka bir şey uyduramayıp sürekli servisten karaf almak zorunda kalırsın ki makineye 79 verip yedek karaf için de bir 79 daha bayılırsın, siemensten tecrübeliyim

Bir tipci olarak 5. Sınıfa geçmem münasebetiyle cortigo termos aldım 590 ml lik. Kabaca 500 ml kahve tüketmeyi planlıyorum hafta sonları ozleelikle(dersane var) genel bilgi olarak okudum lakin kahve olarak şu an gidip yeni başladım dersem kuvvetle muhtemel bana türk kahvesi gibi bir şeyi kattiracaklar. Mesajınızı gördüm değerlendireceğim kahve alırken bakalım. Ha genel olarak çok sert sevmiyorum..eski yıllarda şekerli icerdim bu sene şekeri bıraktım ; süt içini ne yaparım bilmiyorum. Düz coffee mate kulansak olur mu

• kaçırmışız,hediye olarak alabilirdim. Tekrar stoğa girerse haber verir misiniz bana?
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı yollardan geçtim hem kahve hem dershane olarak:)

Daha önceki kahve deneyiminden dolayı bu filtre kahve ilk zamanlarda sana ağır gelecektir hafifletmek için sütü köpürtüp üstüne eklersen bayağı yumuşar.Coffee mate eklemeni tavsiye etmem güzelim kahveyi bozar.

Sütü köpürtmek için french press alabilirsin yada ilkel yöntem boş bir kavanoz içine biraz ekleyip iyice çalkalarsan işini görecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Dostum aynı yollardan geçtim hem kahve hem dershane olarak:)

Daha önceki kahve deneyiminden dolayı bu filtre kahve ilk zamanlarda sana ağır gelecektir hafifletmek için sütü köpürtüp üstüne eklersen bayağı yumuşar.Coffee mate eklemeni tavsiye etmem güzelim kahveyi bozar.

Sütü köpürtmek için french press alabilirsin yada ilkel yöntem boş bir kavanoz içine biraz ekleyip iyice çalkalarsan işini görecektir.

200 ml likit sütlerden alıp kaynar suyun içine bırakayım diyordum. Kartında bir şey olmaz herhalde?

Kopurtmenin artısi da oluyor tam olarak?

Kahve olarak da; mishal 300 ml su kullandım 200 süt ile 500 e tamamladım diyelim; kahveyi 300 e göre mi 500 ml ye göre mi atmaliyim? Gerçi zamanla oturur düzen herkesin damak keyfi farklı malum :)

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    İkisi de değil kart evdeydi akşam alırım demiştim. Bu arada sevinebilirsiniz bu sabah ödemeyi yapabildim, üzgünüm 5'er 10'ar alan ölücülerden önce davrandım. Benim olacak kahve makinası
  • Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Mağazalarda bu fiyata vermiyorlar, Bursa'da 2 mağazayla görüştük birisi gelişi 190 diye saçmaladı. Diğeri bu fiyata veremeyiz dedi ve kestirip attı.
  • GLaDiaC kullanıcısına yanıt
    O zaman amaç mağazaya çekmek mi?
  • https://www.teknosa.com/urunler/120120202/vestel-2000z-inox-su-isitici

Açılan sayfadan teknik özelliklere tıklayıp ürünün menşeine baktığımızda Çin diyor. Yani Vestel 2000z İnox su ısıtıcısı meğer GururlaYerli diye böbürlenen Vestel'in logosunu bastırıp Çin'den aldığı bir ürünmüş. Vestel 2000z İnox su ısıtıcısı Çin malı çıktıysa bu 2000z İnox kahve makinesi de yüzde 99 ihtimal Çin menşeili üzerine Vestel logo bastırılıp satılan bir ürün.

Kısacası bu ürünü Vestel Çin'den en fazla 10-15 bilemedin 20 dolara getirtmiştir. Ortada 179 liralık bir ürünün 79 liraya satılması gibi bir durum yok. 20 dolarlık ürünün 79 liraya satılması gibi bir durum var.

Bende diyorum Vestel kahve makinesi ne alaka? Samsung'un bile kahve makinesi yok Vestel ne ara nerde üretmiş bu makineyi diye düşünüyordum ki made in China çıktı işin aslı.

• Beyler filtre kahve tavsiyesi ve fırsatı lazım hemen denemek lazım dolu kartuş gelseydi keşke

• valla bu fiyata zamanlayıcılı bi filtre kahve makinesi çok iyi, haber veren arkadaşa çok teşekkürler, dün akşam kaptım ben de bi tane, tam da zamanlayıcılı bi makine ararken çok iyi denk geldi.kiwi marka makineler bile 80 lira civarında.
  • fiyat harika
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.