Şimdi Ara

Vestel 2000z Inox filt kahve makinesi 179TL yerine 79TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
22.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :D cam su isiticilar daha pahali hocam :D o yuzden indirimi gorunce bunu alsam daha mantikli geldi, arada kahve de yaparim :)
  • Mağazalarda da bu fiyat sanırım direk ordan alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi fiyat, haber verene tesekkurler

• Haber veren arkadaşa teşekkür ederim

• Hayrını görün arkadaşlar, sizler sağolun. Link için kusura bakmayın mobildeyim dikkat edemedim.

• Mail geldi ama sayfada Sipariş görünmüyor

• beyler şimdi atıyorum sabah 8 de kahveyi demledik diyelim hazır hale geldi. ne kadar sürede tüketilmeli makinedeki filtre kahve. belli bir tazelik süresi varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 3 Ekim 2017; 18:48:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

:D cam su isiticilar daha pahali hocam :D o yuzden indirimi gorunce bunu alsam daha mantikli geldi, arada kahve de yaparim :)

Bu makina kettle ın yaptığı görevi yapar mı.Yapıyorsa alıcam
  • Ödeme ekranında kart numarasını girince sepete geri dönüyor. Çözebilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkuru

beyler şimdi atıyorum sabah 8 de kahveyi demledik diyelim hazır hale geldi. ne kadar sürede tüketilmeli makinedeki filtre kahve. belli bir tazelik süresi varmı

Ben Mc Donalds'ın önünden geçerken mutlaka bir bardak alırım. Onlarda da benzer sistem var. Üzerinede saat koyuyorlar.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 saat15 dakikadan geri sayım yapıyorlar hep.

Böylece demlenen kahvenin ömrüne 1 saat civarı diyebiliriz sanki.
  • biuu kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam sağol
  • şansımıza site çöktü :D
  • Arkadaşlar makine tam bir sıcak fırsat

Lakin

Eğer geleniniz gideniniz çok yoksa veya kahve içmeyen insanlarsa almayın bence bi kenarda yatar. Çünkü makine ile minimum 4-5 fincan demliyorsunuz. Tek fincan için ayarlamak zor geliyor. Ha biz 3 kişiyiz 2 şer fincan içeriz diyorsanız alev topu gibi fırsat kaçırmayın derim

• aynı sorun bende de devam ediyor. Site donuyor çaresi yok mu ?
  • aldım sonunda 6 takistle inşAllah iyi bişy çıkar. konuyu açan arkadaşa teşekürler yalnız bir sorum olucak bunda tam olarak neler yapabiliriz yani araştırıcam ama ameirkan dizilenindeki gibi sıcak kahve falan mı yapıcaz
  • Sütlü filtre kahve yapma imkanı var mı bu makinede? Kahveyle aramdaki ilişki şöyle, tchibodan sütlü filtre kahve alıorm içiyorm, evde ise 3ü1arada. Kış akşamları işimizi görür heralde, iki kişiyiz?

• Haber veren arkadaşlara teşekkür ederim. Aldık bakalım bir tane...
  • pentatlon P kullanıcısına yanıt
    Sütü cezvede falan ısıtacaksan olur. Alır soğuk dökerim dersen soğutur bir şeye benzemez.
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    Uğraşılmaz okadar heralde cezve makine süt faln, 3ü1aradaya devam edelim, site de siparişi tamamlamıyor hata veriyor zaten:/

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Bu makina kettle ın yaptığı görevi yapar mı.Yapıyorsa alıcam

cevabı bilen yokmu.bu gereksiz makine su ısıtıcısı kettle niyetine olarak kullanılırmı.
    Zira kahve olsunda ben makinasız en kralını yaparım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.