Şimdi Ara

VESSEN VTXN35A SEZ. İNVERTER A++ 12.000 BTU Klima İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene Kumtel Daylux TTXN35U A++ 12000 Btu satın aldığım için iki klimayı kıyaslayabilirim. İki klimada midea üretimi. Kumandalarından bunu anladım.
    İki klimanın da kumandası aynı. Vessen'in dış ünitesi Daylux'e göre 4 kg daha ağır ve enlemesine az daha büyük.
    Daylux estetik olarak daha hoş. Vessen'in sıradan basit bir görüntüsü var. Hanım Vessen'i beğenmedi. Daylux onun için daha estetikmiş. Ancak bu ürünler fiyat olarak en alt sınıf olduğu için estetikten ziyade işlev bizim için önemli.
    Vessen'in Seer ve Scop değeri Daylux'e göre daha önde. Vessen'in Seer değeri 6,8; Daylux'un 6.1. Vessen'in Scop değeri 4.4; Daylux'un 4.0
    Vessen ve Daylux'un kutusundan bakır boru çıkıyor. Bu konuda satın alacakların kafasında soru işareti varsa bilsinler.
    İki klimada ses konusunda iyi, sessiz çalışıyor. Vessen'i uzun soluklu daha kullanmadım. Yazın gerekirse ekleme yaparım.
    Birkaç fotoğraf ekleyeceğim. Dış üniteyi duvara bilerek astırmadım. Evde kiracı olduğum için tij attırmak istemedim duvara.
    Bu klima bana 1630 tl'ye mal oldu. Klimayı sadece yazın soğutma amacıyla kullanacağım.
    https://snag.gy/J9xz2C.jpg
    https://snag.gy/pn7UZC.jpg
    https://snag.gy/JAewQV.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 5 Nisan 2017; 12:21:3 >

• Dostum tecrübe, yorum ve değerlendirmelerini bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, ben sizin bu ürün hakkındaki bilgilendirme paylaşımını​ başka bir forum sayfasında okuyup aynı senin gibi bende indirim (%5) ve chip para hediyelerinden istifade ettim, çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmpaktör

Dostum tecrübe, yorum ve değerlendirmelerini bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, ben sizin bu ürün hakkındaki bilgilendirme paylaşımını​ başka bir forum sayfasında okuyup aynı senin gibi bende indirim (%5) ve chip para hediyelerinden istifade ettim, çok teşekkür ederim

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Sorunsuz bir şekilde kullanmak dileğiyle.
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

nerden aldınız hocam

gittigidiyor'dan aldım hocam.
    performansı nasıl hocam bende almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

performansı nasıl hocam bende almayı düşünüyorum

Çok uzun süreli daha kullanamadım ancak kısa süreli çalıştırmalarıma göre konuşacak olursam çok hızlı bir şekilde odayı soğutuyor. Isıtması da iyi.
  • Evet arkadaşlar, uzun bir kullanımdan sonra diyeceğim şudur: Vessen alın, aldırın. Kendimden sonra babamın evine ve iki arkadaşımın evine de taktırdık bu klimadan. Tam bir f/p canavarı.

Herkese tavsiye ederim. Şimdi fiyatı 1850 civarlarında seyrediyor ama kampanya kovalanırsa 1750tl'ye alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 7 Temmuz 2017; 14:8:14 >
  • 12 lik değil ama vessenin 9 una bakıyorum bende. aynı fiyat aralığında sizinde kullandığınız 3 marka var. hangisini tavsiye edersiniz.

Vessen VTXN25A 9000 Btu A++ İnverter Klima

fiyat : 1569 tl

Sıgma Klima SGM 09 INVDMR İnverter 9.000

fiyat : 1580 tl

Baymak Elegant Plus 09 A++ 9000Btu İnverter Klima

fiyat : 1610 tl

f/p, marka, uzun ömürlülük, elektrik sarfiyatı bakımından hangisini seçmek doğru olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

12 lik değil ama vessenin 9 una bakıyorum bende. aynı fiyat aralığında sizinde kullandığınız 3 marka var. hangisini tavsiye edersiniz.

Vessen VTXN25A 9000 Btu A++ İnverter Klima

fiyat : 1569 tl

Sıgma Klima SGM 09 INVDMR İnverter 9.000

fiyat : 1580 tl

Baymak Elegant Plus 09 A++ 9000Btu İnverter Klima

fiyat : 1610 tl

f/p, marka, uzun ömürlülük, elektrik sarfiyatı bakımından hangisini seçmek doğru olur.

Hocam ben Vessen'den çok memnunum. Vessen'i tavsiye ederim. Daikin servis kurulumu yaptığı için servis ağı da geniş.
    evet dediğin gibi hocam o avantajı da var. en makulu vessen duruyor şu anda. teşekkür ederim genel bilgilendirme için de

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

evet dediğin gibi hocam o avantajı da var. en makulu vessen duruyor şu anda. teşekkür ederim genel bilgilendirme için de

Rica ederim ne demek. Vessen sizi markası, adı-sanı bilinmiyor diye korkutmasın. 4 hanede var, hepsi de çok memnun.
    eyvallah hocam çok sağ olun. listemde👍

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.